Firewall; Antywirus

egon1966

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Oprogramowanie antywirusowe i chroniące przed programami typu „spyware”, skanowanie poczty elektronicznej, ochrona przed atakami typu „phishing”, wykrywanie narzędzi typu „rootkit”, ochrona tożsamości w sieci, oprogramowanie do uwierzytelniania witryn internetowych, monitorowanie sieci, zapora ogniowa, oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, 2 GB bezpiecznego miejsca na kopie zapasowe online**, technologie optymalizacji wydajności komputerów, aktualizacje automatyczne*, wbudowane wsparcie techniczne, opcjonalne moduły ochrony antyspamowej i funkcje kontroli rodzicielskiej
* Funkcja zabezpieczania komputera chroni go przed wieloma różnymi zagrożeniami pochodzącymi z sieci — zapewnia ochronę komputera i zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas korzystania z Internetu
* NOWOŚĆ! Zwiększona wydajność — zapewnia najlepszą w branży ochronę, nie obniżając wydajności komputera
* NOWOŚĆ! Ochrona tożsamości umożliwia ochronę użytkownika przed kradzieżą tożsamości w sieci — NOWE narzędzie Sejf tożsamości zabezpiecza informacje osobiste i tożsamość użytkownika podczas zakupów, korzystania z usług bankowych i przeglądania stron w Internecie
* NOWOŚĆ! Funkcja automatycznej archiwizacji i przywracania danych zabezpiecza przed utratą ważnych plików — NOWE lokalizacje docelowe zapisywania kopii zapasowych obejmują dyski Blu-ray™, HD-DVD oraz odtwarzacze iPod®
* NOWOŚĆ! Monitorowanie sieci — pomaga zabezpieczyć sieć bezprzewodową
* Funkcja optymalizacji wydajności komputera pozwala utrzymywać maksymalną wydajność pracy — zapewnia szybsze funkcjonowanie komputera i jego prawidłowe działanie
* Wbudowane moduły wsparcia technicznego umożliwiają diagnozowanie i pomoc w szybkim rozwiązywaniu wielu najczęściej występujących problemów
* Zawiera moduł darmowego wsparcia technicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej i rozmów w trybie online
* Usługa obejmuje 2 GB miejsca na kopie zapasowe online przeznaczonego na pliki muzyczne, dane kontaktowe i dokumenty finansowe (z możliwością dokupienia dodatkowej pojemności)**
* Usługa Live Update™ Notice informuje użytkowników o dostępności nowych funkcji, aktualizacji produktów i porad dotyczących zagrożeń w okresie ważności odnawialnej subskrypcji*
* Usługa On-going Protection umożliwia automatyczne odnawianie subskrypcji — bez udziału użytkownika — w celu zabezpieczenia komputera przed najnowszymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Subskrypcje odnawiane są po normalnej cenie z uwzględnieniem odpowiedniego podatku. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
* Potrzebna jest ochrona antyspamowa lub kontrola rodzicielska? Więcej informacji
Więcej informacji Wymagania systemowe
Zwiększona wydajność Zapewnia najlepszą w branży ochronę, nie obniżając wydajności komputera:
* Szybkie skanowanie i przeglądanie
* Zużycie mniejszej ilości pamięci niż średnio produkty konkurencji
* Szybkie uruchamianie programu
Narzędzie Sejf tożsamości Zabezpiecza informacje osobiste i tożsamość użytkownika podczas zakupów, korzystania z usług bankowych i przeglądania stron w Internecie:
* Blokuje fałszywe witryny internetowe i weryfikuje zaufane
* W wygodny i bezpieczny sposób zarządza nazwami użytkownika i hasłami
* Automatycznie wypełnia formularze przechowywanymi danymi w zaufanych witrynach internetowych
Archiwizacja i przywracanie danych:
* Chroni zdjęcia, pliki muzyczne i dokumenty dzięki funkcji zautomatyzowanego tworzenia kopii zapasowych
* Obsługuje tworzenie kopii zapasowych na nowych nośnikach danych, takich jak dyski Blu-ray™, HD-DVD oraz odtwarzacze iPod®
* Automatycznie wykrywa i archiwizuje ważne pliki
* Rozpoznaje pliki, które są zarchiwizowane, oraz te, których kopia zapasowa ma zostać utworzona
* Udostępnia funkcję tworzenia kopii zapasowych online zapewniającą bezpieczny sposób przechowywania ważnych danych poza komputerem
* Usługa obejmuje 2 GB bezpiecznego miejsca na kopie zapasowe online (z możliwością dokupienia większej pojemności)†
Monitorowanie sieci:
* Umożliwia wyświetlanie sieci bezprzewodowej i wszystkich podłączonych do niej urządzeń.
* Wyświetla informacje o stanie zabezpieczeń wszystkich produktów marki Norton w sieci
* Ostrzega podczas łączenia się z niezabezpieczoną siecią bezprzewodową
* Ułatwia zabezpieczenia routera bezprzewodowego
Ochrona przeglądarki internetowej Chroni przed pobieranymi z Internetu bez wiedzy użytkownika obiektami wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach przeglądarki w celu zainstalowania w komputerze destrukcyjnego oprogramowania
Łatwa ochrona komputera i działań użytkownika w sieci Program Norton 360 zwalcza zagrożenia, przeprowadza skanowanie oraz optymalizuje wydajność komputera, działając w sposób niezauważalny w tle:
* Automatycznie optymalizuje pracę komputera i utrzymuje wysoką wydajność pracy
* Automatycznie czyści zbędne pliki zapisywane w trakcie sesji internetowych oraz pliki tymczasowe
* Pomaga zoptymalizować działanie systemu Windows®, usuwając niepotrzebne pliki rejestru
* Ułatwia rozwiązywanie problemów dzięki raportom diagnostycznym
* Przeprowadza defragmentację dysków twardych i optymalizuje wydajność komputera
Wsparcie techniczne za pomocą jednego kliknięcia Pozwala uzyskać dostęp do wsparcia technicznego najwyższej jakości za pomocą jednego kliknięcia — bezpośrednio z produktu marki Norton:
* Szybki dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego za pośrednictwem poczty e-mail, czatu lub telefonu
Automatyczna naprawa Szybko wykrywa i naprawia znane problemy
Szybkie rozwiązywanie problemów Pomaga szybko rozwiązywać często występujące problemy przy nieograniczonym dostępie do bazy pytań i odpowiedzi
http://rapidshare.com/files/181959821/Norton360PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/181964536/Norton360PL.part2.rar


