Fajne ubrania sportowe na co dzień

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
spodobały mi się ostatnio ciuchy w sklepach sportowych, przymierzyłam kilka reeboka i bardzo fajnie w nich wyglądam bo dobrze się układają i podkreślają walory sylwetki
podoba mi się bardzo taka
sukienka_bia_a.JPG sukienka_czerwona.JPG

a co wy myślicie o noszeniu sportowych ubrań na co dzień? nosicie? jakie?
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Mnie się jakoś za bardzo nie podobają... ale myślę że nadają się np. jak się idzie na basen żeby szybko się ubrać, albo na plażę. ;)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Może być, tylko jak dla mnie to zdecydowanie za krótkie.. Nie mogłabym w czymś takim chodzić.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
no niby ładne, ale coś im brak żeby je na co dzień nosić.
Ja bym nie założyła.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Wybaczcie, że to powiem, ale te sukienki są wstrętne ;/
Nie załozyłabym ich za żadne pieniądze...
nawet na basen albo na plaże.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
no niby ładne, ale coś im brak żeby je na co dzień nosić.
Ja bym nie założyła.

Na co dzień może i za odważne są, ale na tenisa świetnie się nadają i koniecznie muszę zdobyć tą bialą :sexy: Nie ma to jak śmigać po korcie tenisowym w seksownej sukieneczce, od razu lepiej się gra :eek:k: No i nie oszukujmy się do takiej kiecki trzeba mieć figurę, może dlatego niektórym się nie podoba heh;)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Oaza, samochwała w kącie stała ;)
My rozmawiamy o sukience, a nie o czyjejś figurze.
 

urszulakaskada

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wybaczcie, że to powiem, ale te sukienki są wstrętne ;/
Nie załozyłabym ich za żadne pieniądze...
nawet na basen albo na plaże.

A mi się bardzo podobają i nie wiem co w nich wstrętnego? To może pokaż jakieś fajne sportowe sukienki zarówno do tenisa jak i np na Sopocki deptak latem? Bo oczywistością chyba jest, że do szkoły czy do babci na imieniny się takich nie zakłada ;) Tylko faktycznie, do takich krótkich, dopasowanych sukienek trzeba mieć nienaganną figurę, co chyba nie podlega dyskusji. ;)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
;p masakryczne te sukienki, niby taka firma, ale buty nie spadają. Wyglądają jak bazarowe ciuszki, a nieraz na bazarku znajdzie się cos lepszego :)
 

Jata

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mi się podoba ta kolekcja http://www.we-dwoje.pl/deha;basic;-;wiosna;lato;2009,artykul,12655.html
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Pierwsze skojarzenie to od razu strój do gry w tenisa. Ogólnie nie wydaje mi się, żeby takie coś sprawdziło się w śmiganiu na co dzień, chyba, że na dworze 30 stopni, wtedy daje radę. A i oko jest na czym zawiesić :)
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja z ubiorów typowo sportowych najbardziej lubię bluzy. Zwłaszcza kiedy zaczyna się robić zimno, jak jak teraz. Mam na oku kilka modeli, ale najbardziej podobają mi się proste kroje i obowiązkowo czarny kolorek:
http://www.tanisport.pl/nike/329459__010_TC_Cover_Up/Product.aspx
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
nie podobają mi się te sukienki. sama bym sobie takich nie kupiła, niepraktyczne są i kojarzą mi się jakoś z koszulką nocną. :D
 

urszulakaskada

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
;p masakryczne te sukienki, niby taka firma, ale buty nie spadają. Wyglądają jak bazarowe ciuszki, a nieraz na bazarku znajdzie się cos lepszego :)

No nie sądzę, że z takich materiałów byś coś znalazła na bazarku...A nawet jakby na to wyglądało, to i tak byłoby to nieudolną podróbką;)
 
Do góry