Fright Night

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jak widać będę odpowiadać w kratkę - jak zawsze na wakacje nie mam swojego kompa i po przeczytaniu Twojej odpowiedzi, piszę potem na swoim żeby przenosić tutaj na pendrive. Ale w związku z tym możliwe, że wypowiedzi będą dłuższe :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jo jo, może to będzie moment żeby rozpocząć drugi rozdział/akt opowieści? ;) Możnaby założyć nowy temat z nowym tytułem i np przejść do przyszłości Ziemi czy też innych miejsc w kosmosie. Mam trochę zryty pomysł rozwoju akcji i jutro zamieszczę posta, jeśli zechcesz wystartujemy z nowym - może ktoś się podłączy
Planuję małą zmianę postaci ale to z 2 posty dalej, może nawet KP wymyślę :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
wystarczająco w ramach konwencji? :p
ciekawi mnie czy rozpoznałeś nawiązanie z 12 tys IQ ? Nazwijmy komputer pokładowy Hollie, ja wcielę się w robota Krytena i mamy najlepszy kosmiczny serial komediowy, Red Dwarf ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
sorki że milczałem przez jakiś czas w tej sesji, ale jakoś nie miałem weny do rozpisywania się a po ostatnim zwrocie akcji wypadało by się jakoś ciekawie wypowiedzieć :p

W każdym razie postaram się odpisać jutro, najpóźniej w piątek

PS fajny pomysł z tym wessaniem Cię do wnętrza statku
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Mówiłem, że zmienię postać więc już mamy pierwszy etap transformacji ;) Myślę tylko gdzie w tym wszystkim umieścić Almę ale ona w razie czego nie może gadać ze statkiem tylko z ciałem
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hej, jutro odpiszę też tu, przenosiłem się do Wrocławia itp...
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
w tej sesji nie ma żadnych zasad formalnych poza takimi:
nie rozwalamy swoimi wypowiedziami całej fabuły w stylu "meteoryt zabija wszystkich" ;)
Nie możemy wypowiadać się za innych graczy ani pisać co robią - możemy za to za postaci non-player, np. w tej sesji Almę czy Petera.

Przeczytaj trochę co się działo wstecz i pomyśl jak możesz się odnaleźć; jak dla mnie możesz równie dobrze pojawić się nagle na statku jako przebudzony z jakiegoś zamkniętego pomieszczenia robot czy jako spotkany po drodze inny statek kosmiczny.

Celem jest po prostu rozwój fabuły i w ramach tego rozwoju, zaskakiwanie innych graczy tym co się dzieje.

Piszemy w czasie przeszłym, dialogi raczej kursywą, więcej zasad nie kojarzę.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
luzik, to sesja ściśle niezobowiązująca ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
1 - fajnie, że temat działa
2 - sorry, zapomniałem się z tą teleportacją, dodaj se coś wypasionego do ekwipunku za to albo zrób jedną rzecz mojej postaci za karę :p Tylko nie może to być przesłanie w ciało kobiety :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry