Fajny Trick

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Tomek chciał >pchnąć w tę łódź jeża lub ośiem skrzyń fig< :D
jakie cioty to robiły :p
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
w angielskim word 2004 jest takie zdanie

"The quick brown fox jumps over the lazy dog."
 

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Hehe a ja nie mam polskiego Worda i mi sie pokazuje to: The quick brown fox jumps over the lazy dog. :p Ciekawe czy tak jest w kazdym języku :]
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
Proszę bardzo wytłumaczenie niestety Ang. http://support.microsoft.com/default.aspx?...kb;en-us;212251
a tu co znalazłem na jeden ze stron

"Instrukcja ta powoduje wygenerowanie tekstu zawierającego powtórzone wiele razy zdanie "Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig" (to karkołomne zdanie zawiera wszystkie litery abecadła, w wersji angielskiej jest to "The quick brown fox jumps over the lazy dog"). Przynajmniej w określonych wersjach programu, bo u mnie osobiście nic się ciekawego nie dzieje...

Oczywiście nie jest prawdą, że "w Microsofcie nie wiedzą"... Po prostu =rand(p,s) generuje tekst złożony z p akapitów, po s zdań każdy."

Hail Me​
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Niezłe ;] Niestety pinballa nie mam,złe wydanie programu :p Zna ktos jeszcze jakieś takie rzeczy?
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
A wie ktos jak to sie robi żeby w excelu w samochodziki pograć? :D  Wiem że jest takie coś ale nie pamiętam jak uruchomić. Kiedys jeszcze umiałem zrobić żeby liste twórców windowsa na pulpicie wyswietlało ale też już nie pamiętam :D
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Otwórz notatnik i wpisz "this app can break" zapisz i otwórz :p.

"Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig." - zwała xD
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
no takie sobie

mi oprucz tego tekstu to jeszcze Worda poblokowało xD Pisze na dole jak prubuje cos napisać że dokument jest zablokowany przed edycją xD i tak w każdym dokumencie xD
 
Do góry