Filmy które oglądaliście wiele razy

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
W dalszym ciągu bez zmian. W kółko i codziennie mógłbym oglądać: "Dobry, zły i brzydki", "Mulholland Drive", "Pulp Fiction" i "Dogville".
 

Foka Szara

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Wywiad z Wampirem, Szkoła Uczuć, Bruce Wszechmogący, American Pie, Władca pierścieni(ostatnio zmusiłam partnera do obejrzenia po raz setny, tym razem wersji rozszerzonej: D), bajki disney'a, Zakochana Złośnica, Twilight-wszystkie części(wiernie czatuję na IV), HP(ale druga część VII to była porażka :D)
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Zielona Mila, Pitch Black, Titanic, Kevin sam w domu... ekhm, Ewolucja.

PS. Mały offtop. Choć w sumie trochę łączy się z tematem. Wszyscy zapewne słyszeli o Wilhelm Scream. Ja natomiast szukam jakichś informacji o innym dźwięku, który spotkałem w dziesiątkach filmów i wg mnie powinien być zdecydowanie bardziej osławiony niż krzyk Wilhelma. Jest to dźwięk skrzypiącej otwieranej furtki. Za jakieś informacje serdecznie dziękuję.
 

karolina_kot

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Moulin Rouge, Dirty Dancing, Władca Pierścieni, Facet do wynajęcia, Made of Honor, Szybkich i wściekłych, 60 sekund, jest tego sporo :)
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
„to właśnie miłość”. oglądam nie tylko przed świętami, jak niektórzy. i jak nie lubię hugh granta, tu akurat mi nie przeszkadza. przysłonięty jest przez innych aktorów, więc mnie nie denerwuje :). niedługo ściągnę z vod n i po raz kolejny będę młócić z miską popcornu.
 

macieeks

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
24
Punkty reakcji
1
Na pewno "Kevin sam w domu" raz do roku na Polsacie. xD
Sporo razy też obejrzałem "Sami swoi" i kolejne części z tej serii.
 

Hangeyes

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
93
Punkty reakcji
1
Kevina na Polsacie przegapiłem tylko raz, z tego co wiem. ;)

Z reguły nie oglądam filmów kilka razy w krótkim okresie, bo mnie wtedy po prostu nudzą, a jak film mnie nudzi, to lubię się czepiać, co jeszcze bardziej psuje mi wrażenia z oglądania ( ;)). Dlatego wolę odczekać przynajmniej pół roku między seansami. Jednak kilka filmów, z Pulp Fiction na czele, mogę oglądać prawie co tydzień. Poza tym lubię wrócić do Dnia Świra i Zombielandu. Całkiem możliwe, że niedługo do listy dołączę Inglourious Basterds, choćby ze względu na genialny akcent Brada Pitta. Zwłaszcza ten włoski.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja oglądałem chyba z 10 razy "Blade Runnera" R. Scotta. I chyba obejrzę jeszcze z kolejne 10 razy. Ten film ma dla mnie niesamowity urok.
 

Katis

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Matrix, Władca Pierścieni, Inwazja Barbarzyńców, Między Słowami, Joe Black, Trzy Kolory
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Gladiator
Człowiek w ogniu
Szklana pułapka - obejrzałam już chyba z 10 razy każdą część (oprócz tej najnowszej) a i tak za każdym razem jak leci w tv nie mogę się oprzeć ;)
Cała seria Zmierzchu i Harry'ego Pottera
Madagaskar 2 (Julian i pingwiny - bomba :D)
I oczywiście bajki Disney'a, ale te stare (uwieelbiam :D)

Ale i tak oczywiście rekordem jest Kevin :D

Są też filmy, które bardzo mi się podobały, ale nie mogę ich obejrzeć więcej niż raz i nawet nie wiem dlaczego (np. Zielona mila)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja oglądałem po parę razy "Blade runnera" i "Nieśmiertelnego". Z nowszych wkręcił mnie "Tron: Dziedzictwo".
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Władca Pierścieni, Klątwa,Lęk,R-Point,Terminator,X-Men i wiele, wiele innych ;)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Zielona Mila jest to genialny film i ogląda się go wiele razy :p

Kievin w święta :p nie lubię już go ; ) ale to tradycja
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
"Zielona Mila" to rzeczywiście świetny film :) Z kolei "Kevina" to ja chyba nigdy do konca nie obejrzałam :p Ile to już lat go puszczają ?!
 
Do góry