Fala uchodźców zalewających Europę

Sarande

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
57
Punkty reakcji
8
Isen1822 napisał:
Piszecie o tym, że gwałty i morderstwa są wszędzie. To prawda.

Ale nie wciskajcie kitu, że normalne i powszechne jest, jak kilkuset mężczyzn otacza kobiety w środku miasta i je napastuje.

Nie wciskajcie kitu, że czepiamy się biednych Arabów a robią tak też inni. Bzdura, to właśnie Arabowie tak robią.

Wasza utopijna wizja ,, Zjednoczonego Świata'' jest kompletnie nieuzasadniona i nawina.

Kiedyś lewicowcy gadali o tolerancji. Teraz to już jest droga na szafot, pod przydomkiem poprawności politycznej. Na własne życzenie.

Porównujecie ich do Polaków!? Proszę mi podać przykład, kiedy Polacy zrobili coś takiego jak Arabowie w Kolonii?
Wnioski jak dla mnie są takie ,że ludzi społeczeństwa narodu czy religii nie mozna oceniac i osądzac na podstawie jednego procenta czubów którzy mysla że przynalezą do jakiegos narodu społeczeństwa czy religii bo przestępcy nie zasługują na status człowieka bo to jest prawdziwa dzicz ,ale patrząc przykładowo na 1,8 miliarda innych porządnych Muzułmanów mozna dojsc do innych o nich wniosków. pozatym co innego gdyby 20 % ze wszystkich uchodzcow było przestępcami dlatego jesli już oceniac to większosc w przeciwnym wypadku jest to nienawisc ,mój dziadek ktory juz nie żyje nienawidził murzynów całe życie tylko dlatego że jakis murzyn rzucił mu kromką chleba na wojnie jak był głodny do kałuży, więc wiem jaka w ludziach siedzi nienawisc i tą nienawisc - głupote propagują a nie nalezy nikogo dyskryminowac poza przestępcami ,jestesmy najwiekszą grupą imigrantów - przestępców w wiezieniach angielskich czy to oznacza że mają nas brać za złodziei?
Isen1822 - wierzysz w dobro? jesli tak to dlaczego uwazasz że Syryjczyk może je czynić tylko w swoim kraju w obliczu wojny? juz nie mowiąc o tym że wychodząc na ulice moze zostać zabity bo do tego własnie doszło juz nie wspominając o głodzie, dobro w człowieku jest potrzebne wszędzie ,potępiac i karac nalezy złe czyny ludzi i o to ludzie powinni walczyc zeby kary były adekwatne do czynu,najlepiej jak wspomniał Kaznodzieya prace społeczne i to długo żeby sie nauczyli że życie jest po to żeby pracować i być szczesliwym a nie być przestępcą.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Nie piszę, że wszyscy Arabowie są źli, ale sprzeciwiam się negowaniu tego, co i kto robi obecnie w Europie. To Arabowie napastowali kobiety w Kolonii, a nie ktoś inny. Przyznajcie to w końcu otwarcie.

