Fala uchodźców zalewających Europę

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
kate2 napisał:
dziś rząd potwierdził, że honoruje umowe podpisaną przez poprzedni rząd. Czyli czekamy na 7 tys uchodźców
Łudziłam się jeszcze, że ze spotkania z Orbanem padną jakieś sensowne uzgodnienia.
Bardzo prawdopodobne że to właśnie efekt rozmów z Orbanem.
Możliwe również że chcą mieć kartę przetargową w debacie na temat Polski w RE.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Herbatniczek napisał:
dziś rząd potwierdził, że honoruje umowe podpisaną przez poprzedni rząd. Czyli czekamy na 7 tys uchodźców
czyli co?

dostalo lapowki?

bo sie nie zgadzali i nagle sie zgodzili...
 
K

kate2

Guest
Może to być też zwykła dyplomacja. Przyjmą te 7 tysięcy i na tym się skończy.
 

Sarande

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
57
Punkty reakcji
8
http://www.fronda.pl/a/ks-prof-skrzypczak-dla-frondy-ten-film-wprawia-w-wielkie-zaklopotanie,63616.html

Ks. prof. Robert Skrzypczak: Ten film jest reklamówką tak zwanych intencji papieskich. Po raz pierwszy sam papież zdecydował się wystąpić na nagraniu, by poprosić ludzi o modlitwę, poddając pewną intencję. Tą intencją jest prośba o modlitwę o pokój na świecie. Przy tym papież zwrócił się nie tylko do wyznawców Chrystusa, jako przywódca chrześcijaństwa, ale do wszystkich ludzi na całym świecie, podkreślając także przynależność do różnych religii i duchowości. Mocno podkreślono intencję papieża, który chciałby, żeby troska czy odpowiedzialność za planetę, jakość życia ludzi, pokój na świecie, objęła wszystkich mieszkańców ziemi. Wszystkich powinno interesować, czy się pozabijamy, wytrujemy, będziemy się wycinać czy zwalczać. Na pewno papież z punktu widzenia głowy Kościoła widzi więcej i lepiej. Chce odpowiedzieć także na aktualne zagrożenia, stąd właśnie ta intencja.

[SIZE=17.25px]Predzej świat zniszczy zło radykalnym dobrem niż Merkel zniszczy Europe radykalnym antyrasizmem, [/SIZE]
Jestem za dożywociem dla gwałcicieli ,25 lat za udowodnione przesladowanie ,15 lat za pobicie,może jak odbierze sie im częśc życia to docenią życie a ludzie bedą sie cieszyć małymi rzeczami i nie bedą myslec o tym co jest złe lub co może kogos skrzywdzic. Trzeba sie bronic przed tą mniejszosciową dziczą.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Przecież to jest poprawność polityczna, jedynue słuszna i prawa stosowana przez Merkel.
To wina kobiet, bo się zbyt wyzywająco ubrały, policjantów, bo prowokowali biednych Ahmedów tym, że w ogóle tam gdzieś byli i mężczyzn niemieckich, no bo przecież też ich wina.

Pamiętajcie moi drodzy- wszyscy są winni tylko nie Arabowie.

Twój znajomy zginie w zamachu? Jego wina, bo stał zbyt blisko zamachowca.

Logika Brukseli i innych lewicowców w pigułce.
 
K

kate2

Guest
Oczywiście że jest jak piszesz. Pisałam i przewidziałam taką retorykę już wcześniej.
Tak się robi właśnie z ludzi idiotów.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Pierwszy raz spotkakem się z tym, że kobieta potrafiła obwiniać kobiety o to, że zostały napastowane.

I Niemiaszki chcą nas uczyć demokracji i normalności? ;)

Gdyby przyznawać tam Nagrody Darwina, albo popularny ostatnio Medal Idioty Roku dla Debila, to ta Pani Burmistrz rozbiłaby bank.
 

Sarande

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
57
Punkty reakcji
8
Isen1822 napisał:
Przecież to jest poprawność polityczna, jedynue słuszna i prawa stosowana przez Merkel.
To wina kobiet, bo się zbyt wyzywająco ubrały, policjantów, bo prowokowali biednych Ahmedów tym, że w ogóle tam gdzieś byli i mężczyzn niemieckich, no bo przecież też ich wina.

