FC Barcelona

W

wroneczki4

Guest
Nie wiem czy za takie dodawanie zdjęć jest warn, czy nie, ale jeśli już zacząłem to dodam może jeszcze zdjęcia z El Clásico 2008
Jak coś celowo daje post za postem żeby były zdjęcia oddzielone.
2s1qfew.jpg

142qv6e.jpg

72t17s.jpg

2zs1a34.jpg

2dan0w1.jpg

fyzi3o.jpg

6eg2gx.jpg

eks26r.jpg

mtw4xs.jpg

2rg1jsm.jpg

2a9tp3c.jpg

2lmo0g9.jpg

2rrat4x.jpg

2nqtrgo.jpg

34zgfaa.jpg

e8vlsi.jpg

2145f7b.jpg

fladea.jpg

Chcesz więcej zdjęć jeszcze? :p
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No słabiutki, ale wygrany ;) Myślę że gdyby mecz był rozgrywany na stadionie wysokiej klasy co najmniej takim jak Camp Nou to wynik byłby wyższy, oczywiście z korzyścią dla Barcy ;)
Ale warunki były takie same dla obu drużyn i Barca wygrała, szkoda że tylko 1:0 ale to też zwycięstwo, no i trzeba pogratulować Pedro pięknego wykończenia akcji ;)

Edit: Wroneczki super zdjęcia (puki co tyle mi wystarczy :D ) byłeś na meczu Barca vs Real?? :)
 
W

wroneczki4

Guest
byłeś na meczu Barca vs Real??
Ja niestety nie, ale osoba z mojej rodziny była już 6 razy. Chciałbym bardzo jechać, ale niestety nie mam możliwości.
Ostatnio prawie pojechałem na superpuchar, ale nie wypaliło ;(

Muszę poczekać do wakacji następnego roku, ale chyba wtedy jadę na Amy Read Cup.
Chciałbym na stadion dumy Katalonii jechać... kiedyś na 100% pojadę, ale puki co, mogę tylko posłuchać jak jest na stadionie i oglądać zdjęcia.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Chyba pierwszy kibic Realu który jest przyjaźnie nastawiony do Barclonistów :D
Wczoraj rozegrany został pierwszy mecz ligowy przeciwko Sportingowi Gijon, oczywiście Barca wygrała i to 3:0 po bramkach Keity, Bojana oraz... Ibrachimović'a :)
Tym samym Szwed zanotował pierwszą bramkę strzeloną w barwach F.C. Barcelony ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Wczoraj rozegrany został pierwszy mecz ligowy przeciwko Sportingowi Gijon, oczywiście Barca wygrała i to 3:0 po bramkach Keity, Bojana oraz... Ibrachimović'a
Niestety nie oglądałem całego meczu, bo byłem w internacie i transmisja internetowa bardzo cięła.
Tylko bramki obejrzałem
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
W Srode mecz z Interem jestem ciekaw co nasza barca pokaze:p jeszcze jutro mecz z Getafe
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Mecz z Getfe wygrany 2:0 :) Po golach Messiego i Ibrahimovićia a to dobry znak przed meczem z Interem, ponieważ Miessi przełamał się po nieudanych meczach w reprezentacji a Ibra zbliżył się do powrotu do formy ;)
Świetnie by było wygrać z Interem na jego stadionie, będzie to trudne ale nie niewykonalne ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Powiem, że wczorajszy mecz mi się podobał.
Co prawda było 0:0, ale widowisko było moim zdaniem dobre
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Racja może i bramek nie było ale akcji nie brakowało ;)
Widowisko było bardzo dobre, Barca pokazała że i w tym sezonie trzeba się z nią liczyć.
Myślę że na Camp Nou Barca dołoży Interowi :) :)
 

woro

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
315
Punkty reakcji
3
A mi się mecz nie podobał. Piłkarze Barcelony potrtafili w tamtym sezonie strzelać ładne techniczne bramki po ziemi. We wczorajszym meczu wydawało się, że strzelali na chybił - trafił.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
FC Barcelona vs Atletico Madryt który jak wiadomo nie jest łatwym przeciwnikiem ;)
Ciekaw jestem kogo wystawi Pep :)

@edit
Barca pokonała Atletico 5:2 :D A Valdes pobił swój rekord w ilości czasu bez straconej bramki :)
Oby tak dalej!
Visca el Barca!!!
 
W

wroneczki4

Guest
Mi się wczorajszy mecz bardzo podobał. Ładnie chłopaki zagrali. Najbardziej podobała mi się akcja, po której Messi strzelił na 5:2!
Przepiękne widowisko
 
Do góry