To nie są też ludzie, którzy chcą się asymilować, jak np Polacy w Niemczech czy GB. Zauważcie tę różnicę.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sarande napisał:
Wnioski jak dla mnie są takie ,że ludzi społeczeństwa narodu czy religii nie mozna oceniac i osądzac na podstawie jednego procenta czubów którzy mysla że przynalezą do jakiegos narodu społeczeństwa czy religii bo przestępcy nie zasługują na status człowieka bo to jest prawdziwa dzicz ,ale patrząc przykładowo na 1,8 miliarda innych porządnych Muzułmanów mozna dojsc do innych o nich wniosków. pozatym co innego gdyby 20 % ze wszystkich uchodzcow było przestępcami dlatego jesli już oceniac to większosc w przeciwnym wypadku jest to nienawisc ,mój dziadek ktory juz nie żyje nienawidził murzynów całe życie tylko dlatego że jakis murzyn rzucił mu kromką chleba na wojnie jak był głodny do kałuży, więc wiem jaka w ludziach siedzi nienawisc i tą nienawisc - głupote propagują a nie nalezy nikogo dyskryminowac poza przestępcami ,jestesmy najwiekszą grupą imigrantów - przestępców w wiezieniach angielskich czy to oznacza że mają nas brać za złodziei?
Isen1822 - wierzysz w dobro? jesli tak to dlaczego uwazasz że Syryjczyk może je czynić tylko w swoim kraju w obliczu wojny? juz nie mowiąc o tym że wychodząc na ulice moze zostać zabity bo do tego własnie doszło juz nie wspominając o głodzie, dobro w człowieku jest potrzebne wszędzie ,potępiac i karac nalezy złe czyny ludzi i o to ludzie powinni walczyc zeby kary były adekwatne do czynu,najlepiej jak wspomniał Kaznodzieya prace społeczne i to długo żeby sie nauczyli że życie jest po to żeby pracować i być szczesliwym a nie być przestępcą.
Ale można oceniać przez kulturę i szariat, które nakładają inne normy niż europejskie i pozostawiają mnie swobody obyczajowej niż u nas. Powiedz mi dlaczego nie mamy takich problemów z Wietnamczykami, repatriantami ze wschodu, nawet romowie choć uznawani za krętaczy (często słusznie) są uznawani za element naszego folkloru. Najwięcej imigrantów mamy z Ukrainy i też nikt nie podnosi z ich powodu larum. A tu nagle nie-wiadomo-jaka-grupa zmówiła się, że będzie atakować akurat Muzułmanów. W każdą środę pod Mostem Solidarności w Płocku, Prawdziwi i Jedynie Słuszni Polacy spotykają się, aby spiskować i obmawiać tych biednych misiów. Oczywiście ich wybór był kompletnie losowy, posiadają własną ruletkę która wybiera im kogo prześladujemy w tym roku (w 2016 proponuję użytkowników hulajnogi).
Podajesz przykład dziadka i jego źle umiejscowionych emocji. Właśnie zastosowałeś odwróconą logikę. Wnioskujesz że to inni mają uprzedzenia, widząc jeden odosobniony i oderwany od kontekstu przypadek ze swojej rodziny.
Jeśli od wielu lat powtarza się na wyspach, że tamtejsi Polacy=złodzieje... to może też coś w tym jest. Do Anglii wyjeżdża wiele osób z mało chlubnych środowisk, bez znajomości języka. Kradzieże z udziałem Polaków w Wielkiej Brytanii nie są może plagą, ale jak najbardziej mają miejsce i powinniśmy to przyjąć na klatę. Jednak różnica jest taka, że w pierwszym rzędzie my jedziemy tam do roboty i pracodawcy od budowlanek/wykończeniówek są całkiem z nas zadowoleni i nas tam zwyczajnie chcą.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
W Calais toczy się już regularna wojna francuskiej straży granicznej z imigrantami. Mają tam miejsce dantejskie sceny. Potworzyły się takie bandy, że podobno straż graniczna sie już boi. Imigranci obrzucali kamieniami autobus z dziećmi.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19472376,imigranci-obrzucili-kamieniami-autobus-z-dziecmi-w-calais-kierowca.html?lokale=local#BoxNewsLink


Isen1822 napisał:
Nie piszę, że wszyscy Arabowie są źli, ale sprzeciwiam się negowaniu tego, co i kto robi obecnie w Europie. To Arabowie napastowali kobiety w Kolonii, a nie ktoś inny. Przyznajcie to w końcu otwarcie.
Zdecydowanie to zrobili Arabowie, nikt temu nie przeczy. Media niemieckie już dawno to podały.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
kate2 napisał:
Może to być też zwykła dyplomacja. Przyjmą te 7 tysięcy i na tym się skończy.
HA HA HA

przy laczeniu rodzin zrobi sie z tego siedemdziesiat tysiecy, bo nagle okaze sie , ze kazdy ma siedem dzieci
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kiedy w kabarecie TEJ był taki tekst 'jak nie masz co robić to dzieci rób"
 