Pamiętajcie moi drodzy- wszyscy są winni tylko nie Arabowie.

Twój znajomy zginie w zamachu? Jego wina, bo stał zbyt blisko zamachowca.

Logika Brukseli i innych lewicowców w pigułce.
Jakby pani słyszala to w Polsce tez są gwałty kradzieże i rozboje zabójstwa o których sie nie pisze ,dziwnie ludzi interesują tylko przestępstwa arabów, a zamachowcy też byli polakami. Jak sie komus nie podoba przyszłosc zjednoczonego świata to jego sprawa ale widocznie "Merkel" ma inny plan, mamy ludzi wychowanych w poszanowaniu blizniego (bez wzgledu na narodowosc majątek religie itp) nazywac idiotami i nie wpuszczac ich do swojego kraju? zli ludzie przyczyniają sie do wzrostu przestępczosci a na tle innych państw świata tez nie jestesmy idealni ,ale wiemy co jest dobre a co złe i nie jestesmy samolubni, Ale Syryjczycy i inni nie mogą wiedziec co jest dobre a co złe - taka ma być logika Brukseli i innych lewicowców w pigułce? do czego to doszło że zli ludzie specjalnie wychodzą na ulice i specjalnie robią przestępstwa ,tylko po to żeby w wiezieniu było im lepiej niz na wolnosci ,widocznie jest im zle w Niemczech jesli robią przestępstwa. tacy ludzie nie mają prawa do wolnosci a nie uchodzcy. co robią ludzie w tej sprawie? sieją nienawisc do innych ras poglądów i kultur tradycjonowanych pokoleniami przez dobrych ludzi. To zupełnie tak jakby wierzyć że dobro istnieje w obliczu wojny ,a nie mogłoby być lepsze w innym kraju na świecie. Muzułmanie uznają gwałt za cudzołóstwo (a tu taka ciekawostka http://wyborcza.pl/1,76842,10019975,Co_czwarty_Polak_zdradza__ale_za_to_przelotnie.html), zamiast uczyć nienawisci możemy pokazac że wszyscy możemy byc dobrzy. za gwałt powinna być kara najmniej 25 lat.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Blanche, MacaN, Kate ... i inni, moim zdaniem popadacie w jakiś stracho-obłęd nakręcany co jakiś czas wydarzeniami np. z za niemieckiej granicy. (Sylwester w Kolnii)
Przecież gwałty i rozboje zdarzają się na porządku dziennym każdego dnia w naszym jak ich kraju. Nie rozumiem dlaczego próbuje się takimi wydarzeniami jak wybryki młodych napalonych gówniarzy manipulować opinią publiczną kierując nienawiść powodowaną strachem na uchodźców.

Całkowicie w tym wypadku rozumiem czynniki powodowane wstrzymywaniem pewnych informacji w mediach gdyż społeczeństwo jest w tej materii irracjonalne i łatwo o wybuch eskalacji i prześladowań. W niemczech już to miało miejsce w ramach odwetu. Ale tego oczywiście krytycy TV nie biorą pod uwagę a jedynie oskarżają o zatajanie faktów.

Smutne :(
 
K

kate2

Guest
Niesamowite! Ta propaganda niemiecka działa :eek:h: Także u nas.

Wstrzymam się od komentarza. To zbyteczne.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
kate2 napisał:
A tutaj krótki filmik przedstawiający tłum mężczyzn wciagających kobietę do podziemnego przejścia http://prawicowyinternet.pl/inwazja-zombie-islamu-na-europe-stala-sie-faktem-wideo-z-ubogacania-kulturowego/

Szczytem głupoty jednak w tym krótkim artykule jest obarczanie winą niemieckich mężczyzn i policję. Jakie szanse dania pomocy mają mężczyźni przy tłumie dzikusów blokujacych dojście?
A ja się nie wstrzymam od komentarza a nawet nieco dopiszę. Bo wielu daje się zwieść prawicowym ekstremom.

