Fall out boy

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Porównywanie Falałtboja do Ozzy'ego jest jak najbardziej nie na miejscu. A jeśli słuchasz na raz tego i tego to sam nie wiem co o Tobie myśleć. Po co odpowiadam? Bo od tego jest forum. Nie tylko od mówienia jakie coś jest fajne słit i piekne, ale też od wytykania jego błędów.
 

Syysia

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Kochamm.... <3 =* :zakochany:
Muzaa super i chlopaczki <mniam >
Super Polecam
 

Paweł1991

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gliwice
Brdzo fajne są piosenki "the carpal tunnel of love" "Sugar were going down" "dont you know who i think i am". Ogólnie zespół fajny a krytycy chyba troche zazdroszczą popularnosci zazucając komercyjność
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ich :D Szczególnie Pete Wentza :) Jest śliczny :D
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Niektóre piosenki ma fajne xDDD np. dance,dance/ I Slept With Someone Else.../ Fame Infamy/get busy .
 

skateboy

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
fall out boy wg mnie rządzi chociaż słucham tylko dwoch piosenek Beat it oraz This aint scene inne piosenki też są fajne
 
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
a place, where i can hide.
Muzyka zupełnie nie moja, nie widzę w niej nic szczególnego, ani zachwycającego. Ot, kolejny komercyjny zespolik.
A do tego bardzo irytuje mnie ten cały Pete, jak widzę go w jakiejś gazecie, czy telewizji, to poziom mojego rozdrażnienia wzrasta.
 

Paweł1991

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gliwice
Piosenki szybko wpadają w ucho słucha się miło i przyjemnie mają wiele fajnych kawałków a to że zespół jest komercyjny emo itd. nie ma dla mnie wiekszego znaczenia może nie są wielką kapelą ale napewo są dobrzy a pozatym dobrze to wszystko wygląda na żywo
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Przesłuchałam ich wszystkie płyty począwszy od "Fall Out Boy's Evening..." akustyczne wersje piosenek. Mnie się bardzo podobają. Każdy ma inny gust.
Wcześniejsze piosenki były fajniejsze, teraz też są niezłe. Czekam na ich nową płytę ^^.
 
P

pandaredski

Guest
no czesc
mi sie osobiscie ten zespol w ogole nie podoba, nie wydaje mi sie tez zeby mial cokolwiek wspolnego z punkiem
pozdr
 
Do góry