facet +piwo+kumple

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
VENEZIA, niezłe pytanie ;) Też bardzo chętnie się dowiem bo nie raz zdarzyła mi się taka sytuacja. A dodatkowo dodaję swoje pytanko: Czy to prawda ze to co mówicie nam kobietom po alkoholu jest szczerą prawdą, której nigdy nie mielibyście odwagi wyjawić na trzeźwo??;p Bo gdzieś o tym słyszałam, a coś mi się w to wierzyć nie chce;P
wydaje mi sie, ze jesli bede rozmawial z jakas kumpela i zaczne po alko jej prawic komplementy, mowic, ze jest super, piekna i w ogole (przy czym nigdy na trzezwo np. tego nie uslyszy) to bedzie to 100 % prawda. Ona z roznych wzgledow moze tego 'normalnie' nie uslyszec (np. jej chlopak jest moim kumplem, albo jestem niesmialy, albo jestem z kims innym itd. itp.), ale pod procentami na pewnoo nie mam zbyt wysokiej zdolnosci do prowadzenia gierek. Raczej jestem wtedy bezposredni choc to tez oczywiscie zalezy od ilosci alhokolu.

w przypadku nieznajomej sprawa sie troche komplikuje - przygodnie poznane dziewcze pieknieje wraz ze wzrostem wypitego alkoholu wiec tutaj juz ciezko wyciagac jakies wnioski. Moge jej mowic caly wieczor, ze jest piekna, a rano nie bede pamietal jak ona w ogole wygladala.

No ale nie wiem czy wszyscy tak maja. Natomiast jesli chodzi o kwestie NIE mesko-damskie to mozna juz takie pierdoły gadac, ze tutaj to bym w ogole spuscil zaslone milczenia na to co sie gada po pijaku :) :D
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
ja moze i nie odpowiem konkretnie ale dam przyklad :p
mam kumpla imieniem Lukasz ktory po alkoholu lubi wydzwaniac pisac itd do dziewczyn. sytuacja taka np; siedzimyn w barze godzina 22 kazdy z nas 3-4 piwko (zazwyczaj jest to czwartek piatek odpoczynek od roboty/studiowania) po 3cim 4rtym piwku zaczyna pisac do dziewczat :cenzura:y na kazdy temat. mowi: musze zadzwonic... a kazda taka rozmowa brzmi:

-siema tu Lukasz wiesz jaki no nie??
-co tam slychac??
(tutaj rozmowa o :cenzura:ach)
-no u mnie spoko, dalej pracuje tam gdzie wtedy teraz spotkalem sie z kumplmi...
-no tak tak siedzimy sobie barze wlasnie i fajnie jest... moze bys wpadla??
-no moze bys wpadla..
-no niee my jeszcze nie konczymy
-ale czemu nie??
-no dobra... wiem dobra do zobaczenia.

w roli scislosci niejest jeszcze upity... moze wesoly sie robic zaczyna :p

po czym nastepuje komentarz w tym stylu: "aaa dzwonilem do Anki niee no sluchaj fajna jest fajna taka wiesz... ale nie ona (i tutaj do wyboru: zajeta/z innego miasta/latwa/itd) no a pisala do mnie kiedys no ale wiesz..."

znam wiekszosc jego zwiazkow z kobietami i zeby niebylo niejest w zadnym wypadku podrywaczem albo jakis niesmialy (wrecz otwarty do bolu) poprostu po alkoholu wlacza mu sie pamiec do dziewczyn jakie mile kojarzy badz wspomina. czasem z bylych zwiazkow.

niewiem czy to pomoze bo nikt z naszej grupy ktora tam siedzi niejest ani ulozony ani starszy niz 23 lata ale moze cos do rozmowy wniesie :p
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Teraz bedzie sie ekscytować i doszukiwać głębszego znaczenia , że facet do niej wydzwaniał w środku nocy w stanie nietrzeżwym . Ojejciu.. Wyznajesz zasade , że dla faceta zrobisz wszystko ? Nawet podniesiesz słuchawke w telefonie prawie nad ranem zbudzona ze snu , bo chciał z Tobą porozmawiać ? To czemu nie zrobił tego w ciągu dnia ? Manipuluje Tobą !
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Do mnie na szczescie nikt nie dzwoni o 2-3 w nocy, bo (plec nie wazna) dostalby taka wiazanke , ze przez nastepny miesiac balby sie zadzwonic :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Mężczyźni po alkoholu często stają się bardziej romantyczni, być może dlatego? Też tak mam, że jak się nawalę to chcę dzwonić do moich kobiet... Ale w sumie nigdy się nie zastanawiałem dlaczego.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Teraz bedzie sie ekscytować i doszukiwać głębszego znaczenia , że facet do niej wydzwaniał w środku nocy w stanie nietrzeżwym . Ojejciu.. Wyznajesz zasade , że dla faceta zrobisz wszystko ? Nawet podniesiesz słuchawke w telefonie prawie nad ranem zbudzona ze snu , bo chciał z Tobą porozmawiać ? To czemu nie zrobił tego w ciągu dnia ? Manipuluje Tobą !

