Fala uchodźców zalewających Europę

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Trochę mało wiarygodne jak czytam.

Może kolejny sposób na podniesienie statystyki odwiedzin czyjej stronki lub serwerka.
A ile reklam przy okazji się zaliczy na Piko - kasa leci.

Ludzie to jednak wiedzą jak ściągnąć innych ludzi i podnieść oglądalność.
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
Dlatego uważam że jeżeli będziemy podchodzili do problemu bez chrześcijańskich wartości (np uprzedzeniami i nienawiścią
Musisz zrozumieć, że w przeciwnikach przyjmowania bez limitu i bez głowy imigrantów nie ma nienawiści. Sprzeciw ich motywowany jest ochroną własnych wartości w momencie gdy istnieje realne zagrożenie ich zdeptania i wyeliminowania. Ten wojowniczy potencjał w ludziach jest uzasadniony i w moim przekonaniu cenny i wartościowy.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Nic nie muszę to raz. Dwa ze znam społeczno-psychologiczny aspekt takich zachowań.

Nie ma nienawiści ? Zapewnij mnie że materiały jakie zamieszczasz co chwila nie wzbudzają uprzedzeń rasowych i nienawiści.
Choćby ten ostatni z Finlandii szyty grubą nicią.
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
Nic nie muszę to raz. Dwa ze znam społeczno-psychologiczny aspekt takich zachowań.
Kaznodzieyo a ja nie muszę przyjmować za swoją Twoją optykę patrzenia na zjawisko zalewania Europy imigrantami. I również orientuję się w społeczno - psychologicznym podejściu tychże wobec innowierców.

Ostatni link daje świadectwo o dwóch stronach a nawet trzech: o dziewczynkach, ich rodzicach, i o imigrantach wykorzystujących młodość i naiwność tych pierwszych.

Najbardziej zadziwiająca mnie Twoja reakcja na to, co się dzieje i na uzasadnione reakcje ludzi to : obśmianie problemu, dopatrywanie się we wszystkim uprzedzeń i nienawiści i jednostronność patrzenia i oceniania. Żyjesz w swojej bajce Kaznodzieyo.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale jakby te 13 latki zadawały by się z dorosłymi Finami to by nie było problemu ?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
No i o to chodzi herbatniczku ... o to chodzi ... nawet by to nie wypłynęło.
Cały czas chcę ukazać tę dysproporcję pomiędzy zdrowym zachowaniem i krytyką a naciąganiem faktów do zdarzeń.



kate2 napisał:
Kaznodzieyo a ja nie muszę przyjmować za swoją Twoją optykę patrzenia na zjawisko zalewania Europy imigrantami.
Oczywiście że nie musisz. Czy ja Tobie napisałem że musisz ?

To ty mi napisałaś że ja muszę.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
No i co tak wywala gały zamiast się odnieść :) Chyba nie pójdziesz znowu poskarżyć się moderacji co bardzo lubisz robić.
 
M

MacaN

Guest
Czym innym jest gwałt, a czym innym 13-14 latka, która próbuje na siłe znaleźć dojrzałego chłopa. Pamiętam jak moja koleżanka w gimnazjum miała za chłopaka gościa na studiach...


Natomiast o ile dla ludzi z kultury Europejskiej jest to czymś bardzo dziwnym, to dla muzułmanów pomalowana gimnazjalistka z wyrośniętymi cyckami jest już kobietą, a zatem może się czuć akceptowana, bo, co oczywiste - Europejczyk ją wyśmieje i odeśle do zadania domowego z przyrody, czy tam matematyki.


W Polsce jest to samo, tylko, że u Romów. Nie szukałbym tutaj sensacji.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Sedno. To było dobre.

Może nie uwierzysz ale właśnie skasowłem post o Romach. (był o Cyganach)
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
No i co tak wywala gały zamiast się odnieść :) Chyba nie pójdziesz znowu poskarżyć się moderacji co bardzo lubisz robić.
Chyba nie rozumiesz znaczenia tej emotki :) I co ma ona do drugiej części Twojej wypowiedzi?? Ni do rymu , ni do taktu ....Nic nie wiem o lubieniu skarżenia się moderacji. Jeśli wykraczasz stanowczo poza regulamin i obrażasz to korzystam z danej mi jako użytkownikowi opcji zgłoszenia postu z czego i Ty przecież korzystałeś.
Porządek na forum musi być....o co sam niejednokrotnie apelujesz....tyle, że z pominięciem siebie czasem :)
Zauważam też , że nawet gdy się do Ciebie z sercem i spokojem podchodzi to i tak kąsasz ....taka widać Twoja ,,natura'' .

A tutaj odnośnik do poprzedniego linku http://pamelageller.com/2016/04/muslim-pedophilia.html/
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
kate2 napisał:
Najbardziej zadziwiająca mnie Twoja reakcja na to, co się dzieje i na uzasadnione reakcje ludzi to : obśmianie problemu, dopatrywanie się we wszystkim uprzedzeń i nienawiści i jednostronność patrzenia i oceniania. Żyjesz w swojej bajce Kaznodzieyo.
Nie ma tu obśmiewania problemu przeze mnie. To kolejna Twoja wydumana insynuacja. Post napisałem czytelnie a w nim co o tym myślę.