1. Autor nie podaje źródła tego materiału. Skąd mam wiedzieć że ten film pochododzi z tej sylwestrowej nocy a nie jakiegoś filmu dokumentalnego o ortodoksji ?.
2. Arabskie napisy sprayem oraz stan tunelu na ścianach nie wskazuje raczej na niemieckie miasto a jakąś dziurę na dalekim wschodzie.
3. Wypowiedź autora artykułu w stylu: " Normalną reakcją powinno być wykastrowanie całego obozu, w którym taki gwałciciel zamieszkał. Wówczas kilkukrotnie by się zastanowili czy warto podnosić "pałę" na europejkę," także zaniża wiarygodność i obiektywność jako od osoby w pełni świadomej z jakim problemem przyszło się Niemcom mierzyć oraz faktu, że bądź co bądź podżega do nienawiści, zemsty czy nawet holokaustu.

Tylko pogratulować "obiektywności" i "wnikliwości" autorowi.



P.S.

Po krótkiej analizie materiału dochodzę do wniosku szerszego że w 14 sekundzie nagrania filmu w prawym górnym rogu widać arabskie napisy na ścianach. I nie mam tu na myśli samej belki ale ścianę dolną przejścia. Widać to doskonale przy jakości HD i powiększeniu ekranu. Aż takiego syfu w Centrum nie ma. Film nie pochodzi moim zdaniem z tej nocy w Niemczech ani nawet z tego miejsca o jakim piszesz Kate. Może jakieś miasto w Syrii czy wschodzie. Niech was nie zwiedzie napis na NO SMOKING, u nich tak tam jest w formie info dla turystów. Póki nie mam wiarygodnego źródła nie zmienię zdania w sprawie tego materiału.

Myślę że kolejny raz zostałaś zmanipulowana i wrobiona Kate2.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
AaronHhttp://www.forumowisko.pl/user/290809-aaronh/
proszę poniechaj prymitywnych wycieczek, dostałem kilka pytań, czy to co robisz, na forum to opłacany trolling , uważam, że nie, ale proszę, nie zachowuj się w sposób, który takie zapytania powoduje

odnośnie przyjmowania imigrantów, poprzedni rząd, złożył pisemne deklaracje i obecny następca musi się z nich wywiązać, natomiast mam nadzieję, nie będzie kontynuował polityki Kopacz i składał kolejnych absurdalnych deklaracji przyjmowania imigrantów

cóż wolność mediów w Niemczech jest od dawna historią (dawałem przykład z kolegi mieszkającego w Niemczech i zachowań imigrantów o których dziennikarzom pisać nie wolno), co więcej wpis na facebooku cytujacy Koran, w Polsce powoduje blokadę konta na facebooku, a w Niemczech karę więzienia (każdy może sobie pogoooglać za przykladami, jeżeli nie wierzy)

kaznodziejo prymtywizm reakcji "kastrowanie" to reakcja na poziomie sprawców, pogarda dla innego, oni pogardzają "białasami", a tutaj mamy pogardę skierowaną ku "ciapatym"
co nie zmienia faktu, że Niemcy stworzyli problem, z którym sobie nie radzą i chcą go "sprzedać" innym
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Dziękuję za wyjaśnienie Brave :) Nie trzeba było. Naprawdę.
Ja uważam inaczej gdyż nie da się raczej poderwać publiki gładkimi i miłymi słówkami :)
 
K

kate2

Guest
Nie badam tak wnikliwie materiałów jak Ty, może i mój błąd, nie wiem choć myslę, że wyostrzasz zmysły tylko tam, gdzie coś nie wpisuje się w Twoją logikę i poglądy.
Faktem natomiast jest to, że doszło do przestępstw natury seksualnej i rabunkowej na w róznych miejscach Europy. Bez względu na to czy film jest autentyczny czy nie: nie uważasz chyba, że wygladało to lepiej i delikatniej jak na materiale? Wyobrażasz sobie co to jest obnażenie publiczne i molestowanie?
Brakuje Ci empatii człowieku.



