Facet + rurki ?

14NL

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie (x3). Jednak to było porównanie. Na końcu napisałem, że
Rurki szkodzą wizerunkowi faceta, choć oczywiście w sporo mniejszym stopniu niż sukienka.
, bo jednak rurki to rurki, a sukienka to sukienka. Chodziło mi o samo zjawisko - jego przedstawienie.
 

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
no taaak,ale moim zdaniem dresy czy buggy bardziej szkodza wizerunkowi i jeszce z dodatkiem bluzy "MMA lub JP" to jest dopiero dramat. A rurki to nie takie jak leginsy ale zwerzane lekko;]
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
to tylko takie stereotypy , ze jak rurki to niewiadomo jak opietei , że chłopak to jakaś cio**
to jest troche takiedenerwujące , że ludzie nie potrafią odrużnic .. np są rózne rodzaje , i są rurki naprawde obiete ale to przeważnie wystepują u pań a spodnie lekko zweżone w nogawkach teżnazywają się rurkami ..
i to jest tak jak bym np na każdą dziewczyne w spódniczce miniczytakiej przed kolanka nazywała kur***
wiec troche dystansu do innych oraz do samego siebie , serdecznie polecam :) :)
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
A ja jestem zagorzałą przeciwniczką rurek, zarwno u kobiet, jak i u facetów. Nie podobają mi się i już. Uważam, że znośnie wyglądają w nich kobiety bardzo chude, bez bioder i tyłka, a faceci w żadnej wersji nie wyglądają w nich dobrze :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
i to jest tak jak bym np na każdą dziewczyne w spódniczce miniczytakiej przed kolanka nazywała kur***
nie do końca :) Odkryte, zgrabne nogi są jednym z atrybutów kobiecości. Natomiast chude męskie patyki, jeszcze do tego podkreślone , świadczą co najwyżej o tym, że jedną z ulubionych rozrywek właściciela jest siedzenie na Playstation, fejsie itp.

Poza tym, już tak zupełnie subiektywne, niedawno widziałem takie fajne zdjęcie od tyłu, jakiejś parki 18-latków powiedzmy, trzymającej się za ręce i zatytułowane - który ty chłopak, a który dziewczyna i ... nie umiałem odpowiedzieć na to pytanie. To mógł być chłopak i dziewczyna, para lesbijek, albo gejów. Chłopak (tylko który ? :) ) nóżki jak dziewczyna, rączki jak dziewczyna, budowa ogólna jak dziewczyna, ubiór jak dziewczyna, albo w zasadzie nawet nie jak dziewczyna tylko oboje ubrani jak bliżej nieokreslone NIC (czyli właśnie te "unisex" ubrania typu właśnie rurki, arafatki i inne "cuda" ;) ), jak coś bez własnej płci, bez wlasnej tożsamości - jak takie manekiny w Zara czy innym H&M.

Dziewczyny coraz częściej nie mają tyłka, piersi, talii tak że wyglądają jak deski do prasowania i analogicznie chłopacy nie mają klatki piersiowej, barków, mięsni rąk, nóg i też wyglądają jak deski do prasowania. Taki wygląd mają jeszcze nieukształtowane płciowo 11,12 latki. Wiesz dlaczego taki jest trend ? Bo korporacjom znacznie wygodniej jest wyprodukować ciuch uniwersalny (po prostu optymalizacja produkcji i możliwość zarobienia większych pieniędzy - wystarczy jedynie zainwestować w marketing i wmówić masom, że taki bezpłciowy ubiór jest "fajny") + nie jest tajemnicą, że w branży różnych tych projektantów dominują gusta homo i pedofilskie.

Dlatego takie ubiory, w których kobieta nie jest kobietą, a mężczyzna mężczyzną będe zawsze piętnował. Sam jak wchodzę do takiego reserved, czy zara to gdyby nie ikonki / oznaczenia / napisy, mógłbym mieć problem gdzie męski, a gdzie damski. Wg mnie to jest po prostu chore. No ale korporacje są coraz mądrzejsze, kosmetyki (np. perfumy) unisex zbytnio się nie przyjęły bo były zbyt wprost, więc teraz się to już inaczej robi - piorąc mózgi.
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
hmm tak czy inaczej kwestia wyboru i upodobań ..
Ależ ja nie mówie , że jestem za tym aby fecet i kobieta nie różnili sięmidzy sobą , bo wiem i każdy to wie ze to nie jest dobre
no tak czy inaczej bardzo nudne bo co to by byłogdyby każdy z nas był by taki sam ... to już byłą by przesada i z deczka chore .
noale wracając do tematu kobieta musi miec swoje kształty wiadomo może biustu ogromnego nie posiadac no ale zawsze jakiś rozmiar ma, facet też powinien miec takąbudową jak każdy inny rozwiniete barki itp.
ja osobiście potrafi rozpoznac faceta od kobiety i myśłe zeludzie tak robią ale to tylko na przekór społeczeństwu może żeby pokazac swoją innośc odmiennośc czy coś podobnego. ja jestem kobietą i w 100%tego się nie wstydze i tego bym za nic świecie nie zmieniała :)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Te spodnie na zdjęciach to też rurki.Chyba,że się mylę.;)
Tak więc rurki wcale nie muszą być obcisłe.;)

499.jpg 501.jpg 508.jpg
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
no właśnie to nie są typowe rurki tylko wąskie spodnie z prostą nogawką. Rurki to bardzo obcisłe gacie zwężane do dołu, jak rajstopy tylko z innego materiału ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
tak dalej, to dojdziemy do etapu, w którym stwierdzimy, że wszystko co ma dwie "rury", w które wkłada się giry jest rurkami ;)
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Moim zdaniem, rurki starsznie brzydko i nie raz ohydnie wyglądają u osobach, którzy mają trochę tego tłuszczu i jeszcze ubierają ów spodnie. Albo problem z rozpoznaniem albo też po prostu, nie wolno na to patrzeć...
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Te fotki znalazłem w grafice ''RURKI MĘSKIE''.