Cenie sobie obiektywizm stąd SZACUN dla postu Herbatniczka, który uchwycił sedno w jednym zdaniu.

Herbatniczek napisał:
ale jakby te 13 latki zadawały by się z dorosłymi Finami to by nie było problemu ?

MacaN też celnie napisał moim zdaniem to czego ja nie zdążyłem a i pewnie nie oddał tego jak On.

Natomiast nie mam szacunku do projekcji dramatów opowiadanych przez ludzi szukających akceptacji i zauważenia poza własnym domem lub innych próbujących na tym wypłynąć lub zarobić. Figiel różnicy polega na tym aby starać się odróżnić jednych i drugich w rzeczywistości a nie łykać każdego gluta z sieci jak leci. Wielu jednak jest gapami futrowanych (karmionych jakby kto nie wiedział) jak mawiała moja babcia.
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
Nie ma tu obśmiania. To kolejna twoja wydumana insynuacja.

Kaznodzieya napisał:
hehehehe .... No tutaj to się uśmiałem najbardziej :) Więcej skrajnych radykalnych dziennikarek. Kobieta jest wybitnie aktywnym działaczem PEGID-y i jego radykalnym ramieniem. Nie dziwią więc takie teksty mające zwrócić uwagę na problem.

Kaznodzieya napisał:
Może to zalew niewyżytych seksualnie kosmitów skora islam zabrania takich rzeczy i każe nawet śmiercią ? Czy aby na pewno to islamiści ? :)
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Mylisz klasyczną ironię z obśmiewaniem Kate.

Ironia to jak wskazuje definicjia to sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi dosłownego i ukrytego (tu o kosmitach w moim poście)
Często ironia też mile widziana z uwagi na wnoszenie ożywienia w retoryce.


Natomiast kiedy piszę że się uśmiałem to z faktu, że Ty znowu powołujesz się na najbardziej radykalne wypowiedzi działaczki PEGID-y walczącej w Niemczech, gdzie trudno o obiektywizm i bezstronność.
Dodałem zdanie które to potwierdza zaraz po mojej wypowiedzi cyt: Więcej skrajnych radykalnych dziennikarek.



Znowu zrozumiałaś jak chciałaś.
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
SZACUN dla postu Herbatniczka
Twój szacun do innych jest uzalezniony od zgodności ich poglądów z Twoimi. Gdy nieco od nich odbiegną ...szacun maleje....a Ty postzregasz ich jako przykrych.



Kaznodzieya napisał:
Matomiast kiedy piszę ze działaczka PEGID-y mnie ubawiła to nie że ona ale Ty powołujac sie znowu na najbardzioj radykane walczące stanowiska w Niemczech gdzi etrudno o obiektywuzm.
Wyznajesz wiarę bardzo radykalnego Mistrza próbując wprowadzić Jego naukę w czyn a razi Cię po oczach każdy inny radykalizm, który nie sympatyzuje z Twoimi przekonaniami. Jesteś bardzo radykalny wobec aborcji bo takie są twoje poglądy ...tak wiec radykalizm tak....ale tam, gdzie Ci pasuje.

Kaznodzieya napisał:
Mylisz ironię z obśmiewaniem Kate. Ironia to jak wskazuje definicji to sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi dosłownego i ukrytego,
Ja natomiast cenię sobie umiejętność przyznania się do tego,co się zrobiło/ robi. Brnięcie ślepo dalej w celu zachowania własnego nieskazitelnego wizerunku jest dla mnie żenujące i niedojrzałe. Temat skończyłam.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
kate2 napisał:
Ja natomiast cenię sobie umiejętność przyznania się do tego,co się zrobiło/ robi.
To wprowadzaj to w życie.



Ktoś kiedyś napisał o prawdzie tak:

Pierwsze to jest to co czytamy i widzimy odrazu.
Drugie to jest to co chcemy widzieć w tym co jest napisane
Trzecie dopiero jest prawdą wynikającą z tekstu.


Pozdrawiam
Miłego Weekendu
 
M

MacaN

Guest
Wcale nie " zbyt późno ". Szwajcaria nie przyjęła przecież ani jednego imigranta, tylko teraz widzi, że ich granica jest słabsza na linii z Włochami.


Szwajcarzy to naród, z którego powinniśmy brać przykład. Mają w nosie poprawność polityczną, ale są także dużo bardziej potężni. Trzymają w bankach zbyt wielką ilość pieniędzy różnych wpływowych ludzi, aby ktokolwiek w UE ośmielił się im pogrozić.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Obrona wyspy w morzu islamistów jest nierealna. Szwajcaria przyjęła niejednego imigranta, ale to nie ma nic do rzeczy. Czołgi powinny pojawić się na rubieżach europejskich gdy tylko pojawiło się podejrzenie jakoby miał się zacząć napływ V kolumny islamskiej. Teraz jest zbyt późno, na wszelkie reakcje, tym bardziej że obwarowane deklaracjami pseudo-wolnościowymi jewropy.

Co do grożenia potędze szwajcarskiej, to być może nie pamiętasz jak podstawa szwajcarskiej potęgi bankowej runęła na żądania lobby żydowskiego.
 
M

MacaN

Guest
https://www.youtube.com/watch?v=j4KCKNpx9sI

O taka tam mała różnica między Rassiją, a Francją
 
Do góry