po co sie unosisz, tak zapytalam męskie grono z ciekawości :D


a odpowiedz juz uslyszalam od Niego.Tęskni - to dzwoni :] W ciagu dnia tez -dla ścisłości.

ok, koniec tematu.:]
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
po co sie unosisz, tak zapytalam męskie grono z ciekawości
biggrin.gif



a odpowiedz juz uslyszalam od Niego.Tęskni - to dzwoni
splash.gif
W ciagu dnia tez -dla ścisłości.

ok, koniec tematu.
splash.gif


Jakże to romantyczne.. Zaraz sie wzrusze . Stęsknił się za Tobą . To czemu odrazu nie chciałaś znależć odpowiedź na nurtujące Cie pytanie u właściwiej osoby tylko u obcych osób z forum ? Czym chciałaś teraz coś udowodnić ? Zazdrością pałać do Ciebie nie będe , bo nie mam powodu . To częste stereotypowe myślenie dlatego przewiduje pewne wypowiedzi wcześniej , żeby nie było niedomówień .
 

barbarah

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
pszczyna
Też, zauważyłam, że faceci po alko stają się bardziej szczerzy i bardziej skłonni do mówienia tego czego na trzeźwo bali by się powiedzieć.
Miałam kilka takich sytuacji, miałam takiego jednego Michała w klasie co zawsze mi się przyglądał, dopiero po 2 latach od zakończenia szkoły wyznał mi (pod wpływem alko), że przez tę całą edukację w tamtej szkole był we mnie zakochany i nadal jest. Albo inny kumpel dopiero jak wypił parę piw wyznał mi miłość i mówił, że już nie może tego dusić w sobie.
Alkohol daje pewną swobodę i luz:)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Też, zauważyłam, że faceci po alko stają się bardziej szczerzy i bardziej skłonni do mówienia tego czego na trzeźwo bali by się powiedzieć.
Nie wszyscy, oczywiście większość, ale nie wszyscy. Ja po alkoholu też często mówię, że kocham, a to nie ma żadnego związku z rzeczywistością... W moim przypadku właśnie dostaję kopa do kłamania i bajerowania...
 

eMJot

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja po imprezie, posiadówie w barze takiej ostrzejszej zawsze boje sie zobaczyć ostatnie polaczenia i portfel, który najczesciej jest pusty i wtedy zadaje sobie pytanie czy bylo warto? zawsze dochodze do jednego wniosku mam nadzieje, ze wiecie jakiego ;d a po pijaku to wiekszosci wlacza sie tzw. 'LOVE' i wspominanie, dzwonienie itd.. ale raczej na nastepny dzien nie chce o tym pamietac ;) :p
 

GoniA17

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
no bardzo interesujące pytanie :)

aaaa co jeśli mój były ma kontakt z moją najlepszą przyjaciółką,spotykają się czasami na piwo i on właśnie nie raz wydzwania do niej bardzo późno...???
 

omegaapex

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
221
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Ja akurat piszę, dzwonię codziennie do dziewczyny. I właśnie unikam tego jak jestem np.nawalony.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Dzwonia bo jak zawsze mysla o seksie, a wiek nie ma nic do rzeczy. Wplyw na to ma tylko stan 'cywilny'kobiety lub nich samych. Oczywiscie z wyjątkami takimi jak np.: tel do dziewczyny, kumpla którego chcą zaprosić czy w sprawach biznezowych...

Człowiek wstawiony powie Ci prawdę. Pijany opowiada legendy-sama wybierasz co jest prawdą a co bajką. Nawalony mówi od rzeczy.
 

kim44

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Moja żona mi sama piwo kupuje i taszczy do domu. Także nie mam co narzekać
 
Do góry