Kaznodzieya napisał:
Przecież gwałty i rozboje zdarzają się na porządku dziennym każdego dnia w naszym jak ich kraju. Nie rozumiem dlaczego próbuje się takimi wydarzeniami jak wybryki młodych napalonych gówniarzy manipulować opinią publiczną kierując nienawiść powodowaną strachem na uchodźców.
Jak możesz to porównywać? Pzrestępczość wzrosła i wzratsa cały czas od momentu zainicjowania polityki multi kulti. Tak kontrowersyjne przypadki jak ten ostatnio w Kolonii ( i nie tylko) wypłynęły w ostateczności. Media ukrywały tę informację. Przypadków gwałtów, grabierzy, niszczenia mienia jest więcej.....ale nie usłyszysz tego w mediach. Zobaczysz dopiero to, czego się już ukryć nie da, bo ktoś wywęszył temat i podał do ogółu.
Nalezy wysnuć wniosek, że dopiero gdy Tobie spladrują mieszkanie, podpalą samochód, zgwałcą żonę to zaczniesz myśleć.



Brave napisał:
poprzedni rząd, złożył pisemne deklaracje i obecny następca musi się z nich wywiązać, natomiast mam nadzieję, nie będzie kontynuował polityki Kopacz i składał kolejnych absurdalnych deklaracji przyjmowania imigrantów
Ja też mam taką nadzieję.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
kate2 napisał:
Nie badam tak wnikliwie materiałów jak Ty, może i mój błąd, nie wiem choć myslę, że wyostrzasz zmysły tylko tam, gdzie coś nie wpisuje się w Twoją logikę i poglądy.
Moim zdaniem to błąd że nie badasz. Od tego może zależeć życie Twoje oraz innych.
Drugim błędem jest posądzenie mnie o nieuczciwość i stronniczość. Trzecim i kolejnym odwrócenie uwagi od błędu pierwszego i kierowanie uwagi na mnie i moją empatię a to właśnie ona powoduje to że piszę tak jak piszę.

Komu z nas więc jej brak ? Wyciągnij choć naukę na przyszłość z tego co się stało.


Faktem jednak jest ze władze muszę ostro reagować i brać się za karanie takich wynaturzeń aby dać co do zrozumienia jak i zaspokoić społeczne oczekiwanie ładu, porządku i sprawiedliwości. Jednak to będzie trudne gdyż to skąd przybyli prawa albo nie ma w praktyce albo bywa bardzo radykalne i tutaj w europie występuje jakiś efekt sprężyny. Niektórzy czują się jakby bezkarni w bardziej liberalnym społeczeństwie. Moim zdaniem szybki wyrok i sąd 48 godzinny oraz deportacja z powrotem. Tym to sposobem żegnałbym każdego zadymiarza a przestępcę wsadzał do paki na roboty publiczne a potem deportował.


Dziękuję za uwagę.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Kaznodzieya napisał:
A ja się nie wstrzymam od komentarza a nawet nieco dopiszę. Bo wielu daje się zwieść prawicowym ekstremom.

Myślę że kolejny raz zostałaś zmanipulowana i wrobiona Kate2.
Czyli napady sylwestrowe nie miały miejsca?
Bez Twego sprostowania wierzyłbym dalej w jakieś gwałty których nie było.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Piszecie o tym, że gwałty i morderstwa są wszędzie. To prawda.

Ale nie wciskajcie kitu, że normalne i powszechne jest, jak kilkuset mężczyzn otacza kobiety w środku miasta i je napastuje.

Nie wciskajcie kitu, że czepiamy się biednych Arabów a robią tak też inni. Bzdura, to właśnie Arabowie tak robią.

Wasza utopijna wizja ,, Zjednoczonego Świata'' jest kompletnie nieuzasadniona i nawina.

Kiedyś lewicowcy gadali o tolerancji. Teraz to już jest droga na szafot, pod przydomkiem poprawności politycznej. Na własne życzenie.

Porównujecie ich do Polaków!? Proszę mi podać przykład, kiedy Polacy zrobili coś takiego jak Arabowie w Kolonii?
 
Do góry