Facet + rurki ?

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Facet +rurki ?
Co o tym myślicie Panowie zarówno jak i Panie ?
Mi osobiście się ten temat bardzopodoba i uważam , że mężczyzna wygląda w tym bardzo interesująco , oczywiescie nie każdy może sobie pozwolic na taki krój spodni ale ogólnie to fajna idea dla Panów.
i prosze nie mówic ze tylko ci** czy ped*** tak się ubioerają i ze społeczeństwo poprzez coś takiego z nich to robie ależ oczywiście że nie i ja osobiściemówiewielkietak dla Facetów + rurki .
trzymajcie się :)
 

Gr33n Acid

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Jak jest jakaś chudzina z zapadniętą klatką i wystającymi łopatkami to dzięki takim spodniom będzie wyglądał chłopaczysko jeszcze bardziej zniewieściale! A jak facet jest bardziej rozbudowany, kawał schaba to jeszcze bardziej komicznie. Może niektórym to pasuje, ja takiego jeszcze nie spotkałem, a na ulicy widzę wielu rurkowców. Jak będzie pasować to podejdę i zrobię zdjęcie i wrzucę, O.K. ?!
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
widocznie takiego nie spotkałeś , ponieważ wiesz istnieją jeszcze faceci tacy posrodku :p
ze oni chudzinka ani jak to określiłeś schab czy coś tam .ale zgodze się ze wiele facetów już to zaczyna praktykowac i tak się ubierac wiec z miłą checią poczekam na zdj które prześlesz :)
 

Gr33n Acid

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wybiorę się z aparatem pod jakąś modną "galerię" będącą tak naprawdę zwykłym centrum handlowym, tam można spotkać wielu takich osobników, którzy są gotowi wydać pół swojej nędznej pensji na jakieś odzienie pozwalające przez moment czuć im się cool i na czasie.

W innym temacie pisałaś, że facet musi być facet!!! I jak to się ma teraz do zachwytów nad odzieżą typu unisex? Rurki właśnie w tą stronę zmierzają!
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Owszem tak napisałam i tak uważam ale to , że facet załozy rurki nie oznacza ze nie jest facetem . istnieje również pewien fakt że to czy jest ktoś meski wchodzi wiele czynnikiów np zachowanie .
i tam chodziło o zarost a nie o ubranie jeśli nie dokładnie doczytałes
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
rurki może są i dobre, ale dla nastolatków, którzy jeszcze mężczyzn nie przypominają. Normalny facet, czyli nie jakaś chudzinka w klatką piersiową wielką jak u kanarka ;) w takich rurkach wygląda najczęściej komicznie.

nie wiem ile masz lat, ale pewnie dorośniesz i prędzej czy później zaczniesz gustować w mężczyznach, a nie chodzących pi*dach (sorry, inaczej nie można tego ująć). Można sie przecież ubrać jak mężczyzna i przy tym modnie, nowocześnie, jak zwał , tak zwał. np. tu:

Menblazerkhaki_6541288.jpg


facet próbujący wbić się w rurki wygląda tak ;)

http://demotywatory.pl/3926094

poza tym, mocno obcisłe spodnie, mam wrażenie, że nie są zbyt zdrowe dla męskości.

zresztą, no jak trzeba wyglądać, żeby się wbić w obcisłe rurki ? Trzeba wyglądać jak ... nie do końca rozwinięta seksualnie (pod względem fizycznym) osoba. "Bez" klatki piersiowej, barków, nóg (zamiast nich patyki nieskażone żadną odmianą sportu). Zaprzeczenie mężczyzny, bo prędzej czy później każdy mężczyzna mężnieje. Chociaz jak patrzę na obecne pokolenie chudzielców to w sumie nie wiem - oni nie przypominają mężczyzn, tylko bardziej się wpisują w ... ideał jakiegoś projektanta pedofila czy innego geja.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Zdecydowanie wybieram pana nr.1-dajcie spokój z tymi rurkami.Pan nr.2 niech już lepiej chodzi w samych gatkach :)
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
rurki to bardziej sprawa mentalności w danym państwie, w krajach zachodniej Europy, czy też w USA są one czymś naturalnym i raczej nie komentowanym szeroko, w Polsce zaś ludzie wolą ubierać się praktycznie i ciepło, aniżeli modnie i odważnie, a co za tym idzie osoby które naruszają w jakiś sposób tą kolej rzeczy (a z biegiem lat obserwujemy zdecydowany progres) są niestety odbierani negatywnie, kraju i mieszkańców nie da się zmienić ;) więc najlepszym rozwiązaniem jest noszenie tego czego się lubi i nie zwracanie uwagi na słowa innych ^^
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Zabawne bo kto tu mówi o modzie?To zwyczajnie żle wygląda.Ja dziękuję -wolę ,aby mój facet już lepiej o tak pojętej modzie nie myślał.Poza tym moda to nie tylko rurki,można dobrze wyglądać bez nich-przykładowy obrazek nr.1 Greega-gdyby ten facet założył rurki to wyglądałby komicznie.Z modą jest tak,że trzeba z niej wybierać to co najlepsze dla danej osoby,a nie ślepo za nią podążać.
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Widze , ze nawiązała się szeroko gorąca dyskusja :)
Moim zdaniem każdy z was ma odrobine racji i coś w tym jest . Osobiście ja uważam , że nie wszystkim musi się podobac to samo i co myśle.
tak wiec facet nie tylko musi zakłądac rurki ale jeśli założy raz na jakiś czas to napewno nic mu się nie stanie i nie zaszkodzi jego męskości .moda to pojecie wzgledne iprzez każdego pojmowane inaczej , weżcie to pod uwage, :)
 

