Fall out boy

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Podkarpacie :P
A ja tam słucham ich piosenek. Nie uważam ich za EMO lol... Sama też za ten wytwór człowieka się nie uważam. A słucham tego, co lubię i nei obchodzi mnie, czy to jest komercyjne, czy nie.
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
zespół całkiem fajny :D lubię ich i słucham dość regularnie. nie mam najlepszej piosenki bo wszystkie mi się podobają:D
 

exio

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
nie sa moim ulubionym zespolem ale znajduja sie w gronie tych najbardziej sluchanych
 

GazeRokowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gorzów Śląski
Prawdę mówiąc o ile do 'starych' Fall Out'ów nic nie mam i podobają mi się, (takie Pretty In Punk niczego sobie jest) to teraźniejsze wytwory (Folie A Deux szczególnie) zdecydowanie mi nie podchodzą.
 

luczjan

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Sama kiedyś słuchałam, aż wstyd się przyznać :bag: Od tego czasu poznałam dużo o niebo lepszych zespołów, przy których Fall Out Boy brzmi jak disco polo. Śmiać mi się chce jak widzę ludzi, którzy podają się za "metali", a słuchają FOB (taaak, są tacy). :lol:
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Czasami jak mnie coś najdzie posłucham, ale fanem nie jestem. Infinity on High spodobała mi się bardzo, sporo fajnych kawałków, interesujących. Po niej miałem nadzieje, że ostatnia płyta bedzie jeszcze lepsza, ale nic bardziej mylnego. Za bardzo dostosowują się do tego, czego ludzie chcą słuchać zamiast grać to co grali dawniej. Jednak urzekła mnie jedna piosenka - What a Catch, Donnie. Jak dla mnie najlepsza piosenka FOBa. Cos pieknego.
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Lubię. Nie nałogowo, ale lubię.
Jedyna piosenka jaką mam w komputerze to wcześniej wspominane "Thanks for the memmories".
I czasem jej słucham.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
są spoko ;) przeważnie słucham muzyki klubowej, ale ich utwory bardzo przypadły mi do gustu- zwłaszcza Beat it ;)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Pierwsza płyta była nawet w porządku potem już tylko gorzej
 
Do góry