K

kate2

Guest
sir Francis Drake napisał:
przy laczeniu rodzin zrobi sie z tego siedemdziesiat tysiecy, bo nagle okaze sie , ze kazdy ma siedem dzieci
Łączenie rodzin przy obecnym systemie świadczeń socjalnych w Polsce? Eeeeee.......
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Herbatniczek napisał:
kiedy w kabarecie TEJ był taki tekst 'jak nie masz co robić to dzieci rób"
kup sobie syryjski paszport to adoptuja i Ciebie
bedziesz z dostawal 2500zeta miesieczna za bycie uchodzca a im odpalal z tego 70%
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Norway is offering non-European asylum seekers classes in Western sexual norms, in a bid to prevent violence against women. (...) Linda Hagen of Hero, the company that runs 40 per cent of Norway's reception centres for refugees, said the emphasis of the classes had been placed on group discussion and the exchange of ideas, rather than on a teacher instructing students. “Our aim is to help asylum seekers avoid mistakes as they discover Norwegian culture," she explained to AFP. "There's no single cultural code to say what is good or bad behaviour because we want a free society," she said. "There has to be tolerance for attitudes that may be seen as immoral by some traditional or religious norms."
Dla leniwych: babka z Norwegii prowadzi zajęcia dla uchodźców z seksualności i twierdzi, że nie ma jednego kodu kulturowego który by wyznaczał co jest dobre, a co złe. Już Monty Python był mniej absurdalny.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Herbatniczek napisał:
kiedy w kabarecie TEJ był taki tekst 'jak nie masz co robić to dzieci rób"
Niestety tej rady słuchają tylko muzułmanie.
Za kilka/kilkanaście lat i tak będziemy zamknięci w rezerwatach (o ile demokratyczna większość pozwoli) więc może już pora przygotować sobie jakieś miejsce, niekoniecznie na terenie islamskiej jewropy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z tym uchodźcami jest też tak że jest ich po prostu za dużo, imigracja jest opłacalna jeśli przebiega powoli. A tak jest ich mnóstwo na małej powierzchni. To zawsze kończy się agresją, nawet psy umieszczone w jednej małej zagrodzie zaczną się gryźć

trzeba ich trochę odwieźć do Syrii z powrotem, to sie sytuacja uspokoi
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
te napady na kobiety to taka "moda" (taḥarrush jamāʿī) produkt stosunku do kobiet "niezakapturzonych" polecam poszukać o dziennikarkach gwałconych zbiorowo w ramach tej "mody", ps. tvn tego nie pokaże, a gazwyb i lisweek nie napisze chyba

pogarda to jedyne co czują wobec nas i naszej kultury
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
taka moda jest na ulicach Kairu i historia o tym była gdzieś w internecie
 
K

kate2

Guest
Aktualności z Norwegii. Trzyletni chłopiec został ofiarą gwałtu zbiorowego w obozie dla uchodźców.

Dajcie mi tępy nóż.....
w%C5%9Bciek%C5%82y-emotikon_318-71398.png

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-trzylatek-ofiara-gwaltu-zbiorowego-w-osrodku-dla-uchodzcow-w,nId,1953897
 
W

wiki9969

Guest
Sprawa miała miejsce jakiś czas temu, ale dopiero teraz została nagłośniona. Prawda jest taka, że wynaturzenia znajdą się wszędzie.Ale akurat o uchodźcach robi się głośno, bo oni pomimo tego, że nie są u siebie, to na dodatek nie przestrzegają żadnych zasad.
Najgorsze jest to, sprawcy tego gwałtu nie zostali złapani i pozostają bezkarni. :(
 
Do góry