Fajny Trick

Z

zajcu

Guest
to napewno jakis spisek!!! teraz jak otym wiemy to micosoft secret agency nas znajdzie i pozabija!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

ps.extra trik:) :papa:
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Miałem takie triki kiedys w gazecie opisane ale spaliłem ja chyba :(
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig.
Opis: To zdanie jest pangramem – zawiera wszystkie 32 litery polskiego alfabetu i każda litera użyta jest tylko raz


Przykłady

Język polski
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig.
Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy!
Dość gróźb fuzją, klnę, pych i małżeństw!
Pójdź w loch zbić małżeńską gęś futryn!
Filmuj rzeź żądań, pość, gnęb chłystków!
O, mógłże sęp chlań wyjść furtką bździn. (St. Barańczak: Pegaz zdębiał; Londyn 1995)
Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag.
Chwyć małżonkę, strój bądź pleśń z fugi.
ICH DALEKOPIS FALSZUJE GDY PROBY XQV NIE WYTRZYMUJE (tylko wielkie litery alfabetu łacińskiego, stosowane w technice komunikacji dalekopisowej)

Łacina
Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit.

Język angielski
The quick brown fox jumps over a lazy dog.
Pack my box with five dozen liquor jugs.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Fajne.
Nie spotkałam się z tym wcześniej.
YoMan rozszyfrowałeś ich ;)
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig.
Opis: To zdanie jest pangramem – zawiera wszystkie 32 litery polskiego alfabetu i każda litera użyta jest tylko raz
Przykłady

Język polski
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig.
Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy!
Dość gróźb fuzją, klnę, pych i małżeństw!
Pójdź w loch zbić małżeńską gęś futryn!
Filmuj rzeź żądań, pość, gnęb chłystków!
O, mógłże sęp chlań wyjść furtką bździn. (St. Barańczak: Pegaz zdębiał; Londyn 1995)
Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag.
Chwyć małżonkę, strój bądź pleśń z fugi.
ICH DALEKOPIS FALSZUJE GDY PROBY XQV NIE WYTRZYMUJE (tylko wielkie litery alfabetu łacińskiego, stosowane w technice komunikacji dalekopisowej)

Łacina
Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit.

Język angielski
The quick brown fox jumps over a lazy dog.
Pack my box with five dozen liquor jugs.
Wow szacun. :wow: malo kto by wpadl na to. Ja nie wpadlam w kazdym badz razie
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Ja mam Office 2007 i mam coś innego. Nie będę wstawiać całego bo ma 598 stron - LOL

A oto fragment:

Na karcie Wstawianie znajdują się galerie zawierające elementy, które zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ogólnego wyglądu dokumentu. Z tych galerii można wstawiać tabele, nagłówki, stopki, listy, strony tytułowe i inne bloki konstrukcyjne dokumentu. Tworzone obrazy, wykresy lub diagramy również są dopasowywane do bieżącego wyglądu dokumentu. Formatowanie zaznaczonego tekstu w treści dokumentu można łatwo zmienić, wybierając wygląd zaznaczonego tekstu z galerii szybkich stylów na karcie Narzędzia główne. Można także sformatować tekst bezpośrednio, używając innych formantów na karcie Narzędzia główne. Większość formantów umożliwia zastosowanie wyglądu z bieżącego motywu lub bezpośrednio określonego formatu. Aby zmienić ogólny wygląd dokumentu, wybierz nowe elementy motywu na karcie Układ strony. Do zmieniania wyglądu elementów dostępnych w galerii szybkich stylów służy polecenie Zmień bieżący zestaw szybkich stylów. Galeria motywów i galeria szybkich stylów oferują polecenia resetowania, dzięki którym zawsze można przywrócić oryginalny wygląd dokumentu określony w bieżącym szablonie. Na karcie Wstawianie znajdują
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
eee no ciekawe... o_O U mnie się wyświetliło "Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. (...) Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig." i tak przez 189 stron xD
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
U mnie się wyświetliło "Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. (...) Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig." i tak przez 189 stron xD
U mnie to samo, tylko że na pół strony :p
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam Office 2007 i mam coś innego. Nie będę wstawiać całego bo ma 598 stron - LOL

A oto fragment:

Na karcie Wstawianie znajdują się galerie zawierające elementy, które zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ogólnego wyglądu dokumentu. Z tych galerii można wstawiać tabele, nagłówki, stopki, listy, strony tytułowe i inne bloki konstrukcyjne dokumentu. Tworzone obrazy, wykresy lub diagramy również są dopasowywane do bieżącego wyglądu dokumentu. Formatowanie zaznaczonego tekstu w treści dokumentu można łatwo zmienić, wybierając wygląd zaznaczonego tekstu z galerii szybkich stylów na karcie Narzędzia główne. Można także sformatować tekst bezpośrednio, używając innych formantów na karcie Narzędzia główne. Większość formantów umożliwia zastosowanie wyglądu z bieżącego motywu lub bezpośrednio określonego formatu. Aby zmienić ogólny wygląd dokumentu, wybierz nowe elementy motywu na karcie Układ strony. Do zmieniania wyglądu elementów dostępnych w galerii szybkich stylów służy polecenie Zmień bieżący zestaw szybkich stylów. Galeria motywów i galeria szybkich stylów oferują polecenia resetowania, dzięki którym zawsze można przywrócić oryginalny wygląd dokumentu określony w bieżącym szablonie. Na karcie Wstawianie znajdują
Ja to samo :D
 
Do góry