Czy to też nie są rurki?

images.jpg imagesCA76POUL.jpg image1xl.jpg

imagesCA19RUU5.jpg imagesCACKL9RX.jpg
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
no właśnie to nie są typowe rurki tylko wąskie spodnie z prostą nogawką. Rurki to bardzo obcisłe gacie zwężane do dołu, jak rajstopy tylko z innego materiału ;)

Boże widzisz i nie grzmisz, gdzie Ty to wyczytałeś, że rurki to obcisłe gacie jak rajstopy OMG !!!
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269235/825692/W%C4%84SKIE%20JEANSY%20BASIC

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269235/827389/JEANSY%20Z%20PRZETARCIAMI%20I%20ZYGZAKIEM

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269235/826397/ELASTYCZNE%20JEANSY%20Z%20EFEKTEM%20SPRANIA

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269235/997007/JEANSY%20Z%20EFEKTEM%20SPRANIA

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269235/998508/JEANSY%20Z%20NADRUKIEM%20WEWN%C4%98TRZNYM

czy to wygląda niemęsko, ciotowato, pedałowato itp ? nie sądzę, więc tego typu komentarze myślę, że są zbędne.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
jeśli jest zbyt wąskie to tak. to często wygląda komicznie bo się naoglądają obrazków z internetu, blogów i się wbijają w jakieś śmieszne ciuchy, w których wyglądają karykaturalnie. to jeszcze bardziej obnaża ich brak wyczucia, gustu itd.

nie wspominam już o tym, że jeśli facet interesuje się modą bardziej od kobiety to wg mnie też jest coś nie tak (chyba, że np. chce zostać projektantem itp.) i wg mnie jest to niemęskie.
 

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
no wlasnie to co wkleil male world to sa wlasnie rurku a nie jakies leginsy w i polaczeniu z koszula wyglada to bardzo dobrze a nie pedalsko.
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
male world - nie wyczytałem, tylko wyczytałam i radzę nabrać dystansu do sarkastycznych wypowiedzi. Typowe rurki:

http://republika.pl/blog_vd_4419523/6696371/tr/rurki.jpg

Czyli wszystko co mówiłam się zgadza: obcisłe od góry do dołu, zwężana nogawka.

A to typowe rurki męskie:

http://m18.m.staticedi.com/c/82e/9d65f_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_82ec08ff3adf64eb28576e4c30997027.jpg

I facet wygląda w nich niemęsko.

A tak wygląda kobieta o NORMALNYCH kształtach w rurkach - bleeee, mimo że myśli że wygląda niebiańsko.

http://rurki.pl/photos/56-spodnie-rurki-jeansy-wyzszy-wysoki-stan-l-40-2536312645.jpg


Dlatego jestem na nie.

I nie nawiązuję do osób, które mają naście lat, zero tyłka, bioder i talii tylko o normalnie zbudowanych kobietach, które nie mają problemów z zaburzeniami odżywiania i hormonami. :)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
LovelyCreature a może Ty po prostu masz taki typ figury, że nie możesz sobie pozwolić na ten rodzaj spodni i najzwyczajniej w świecie zazdrościsz innym dziewczyną, że fajnie wyglądają w tym fasonie spodni, bo tyle jadu wylewasz tu na dyskusję o zwykłych spodniach jakby nie wiem co te rurki Ci zrobiły, rozumiem, nie podoba Ci się ten fason spodni, ale po co zaraz wylewać tyle jadu i frustracji jak to inni w nich wyglądają nie fajnie itp. Nie akceptujesz tego fason spodni i ok.
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
To nie jest jad i frustracja. Od lat wkurza mnie to, że jakiś gej w Paryżu powie, ze coś jest fajne i nagle wszyscy zaczynają to hurtowo kupować i nosić, bo tak jest ładnie i fajnie. To samo było z kaloszami, rybaczkami, legginsami, skórzanymi spodniami (brrrr), mchammerami, butami z czubem na pół metra, białymi kozakami, panterkami i wężowymi skórami czy sięgając daleko wstecz dresami kreszowymi. Rezultat jest taki, że wychodząc na ulicę widzisz dokładne kopie, wciąż i wciąż Ci sami ludzie, ubrani na jedno kopyto, do wyrzygania wręcz ;) I wszystko dlatego, że ktoś tam powiedział, że to jest modne.

Ja wychodzę z założenia, że każdy powinien się ubierać w to, w czym się dobrze czuje i w czym dobrze wygląda. Nie jest tajemnicą, że kobieta z dużym biustem będzie wyglądać ładnie w ciuchach eksponujących dekolt, taka z długimi, zgrabnymi nogami będzie świetnie wyglądać w mini, a ta, która ma wylewający się brzuszek nie powinna nosić biodrówek czy płaska deska nie wygląda dobrze w super obcisłych koszulkach. To normalne. I nie uwierzę, że dziewczyny, które mają spore tyłki wbijają się w rurki, bo im w nich wygodnie, ale dlatego, że to jest modne. Więcej własnego zdania i więcej własnego stylu, ludzie! Nie zamieniajmy się wszyscy w hipsterów ;)

A co do osobistych przytyków względem mojej figury - bez komentarza ;)
 
Do góry