Feministki!

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie. :p

W przypadku duzej uczelni, gdzie studiuje wielu studentow, zdarzaja sie osoby transseksualne. Takie osoby czesto moga miec problem w wyborze toalety, z ktorej moga korzystac, szczegolnie gdy sa w trakcie procesu zmiany plci, ktory moze trwac wiele miesiecy. Zrezygnowanie z podzialu na toalety damskie i meskie jest logicznym i rozsadnym rozwiazaniem tego problemu. :) Jakie inne mozliwe rozwiazanie widzisz?
Czyli mamy rezygnowac z podzialu ktrory nie przeszkadza 99,9 % ludzi dlatego ze 0,1% (albo i mniej) ma jakies problemy ze swoimi siusiakami?
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
:D a ja myslalam, ze trafilam na powazny temat ...w jakim bylam bledzie;P zaczelo sie od feministek, poprzez aborcje...(badz co badz dotyczaca WSZYSTKICH kobiet) a skonczywszy na TOALETACH koedukacyjnych :D jakie to powiazania ludzie potrafia znalezc:p co do feministek: niech sobie zyja i dobrze sie maja, kazdy ma swoje przekonania.... co do aborcji: to jakie to prawo kobiety do odbierania zycia ... ? czy ktokowiek takie prawo posiada?? co z tego, ze dziecko jeszcze na swiat nie przyszlo, co z tego, ze nic o zyciu nie wie....ale dane mu jest je poznac! i nikt zaden lekarz, zadna matka, ojciec....nikt nie ma prawa decydowac, czy ma przyjsc na swiat czy nie. Jak komus to taka krzywde robi to niech sie wstrzyma z sexem! albo porzadnie zabezpieczy... co do TOALET koedukacjych to robicie wielki porblem:p a prawda jest taka, ze jak komus sie zachce skorzystac to nie wazne gdzie i z kim:p byle bylo zaciszne miejsce sam na sam z klozetem;P a kto stoi w kolejce, czy kto korzysta obok, albo kto byl tu przede mna to MI TO LOTO i sadze, ze rowniez i kazdemu kto znajdzie sie w naglej potrzebie;P
 

gadula_on73

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Oświęcim
Czyli mamy rezygnowac z podzialu ktrory nie przeszkadza 99,9 % ludzi dlatego ze 0,1% (albo i mniej) ma jakies problemy ze swoimi siusiakami
Ja znam rozwiązanie! Po prostu do takiej sytuacji jaka jest dobudować toalety z napisem "ONO" . Symbolem może być kwadracik (skoro trójkącik i kółeczko obstawione).
A na szybko toytoyki :) ustawić
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
przeróżni, wszelcy, nie ważne jacy bo teraz do każde ubikacji każdy może wejść
Nie widze w tym sensie roznicy... zawsze zboczency mogli wchodzic do toalet, tylko jak toalety maja podzial na plec, to zboczency tez moga wchodzic wedlug plci, tak jak inni ludzie.
to 0.1% to nic nie warty ułamek.
Czemu nic nie warty? Jesli cos pomoze 0.1% osob, a innym nie zaszkodzi, to jest to cos dobrego.

Racjonalny argument jest taki ze zaden racjonalny czlowiek by nawet czegos takiego pod uwage nie bral.
To nie jest racjonalny argument, tylko osobista opinia, ktora zreszta jest calkiem nieracjonalna.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
W przypadku duzej uczelni, gdzie studiuje wielu studentow, zdarzaja sie osoby transseksualne. Takie osoby czesto moga miec problem w wyborze toalety, z ktorej moga korzystac, szczegolnie gdy sa w trakcie procesu zmiany plci, ktory moze trwac wiele miesiecy. Zrezygnowanie z podzialu na toalety damskie i meskie jest logicznym i rozsadnym rozwiazaniem tego problemu. smile.gif Jakie inne mozliwe rozwiazanie widzisz?
Transseksualizm to jest zboczenie. Jak ktoś chce tak żyć to niech sobie tak żyje, ale czemu reszta społeczeństwa ma mu usługiwać ?
To może jeśli jesteś taki wspaniałomyślny to w każdej toalecie wstawimy talerz i sztućce ,bo przecież są ludzie którzy lubią jeść g ówno (koprofilia) ? A co to będzie zwykłemu obywatelowi przeszkadzać ? Jesteś za ?
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nie chce mi sie gadac z ludzmi ktorzy zyja w matrixie i o tym nie wiedza.

Ja podalem logiczne uzasadnienie dla mojej opinii, a Ty nie. Wiec jesli ktos tu zyje w matrixie, to na pewno nie ja, bo ja nie uciekam od prawdy, tylko staram sie do niej dazyc. :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja podalem logiczne uzasadnienie dla mojej opinii, a Ty nie. Wiec jesli ktos tu zyje w matrixie, to na pewno nie ja, bo ja nie uciekam od prawdy, tylko staram sie do niej dazyc. :)
yhm... jasne...

Poczytaj sobie tematy w ktorych poruszano kwestie polipoprawnosci. Nie lubie powtarzac tego co juz napisano.

A te twoje argumenty z logika maja nie wiele wspolnego.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Tolerancja spoko, ale nie źle rozumiana tolerancja. Bo jeśli tak to pójdźmy dalej i zaprzestańmy tworzenia i wydawania muzyki by nie urazić głuchych, nie twórzmy filmów, programów telewizyjnych by nie urazić niewidomych. Tak to można się zakręcić jak w Szwecji, gdzie tolerancja przeradza się często w absurd. Jeśli istnieje na danym uniwersytecie grupa trnas, to trzeba ich spytać o ich potrzeby. Zresztą jeśli facet czuje się kobietą to pójdzie do damskiej a jeśli kobieta czuje facetem to pójdzie do męskiej i nie trzeba prze to stwarzać zagrożenia dla ludzi hetero. Tolerancja owszem ale nie kosztem drugiego człowieka.
 
Do góry