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
a mi osobobiscie rurki sie bardzo podobaja od kiedy zaczalem nosic nie moge sobie siebie wyobrazic w szerokich spodniach pasuja do swetrow koszuli i wgl wszystkiego...moze nie jakies mega slim jak na zdjeciu z demotywatorow ale takie sa bardzo spoko :http://www.denimblog.com/2009/05/celebs-in-denim-zac-efron-in-nudie-april-77/
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
No włąśnie :) bo to trzeba się przyzwyczaic ..
wiadomo nie każdemu pasują ale tak ogólnie sa bardzo ale to bardzo spoko i w żadnym wypadku nie robią z faceta pi***y
 

rejnor

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ogólnie sam nie chodzę w rurkach, ponieważ bardzo szybko mi się przecierają w kroku, a dodatkowo nie czuję się w nich swobodnie. Uważam jednak, że to nie wygląda źle u facetów, ponieważ moda szybko się zmienia, a my musimy też być dobrze ubrani. Nie tylko dziewczyny :p
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Pewniwe,ale być dobrze ubranym to pojęcie względne i nie zawsze oznacza wciskanie się w rurki.Fakt gusta są różne i nie ma co dyskutować -mnie się to nie podoba.Jednym podobają się rurki -innym lateks i możnaby tu zapytać-co śądzicie o kobiecie w takim kombinezonie z zamkiem błyskawicznym.Czy znalazłaby zwolenników?-pewnie tak-inna kwestia -jak by wyglądała?
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
kwestia gustu i upodobań

Każdy ma prawo do wypowiedzenia się i miec inne zdanie na dany temat
tak jest było i prawdobodobnie bedzie

wiec popieram , że facet też musi się jakoś prezentowac i łądnie wyglądac
ale przedewszystkim niech bedzie mu wygodnie :) w
iec bez stresu :p
 

14NL

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jak widzę chłopaczków w rurkach to mimo woli zaczynam się z nich śmiać. Od razu nachodzą mi na myśl kochający inaczej. Widziałem w rurkach ,,facetów" - zazwyczaj chude to to jakieś, wypłoszone, a spodnie takie jak rurki już całkowicie ich pogrążają.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Dla mnie bardziej komicznie wygląda facet/chłopak który ma 16-17 lat a ubiera się jak dorosły i stara się na siłę dodać sobie lat, to jest dopiero śmieszny widok, a rurki to kwestia gust, jedni czują się w nich :cenzura: inni nie wyobrażają sobie ubrać takiego fasonu spodni na tyłek. A pisanie, że fason spodni jakim są rurki są niemęskie itp to jedna wielka głupota, bo o ile mi wiadomo to nie ubiór świadczy o męskości itp. Więc nie piszcie takich farmazonów, że facet, który nosi rurki jest niemęski bo zapewne nie jeden facet, który zakłada taki rodzaj spodni ma więcej testosteronu niż te krzyczące i manifestujące tu kurczaki jakie to rurki są bleeee. I żeby była jasność, mam na myśli rurki, które nie wyglądają jak damskie leginsy i nie opinają dokładnie ciała tylko jest jakiś prześwit między spodniami a ciałem. Takim rurką ala leginsy też jestem przeciwny.
 

14NL

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
to nie ubiór świadczy o męskości
Uważasz, że facet w sukience też nie szkodzi swemu wizerunku jako mężczyzny? Fakt, może być męski (choć wątpie by był), ale nikt go za takiego uważał nie będzie.
Rurki szkodzą wizerunkowi faceta, choć oczywiście w sporo mniejszym stopniu niż sukienka.
 
Do góry