Fright Night

Status
Zamknięty.

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ta sesja to kontynuacja sesji z innego forum, w której uczestniczyłem ja kdver i jeszcze pare osób zrekrutowanych przes Snowdog'a. Jako że tylko ja i kdver sie ostaliśmy to postanowiliśmy przenieść ją tutaj. Tytuł jest roboczy więc nie czepiać się :)

To takie pfb z dużą dawką dowolności nastawiony głównie na narrację, więc jeśli ktoś chce się przyłączyć to może. To że nie wiecie co jest grane to nawet lepiej bo bardziej będzie pasowało do klimatu.

Tyle :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
od siebie dodam tylko tyle, że jak wspomniał Bishop - odpisać można co się uważa, byle nie psuć zabawy i jakoś łączyć to z resztą story. Częścią zabawy jest zaskakiwanie reszty graczy swoimi pomysłami i zmuszanie ich do dostosowania się (przynajmniej ja tak to tłumaczę sobie). Więc zapraszam też.

jakieś sugestie Stratovariusem?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
jakieś sugestie Stratovariusem?

Nie kumam :D

Jeszcze dorzucę, że tytuł jest mocno "roboczy" i pochodzi od pewnego znanego horroru o wampirach, ale tak na prawdę nie wiem czy do końca pasuje do klimatu. Generalnie jest mrocznie, ciężko, wampiryczno-fantastycznie. Trochę horroru, trochę science-fiction, trochę sam nie wiem czego.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ha, tego filmu nie widziałem. Pierwsza płyta bynajmniej nie-mrocznego zespołu Stratovarius nosi tytuł Fright Night.
Właściwie to tytuł sam mi nie robi różnicy więc ok ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ja bym szczerze mówiąc widział jak z tego zrobić fabułę ale zobaczymy co wymyślisz ;) A skoro już gadamy - jeśli będziesz przypadkiem odkrywał postać Almy, nie zrób, że to zwykły potężny przemieniony czy coś, to ma potencjał :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
gdybyśmy grali na punkty, właśnie miałbym jeden :p
no wiesz, przedtem na mieście spotkali sobowtóra Lamera, który podszywał się pod Lavoise, teraz sobowtóra Johna, który wchodzi po cichu... Więc myślałbym o pojawieniu się pewnego gatunku przemienionych albo jeszcze innych dziwów, które potrafiły by albo się zmieniać albo narzucać otoczeniu takie widzenie siebie umysłem ;) I mogliby albo być trzecią siłą w walce albo trzymać z jedną stroną albo zdradzać obie strony, albo też być czymś zupełnie nowym i gorszym niż stare problemy.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
crap, dwa piwa po zajęciach, pardon :p
zmienię jutro jakoś jeśli Ci przeszkadza, jeśli da się życ, odpisuj bo i tak wedle tego scenariusza Lamer poszedł inną droga
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
troszku się zaciąłem, dzisiaj postaram się dać posta i pociągnąć fabułę do przodu, niestety pisanie tak obszernych odpowiedzi i robienie za MG na półetatu jest męczące (też tak masz?) więc ostatnie szybkie tempo trochę mnie wyczerpało :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
w tej grze nie czuję się MG i nie jest aż takie męczące jak dla mnie, choć czasem po wejściu nie chce się pisać wcale, tylko przeczytam co masz za pomysł i dalej :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
można chyba też tak patrzeć bo frywolność jest przecież ;)
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Hej. Jak juz pisałem kdVer'owi - miałem dość poważane problemy i musiałem zniknąć, żeby się z nimi uporać. Przepraszam, za tamto i że zrobiłem to bez słowa. Chciałbym się znów przyłąćzyć. Mam tylko pytanie: Postacie, których nie stworzyła wasza dwójka, nie występują już w tej części, prawda?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
odpisałem Ci na priv a tutaj, przy okazji do postronnych, jeśli są - nasz postacie są niby te same ale nową dołączyć nie problem według woli
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
sorry, byłem w górach ;) w ciągu paru dni odpiszę mam nadzieję
 
Status
Zamknięty.
Do góry