Ochrona przed wirusami, programami typu „spyware” i robakami internetowymi, wykrywanie narzędzi typu „rootkit”, zapobieganie próbom włamań, uwierzytelnianie witryn internetowych, ochrona przed podsłuchiwaniem, zarządzanie informacjami poufnymi.
http://rapidshare.com/files/181965924/Nort...curity_2008.rar
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
OMG...ależ się napracowałeś :p ...szkoda tylko, że obniżyli jego skuteczność kosztem szybkości działania ;) Ja wolę Pandę, która jest niewiele wolniejsza, ale dużo skuteczniejsza od Nortona :)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Ja mam Avasta na razie nie narzekam do zwykłego korzystania z neta mi wystarczy . Ale wszystkie key geny i cracki wyczytuje jako trojany .
 
A

Azja

Guest
z darmowych - avira, a platnych - gdata - co dla mnie najwazniejsze: ochrona poczty,bezpieczne przegladanie stron internetowych i bezpieczne korzystanie z uslug bankowych , ostatnie chyba dla kazdego z nas najbardziej istotne,gdata to zapewnia,zreszta wystarczy poczytac testy roznych antywirusow w necie,albo w gazetach komputerowych,
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ja od jakiegos czasu korzystam z Pandy. narazie nie narzekam na nia
 

bambam

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Nod32 kwalifikuje się do ścisłej czołówki (oczywiście ESET Smart Security również) i przy okazji nie obciąża systemu - moim zdaniem nie ma lepszego rozwiązania, nie jest darmowy, ale warto zainwestować trochę grosza.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
bambam...Nod32 i Eset to jest to samo w zasadzie ... Ten antywirus jednak lubi płatać figle, w stylu blokowania sieci itd. Słyszałem o przypadku, że skasował kilka plików systemowych...
 

bambam

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
W pracy mamy różne wersje nod32, w mam Eset Smart Security. Korzystam z tych z nich już od kilku lat i nie spotkałem się, żeby mi zablokował jakąś sieć, albo skasował jakikolwiek plik który jest mi potrzebny. Szczerze mówiąc po instalacji i wyborze metody ochrony nie zauważam go (jedyny problem to jak tworze do gry przez sieć - czasem firewall blokuje)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nie mówię, że to zdarza się każdemu. Po prostu znam przypadki ... ale to już zależy od użytkownika, konfiguracji systemu i kompatybilności programu ze sprzętem
 

bambam

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Z iloma komputerami z nod'em miałeś do czynienia? Ile znasz takich przypadków? Używałem/pomagałem użytkownikowi w czymś przy 120 maszynach z nodem, znajomy prowadzi serwis komputerowy i ma kontakt z wieloma różnymi komputerami i nie spotkał się z takim przypadkiem (przynajmniej sobie nie przypomina).
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
bambam...wyluzuj :) To, że znajomy się nie spotkał, nie znaczy, że problem nie istnieje ;)
 

bambam

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Dlatego pytałem z iloma komputerami miałeś do czynienia. Napisałeś "znam przypadki..." tzn, więcej niż 1. Pracuje na stanowisku informatyka i bardzo interesuje mnie w informacja na jakich maszynach i z jakim softem występował.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Hmmm...to mogłoby być trudne ;) Nie prowadzę takich statystyk...nie bardzo mnie to interesowało ;)
 

Jess1993

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Według mnie najlepszym najnowszym antywirusem jest G DATA.
Dzien 1.
Zainstalowałam pomyslnie, szybko, bezproblemowo a więc wielki PLUS. Prosty w użyciu.
Dzien 2.
Szukamy wirusów. Właściwie wszystko odbywa sie automatycznie. szybkie szukanie. Wszystko dzieje sie bez naszego niepotrzebnego udzialu.
Dzien 3.
Wirusy usuniete. Zagrozone pliki sprawdzone. Wszystko dzieje sie tak sprawnie ze az rece opadaja z wrazenia.
Jak dla mnie ocena 5 na 5. Zaskakujaca praca programu. Polecam kazdemu.
 
Do góry