Francuski Rap

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
no francja ma dobre rapy dla mnie kdd i arshenik a zwłaszcza kawałek z rza as bobby digital z wu tang klanu
wymiot poza tym ogólnie gites
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
szczerze to pamietam francuski rap jedynie z "nie bój sie zmiany na lepsze", no i nie powiem, podobało mi sie !?!
ale musze sie przychylic to wielu ludzi wypowiadających sie, ograniczanie sie jedynie do podkladu i ze fajnie brzmi to tak jakby zarzucić z dwa guziki wparowac na impreze i latać do rana przy techno a potem jeszcze mówic ze muza byla przednia a do tego nowe kawałki
"rap sie niesie przez słowa a nie przez to jak sie kiwa głowa"
 

vipdavid

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Co do rozumienia tekstów mam tak:
jak słucham polskiej sceny zwracam uwagę na tekst i podkład.
jak słucham Ameryki to patrzę tylko na podkład.Jak mi się nie podoba przełączam.


ale musze sie przychylic to wielu ludzi wypowiadających sie, ograniczanie sie jedynie do podkladu i ze fajnie brzmi to tak jakby zarzucić z dwa guziki wparowac na impreze i latać do rana przy techno a potem jeszcze mówic ze muza byla przednia a do tego nowe kawałki
"rap sie niesie przez słowa a nie przez to jak sie kiwa głowa"

To nie do konca jest tak ramzes.We współczesnym hip hopie rola producenta jest ważna nawet ważniejsza niż mc.Taki 50 cent wypada nieżle na bitach Dre.A poza tym co mam zrobić jak nie znam angielskiego??
Powiem ci ,że zastanawiam się nad tłumaczeniem tekstów
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
ja powiem tak
jeśli producent jest dobry to mc dobrze brzmi i na odwrót
jeśli któryś składnik nawala no to juz nic nie pomoze,
nie powiem lubie sobie posłuchać Eminema czy tak innych,
no ale czuć niedosyt że nie moge sobie polecieć razem ze z raperem bo tekstu nie znam a tym bardziej nie rozumiem,
w ramach wyjasnień, lubie sobie ponucić pod nosem, to wszystko !?!
 

GoQ

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi wam o kawałki sprawdzcie sobie :
NTM- That's My People
113-Un Jour De Paix
Booba-Boulbi
hmm a Sniper-a? sprawdzcie Brule ;)
to tyle jak już ktoś przeslucha to niech oceni dlamnie osobiście najlepsze są Un Jour De Paix i That's My People(zwłaszcza wersja na żywo z koncertu)
 

Bling Bling

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Od Jubilera
mimo ze nie zawsze rozumiem to lubie zwlaszcza NTM Lord Kossity (maja razem swietny kawalek "Ma Benz") Rhoff (np. "Qui est l'exemple") Mafia K'1 , Ärsenik , IV my people...a tak wracajac to ktos tam wczesniej powiedzial ze francuzki rap jest na "niezlym"poziomie a w Europie jest numer 1!!!
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
A znacie moze jakies fajne kawałki ???
podajecie tytuły :) proszeeeeeeee
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ostatnio jaralem się tym Booba-Ouest_Side kozacki album polecam pare dni temu tez wpadło mi w łapy to Mafia_K1_Fry-Jusqua_La_Mort-(Promo)-FR-2007 zapowiada się kozacka płytka po przesluchaniu paru kawałków z tego promo
 

jaca92

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
ello francuski rap jest :cenzura:ist fajnie przynim trenuje sie LeParkour i mam do was prozbeczy byscie mogli mi wysłac jakies fajne utwory na e-mail jaca92@o2.pl albo linki na gg 7308866 z gory wielkie dzieki
 

Ceglarz

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Południowa Polska
Nie słucham francuskiego rapu, gdyż nie rozumiem tekstu. Co z tego, że fajny beat jak koleś może nawijac o :cenzura:e, jak Mezo. Jak się naucze francuskiego to pogadamy.
 

koz1oł

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin/Łuków
Moim zdaniem francuski rap jest :cenzura::) a we szczególnosci lubie Shurik'n a. Ale inne ekipy typu IAM czy Fonky Family tez są niezłe:) pozdrO!!
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Basic Celtos jest z Francji i nawet ja go trawię, fan RAC.
 

matexi3

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z K-Z miasto płynace Rap'em
Kiedys sluchalem ale to bylo z 5 latek temu wiec nie pamietam wykonawcow ale wiem ze mi sie podobal heh :eek:k: potem postanowilem posluchac niemieckiego ale przerzucilem sie na turecki ale to bzdety wiec slucham nadal polskiego jest poprostu naj naj naj lepszy :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:

pozdro 4 all ziomki :papa:
 

matexi3

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z K-Z miasto płynace Rap'em
francuski hip-hop hmm zacznijmy od tego ze hip hop to kultura a rap to muzyka widze ze pare osob na innych postach to podkresla a wiec pozdro dla nich :D tak trzymac hip hop to nie muzyka ale wszystko co sie z tego wynosi czyli taniec miedzy innymi c-walk break dance muzyka czyli "rap" (bo artysci rapuja a nie hip-hopuja)
grafity & wiele innych dziedzin z tym zwiazanych wracajac do francuskiego rapu niektore piosenki ujda w tloku ale polski gora x2
 
Do góry