Filmy w stylu...

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Witam. Mam prośbę do wszystkich forumowiczów. Mianowicie potrzebuje tytułów filmów walki. Coś typu Fighting, Champion 1/2, Hooligans. Chodzi mi o walki uliczne, walki w klatkach, jakieś ustawki czy coś pod ten kontekst. Nie żadne filmy karate. Znacie jakieś??

"Football Factory"
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
"Rise of the Footsoldier".

Przynajmniej początek jest utrzymany w takim klimacie. Fakt, faktem, film jest świetny i gorąco go polecam.
 

adam20

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Poszukuje filmów o zbuntowanej/trudnej młodzieży.
Bardzo proszę podanie jakiś tytułów.
Z góry dziękuję.


młodych gniewnych pewnie widziałaś, wiec nawet nie wspominam
zobacz:
przekleństwa niewinności
lato miłości
niebaiańskie istoty
basen (obie części)
i bóg stworzył kobietę
fish tank
galerianki
świnki (ale to chyba ma jakiś klopot z dystrybucją)
jestem

a w kinach to teraz kick ass. coś zupełnie innego, ale też o zbuntowaniu młodych. i smieszny i daje do myslenia. polecam
 

xxkonis2xx

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć. Bardzo, ale to bardzo podobał mi się film pt. " Angus, stringii i przytulanki "
Poszukuję pilnie filmów właśnie tego typu, o chłopakach. Przystojni aktorzy, miłość, zawody miłosne tego typu klimaciki. No ogólnie tematyka filmu powyżej zapisanego. Z góry dziękuję za propozyce. :)
Pozdrawiam.
 

adam20

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Niestety, chyba nie będę w stanie Ci pomóc, ale jeśli ktoś zna filmy w klimacie:

- Iluzjionista
- Prestiż

Będę b. wdzięczny za podanie tytułów. Chodzi mi głównie o to żeby film toczył się tak ok XVIII, XIX wiek. Bardzo lubię tamtejsze klimaty

to może rozpustnik, wszystkie timy burtony, frankensteiny, dracule:)=
 

TDK9000

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
a ja potrzebuję filmu typu święci z bostonu (święci z nowego jorku znam, ale... do bani)
 

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
Witam. Potrzebuję nazwy filmów, które szczególnie odzwierciedlają życie dilera. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"The Wire" - dobry serial o tej tematyce (choć mi się tylko 1 sezon podobał)
 
A

Aulelia

Guest
Ja poszukuję filmów o molestowaniu seksualnym, brutalnych gwałtach- chciałabym poznać takie sytuacje z perspektywy ofiary, zrozumieć problem i wgłębić się w niego. Jakie filmy mi polecacie?
 

nozyczkiiklej

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jaki tytul ma film w którym z wnetrza ziemi wychodza maszyny , one w srodku maja potwory, te potwory jedza ludzi , a na samym koncu maszyny zaczynaja padac bo dostaly sie do nich ludzkie bakterie . Po prostu za nic nie moge se przypomniec tytoly , mozy wy wiecie , z gory dzieki :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kojarzy mi się z Wojną Światów, choć to trochę inaczej wyglądało.

Na przyszłość patrz czy nie ma już takiego tematu. Nie chce mi się już łączyć n-tego topicu ,,szukam filmu".
 

marbie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ja poszukuję filmów o molestowaniu seksualnym, brutalnych gwałtach- chciałabym poznać takie sytuacje z perspektywy ofiary, zrozumieć problem i wgłębić się w niego. Jakie filmy mi polecacie?

Jedyne co przychodzi mi na myśl to "8mm" z Nicolasem Cage.
 
G

gotkot

Guest
No, a teraz coś z zupełnie innej beczki.
Poszukuję filmów których nie da się podczepić pod znany mi gatunek filmu
Czyli
Szukam filmów, których klimat mroczny i surrealistyczny zmusza do refleksji i zamyślenia.
Film którego scenografia jest taka zwykła i normalna, a za razem wydaje się że te miejsca ukazane w filmie są zapomniane, i żyjące własnym życiem. Czegoś co przypominało by "Delicatessen", "Hotel Splendide", "Sanatorium pod klepsydrą" i "Miasto zaginionych dzieci" oraz "Madame Tutli-Putli" razem wzięte?
Wiem że znalezienie czegoś podobnego graniczy z cudem. Ale cóż... Jestem bardzo głodnym filmożercą! :bag:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Miniserial - "Królestwo" Triera (uwaga na remake USA, który jest dużo dużo gorszy), to cos w stylu "Delicatessen" i "Hotel Splendide", tylko moim zdaniem dużo lepsze (co kto lubi).

Jesli chodzi o: "Szukam filmów, których klimat mroczny i surrealistyczny zmusza do refleksji i zamyślenia."
To oczywiscie wszystko Lyncha (ale każdy szanujący się kinoman zna go dobrze).
Szczerze powiedziawszy nie bardzo wiem czego dokładnie szukasz, gdyż z wymienionych przez ciebie filmów widziałem jedynie "Delicatessen" i trailer "Hotel Splendide".
 

Jaworock

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Nibylandia
Ja szukam filmu, który należałby do gatunku horroru komediowego coś na styl "Martwe Zło" i "Martwica Mózgu" :)
 
Do góry