Fala uchodźców zalewających Europę

M

MacaN

Guest
https://www.youtube.com/watch?v=gMGQAbEA23Q


Krótkie, to tak jakby jakaś kobieta chciała się wzbogacić kulturowo.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
kolega z pracy powiedział, że żonę jego kolegi mieszkającego w Hadze, napadli "ciapaci", na całe szczęście jacyś mundurowi ich przepłoszyli
wracają do Polski, bo dzieciaki w szkole też były bite przez młodych muzułmanów (jako białasy), a dyrekcja bała się zareagować, zmienili im szkołę, ale niewiele lepiej...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
dokładnie, chociaż przykro, że z takich powodów, mam kolegę z Kassel (jeździ dostawczakiem), mówił, że w jego okolicy spokój z imigrantami, ale kilkadziesiąt km od niego dzieją się dantejskie sceny, do miasteczka z 1 tys. mieszkańców wrzucili kilka tys. muzułmanów, stada młodych facetów chodzą po ulicach, jest podobno strasznie
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Herbatniczek napisał:
trochę krótki ten film, a i widać mało
Ostatnio wyjaśniałem że kłamliwie wklejono ten film do niby sylwestrowych wydarzeń w Kolonii. Macan chyba nie zauważył.
Pomimo że na ścianach tunelu hieroglify arabskie a tunel jakby z Syrii czy Iranu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
takie wrzucanie filmików może być związane z manipulacją, nikt tak naprawdę nie może sprawdzić czy nie jest zmontowany, pozostaje tylko wiara w uczciwość, choć to towar deficytowy
 
K

kate2

Guest
Było też tutaj powiedziane , że nawet jeśli film jest wynikiem manipulacji to faktem jest to, co się stało w wielu miejscach Europy. Molestowania i gwałty nie wygladają lepiej niż na tym materiale.

I wchodzić w tę bezsensowną dyskusję z Kaznodzieyą już nie zamierzam.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Herbatniczek napisał:
takie wrzucanie filmików może być związane z manipulacją, nikt tak naprawdę nie może sprawdzić czy nie jest zmontowany, pozostaje tylko wiara w uczciwość, choć to towar deficytowy
Prawda. Pisałem też o tym że ludziska dają sobą manipulować w sieci.
Nie okazują tym samym więcej rozumu niż przedmiot ich krytyki.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Herbatniczek napisał:
takie wrzucanie filmików może być związane z manipulacją, nikt tak naprawdę nie może sprawdzić czy nie jest zmontowany, pozostaje tylko wiara w uczciwość, choć to towar deficytowy

Kaznodzieya napisał:
Prawda. Pisałem też o tym że ludziska dają sobą manipulować w sieci.
Nie okazują tym samym więcej rozumu niż przedmiot ich krytyki.
Gdyby w wolnych mediach jewropejskich, był przedstawiony materiał choćby cząstkowy, nie byłoby twórczości z pogranicza fikcji.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
rozumiem, robię źle bo inny też robi źle

czy to ma być konkurs kto zrobi lepszą fikcję
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Herbatniczek napisał:
rozumiem, robię źle bo inny też robi źle
W czasie wojny często fabuloryzowano fotografie aby wyglądały na bojowe, z oczywistych względów.
Tutaj możemy mieć do czynienia z tym samym.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
rozumiem, i wcale nie ma to nic wspólnego z robieniem sobie sztucznej popularności, ilości obejrzeń i związanymi z tego profitami

idąc tym krokiem można zmontować filmik, na którym mój sąsiad robi coś niestosownego. A jak zostanie oskarżony i publicznie będzie skończony to można będzie przejąć jego domek za bezcen

rozgrzeszania zła innym złem może się źle skończyć
 
Do góry