Fajne ubrania sportowe na co dzień

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Sukienka, jak sukienka, znajda się pewnie lepsze, ale ta najgorsza nie jest. Na pewno jest wygodna, a to najbardziej liczy się na co dzień. Osobiście bardzo lubię takie ubrania, zresztą zdarza mi się bardzo często kupować ciuszki takie niby sportowe, w których tak naprawdę najlepiej się czuję. Ostatnio kupiłam sobie kilka t-shirtów na tanisport.pl, jeszcze wcześniej wygodne spodenki. Takie ubrania są najlepsze.
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja nie dawno zaczęłam kupować tego typu bluzeczki i to właśnie w reeboku, zarówno na ćwiczenia jak i do chodzenia na co dzień są dobre. Te co pokazałaś też są chyba z tej kolekcji On The Move, z której ja kupiłam, naprawdę są wygodne i wszystko zostaje tam gdzie powinno:)
 

Urszula25

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię sportowy styl np moją kurtkę kupioną specjalnie na rower, noszę też na inne okazje.jest bardzo fajnie wyprofilowana, chroni przed deszczem i wiatrem
http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/stanteks-kurtka-rowerowa-przeciwdeszczowa-r-1-proszowice_3382400.html
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
ja też bardzo lubię sportowy styl, bo w takim czuję się bardziej swobodnie i jest mi tak wygodnie. Widziałam, że na tanisport.pl jest bardzo duży wybór ubrań sportowych i do tego ceny są bardzo niskie. Z tego co zauważyłam ubrania, które można tam dostać są dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych,a można kupić też ubrania firmowe. Więc chyba czasem warto jest kupować przez internet;)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Ja też lubie sportowe ubrania,ale nie codziennie. W dresach i koszulce chodze mniej więcej raz w tygodniu. Przyznam,ze jest to bardzo wygodne ubranie. Można zamawiac także przez internet,cenowo wychodzi chyba nawet taniej niż w sklepach stacjonarnych.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jest mnóstwo fajny sportowych ciuchów na co dzień. Nie trzeba przecież w nich tylko uprawiać sportów. Wiele takich ciuchów jest sportowych tylko z nazwy, a tak naprawdę chodzi się w nich na co dzień. Ja takie koszulki, czy spodnie kupuję zazwyczaj na tanisport.pl albo w sklepach stacjonarnych. To zalezy czego szukam, bo nie zawsze w stacjonarkach można dostać to cobyśmy chcieli.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Sportowy styl może być fajny, ale tez trzeba go umieć nosić bo niestety nie każdemu jest w takim dobrze.
Ja ogólnie nie ubieram się na co dzień bardzo na sportowo, aczkolwiek lubię czasem wskoczyć w dresik.
Ta sukienka z pierwszego posta akurat średnio przypadła mi do gustu, widziałam lepsze, ale do samego
sportowego stylu nie mam nic :)
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A co Panie powiedzą na takie polo http://www.fa-pol.pl/under-armour-heatgear-loose-major-shortsleeve-polo-venetian-blue-womens-p-2328.html według mnie fajnie się prezentuje i oprócz ćwiczeń można w niej spokojnie pokazać się na ulicy. Jak dla mnie gustowna, a do tego wykonanie zapewnia spory komfort w trakcie wysiłku. podoba się Wam? A może lepsza czarna?
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Uwielbiam stroje sportowe, zwłaszcza po pracy. Do pracy chodzę raczej elegancko albo klasycznie ubrana, ale zaraz po ubieram dresik i koszulkę. Jest mi najwygodniej. Latem też raczej, zwłaszcza na wakacjach wskakuję w t-shirt i ewentualnie w sportową spódniczkę.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Też lubię po pracy wskoczyć w coś zdecydowanie wygodniejszego - takie ubrania sportowe nadają się przecież nie tylko na fitness ale i do sprzątania czy na sobotnie zakupy. Tu sa takie w miarę fajne :)
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Ja w bardziej eleganckich ubraniach chodzę w zasadzie tylko do pracy i nigdzie indziej,. No chyba że na jakąś kolacje w dobrym lokalu ze znajomymi. A na codzień tylko ubranie sportowe,uważam ze jest bardzo wygodne i sprawdza się w każdej sytuacji.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Uwielbiam sportowe ubrania, a zwłaszcaa buty:) Moge w sportowych butach cały czas chodzic, chociaż nie są kobiece wogóle:)
 
M

Marjeretka

Guest
Całe szczęście, że u mnie w pracy nie ma dress code'u i mogę ubierać to, co chcę - zwykle jeżdżę rowerem, więc moi współpracownicy najczęściej widzą mnie w legginsach i t-shircie albo luźnej bluzie bawełnianej. A fajne ciuchy (i to markowe, ale tańsze niż w zwykłych sklepach) są na taniebuty.pl. No i buty sportowe też mają.
 

MariuszW-M2

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja korzystając z okazji zechcę zaprosić na allegro :) W moim sklepie znajdzieje niemały wybór ciekawych sportowych propozycji właśnie dla was, w przystępnych cenach :)
Zapraszam śmiało ;)
http://moda.allegro.pl/listing.php/user?category=76033&us_id=7707566
 

ada111

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Trafiłam na jakiś nowy serwis z promocjami (mypromo.pl). Zbierają promocje z różnych sklepów - między innymi mają ubrania sportowe, a rabaty naprawdę niezłe. :tongue: Fajne jest to, ze wszystko w jednym miejscu.
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Lubię sportowy styl. Ale sukienki nie odpowiadają mi. Na codzień bardziej komfortowo czułabym się w koszulce i spodniach dresowych
1641991438574.png 1641991501275.png np. w takich welurowych i w bawełnianym t-shircie -obie rzeczy można kupić w Cross Jeans
 
Do góry