Extaza I Inne Takie

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
taboret stfu... jak lubi to bierze i tyle... a twoja teoria o narkotykach i aborcji ... pożałowaia warta.

Tak myślisz? Moze to twoje teorie są pożałowania warte?

Ja akurat zgadzam sie z Taboretixem ze cpanie przez zbyt młode dziewczyny może powodować pozniej wysyp aborcji.

Znam działanie pix bo kilka razy wziałem i wiem ze bardzo latwo mozna sie w kimś naprawde silnie "zakochać" na kilka godzin...

Autor tematu który cpal piguly co tydzien przez 1,5 roku i jest z tego dumny ----> ZALOSNE

Wiem ze dzisiejsza młodziez jest niedorozwinieta i głupia, no cóż nic sie z tym nie da zrobić chyba, takie mierne czasy, caly syf idzie z zachodu.

On chyba mysli ze nigdy nie zaplaci ceny za to branie, ale sie myli.
 

Tashka

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
dzieki za pomoc, tylko ja juz mam dwa groszki zakupione, i teraz pytanie co z tym fantem zrobic :D ogolnie MJ bardzo czesto czasami prawie codziennie i jestem normalna, tylko palenie robi ogromne luki w pamieci niestety... Słyszalam ze po LSD jak ktos ma slaba psychike prawie zawsze odbije sie to na jego zdrowiu psychicznym i nie chodzi mi o cos błachego tylko prawdziwy debilizm.. Ale nie mam pojecia czy ext moze tak samo podzialac na czlowieka... Dzieki Za pomoc ;*
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
dzieki za pomoc, tylko ja juz mam dwa groszki zakupione, i teraz pytanie co z tym fantem zrobic :D ogolnie MJ bardzo czesto czasami prawie codziennie i jestem normalna, tylko palenie robi ogromne luki w pamieci niestety... Słyszalam ze po LSD jak ktos ma slaba psychike prawie zawsze odbije sie to na jego zdrowiu psychicznym i nie chodzi mi o cos błachego tylko prawdziwy debilizm.. Ale nie mam pojecia czy ext moze tak samo podzialac na czlowieka... Dzieki Za pomoc ;*

Przede wszystkim, jak juz pisano wcześniej, nie wiadomo, co w tych pigułach siedzi. Na czyste MDMA w Polsce praktycznie nie ma szans. Możesz doznać typowego działania stymulantów, czyli zwiększone ciśnienie, uczucie gorąca, euforia, jedność z innymi ludźmi, a możesz przeżyć potężnego tripa, jeśli w pigulach dostałaś psychodeliczną fenetylaminę. Nie straszę, jedynie ostrzegam.
 

Tashka

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
To takie cos moga dodac do piguły? A brałes ze masz takie doswiadczenie? Czyli waszym zdaniem warto sprobowac czy nie?
 

gum1s

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Sprobować warto, ale ostrożnie, nie za dużo i nie wpakuj się w to !
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
To takie cos moga dodac do piguły? A brałes ze masz takie doswiadczenie? Czyli waszym zdaniem warto sprobowac czy nie?

Nie, nie brałem i nigdy nie wezmę z wyżej wymienionego powodu.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
extaze to ja poczułem kilka minut temu w ostatnich sekundach meczu z Norwegia :p
 

optymisticgirlXD

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Za siedmioma Górami :)
Ja jestem nowa na forum, ale ten temat akurat mnie dotyczy trochę:) No więc ja ogólnie z narkotykami mam niewiele wspólnego... jedyne co to czasem sobie zielonym humor poprawię, ale i to bardzo rzadko;] A po za tym, to ja tego nawet do narkotyków niezbyt zaliczam. Ale ostatnio sobie myślę, że chcialabym sobie spróbować czegoś mocniejszego...
I wiem że to niezbyt madre, ale.... chyba wszystko jest dla ludzi, nie? Kiedy mam próbować jak nie teraz?
Życie jest za krótkie żeby je oszczędzać:p:p:p
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
Ja jestem nowa na forum, ale ten temat akurat mnie dotyczy trochę:) No więc ja ogólnie z narkotykami mam niewiele wspólnego... jedyne co to czasem sobie zielonym humor poprawię, ale i to bardzo rzadko;] A po za tym, to ja tego nawet do narkotyków niezbyt zaliczam. Ale ostatnio sobie myślę, że chcialabym sobie spróbować czegoś mocniejszego...
I wiem że to niezbyt madre, ale.... chyba wszystko jest dla ludzi, nie? Kiedy mam próbować jak nie teraz?
Życie jest za krótkie żeby je oszczędzać:p:p:p

ja probowalem i nie polecam....
tez lubie przypalic od czasu do czasu, ale z mocniejszymi jakos nie...(probowalem i to nie raz ale nie chce wiecej)

nie wiem w jakim jestes wieku ale lepiej sie za mocniejsze nie brac
 

optymisticgirlXD

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Za siedmioma Górami :)
ja probowalem i nie polecam....
tez lubie przypalic od czasu do czasu, ale z mocniejszymi jakos nie...(probowalem i to nie raz ale nie chce wiecej)

nie wiem w jakim jestes wieku ale lepiej sie za mocniejsze nie brac


Hmmm....i naprawdę nie ma nic wartego spróbowania??

Ja bym tak po prostu jakiś odlot zaliczyć chciała...choćby taki malutki:D
Zobaczyc jak to jest.....

No i nie wierzę....nic nie można polecić?

Bo odlot po złapaniu kilku buchów doświadczyłam....ale żeby mnie to zadowoliło? To chyba nie:)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Żacznijmy od tego, ile masz lat i czego oczekujesz dokładnie po tej substancji (euforii, podróży wgłąb siebie?).
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Ok, ja juz za stara na to jestem, ale załóżmy, że tez chcę spróbować. Nie chcę się uzależnić - to najwazniejsze. I ogłupieć za bardzo też nie. Chcę mieć dobry humor, ale nie taki, żeby zauważyli to rodzice. Chcę mieć włączoną czujność (bo z reguły po takich specyfikach raczej przytępia się ten zmysł) i mówić o uczyciach. Co mi polecisz?
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
2 dni temu miałam wypadek samochodowy z kolegami. Myśl jaka mnie naszła trzeba korzystać z życia puki się je ma. Jeszcze mam ferie i wiec trzeba cos wiecej niz palenie bo kto wie kiedy przyjdzie na ciebie pora.
 

optymisticgirlXD

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Za siedmioma Górami :)
Żacznijmy od tego, ile masz lat i czego oczekujesz dokładnie po tej substancji (euforii, podróży wgłąb siebie?).


No to tak....

Lat mam 17. I wiem, że teraz sie zacznie: "w tak młodym wieku sobie życie marnujesz" itp...bla bla bla Ok. ja to wiem
Ale kiedy jak nie teraz? Jak będę dorosła- rozsądna i rozważna?! :mruga:

Czego oczekuję? Hmmmm....
"podróży w głąb siebie" to raczej nie. To dla mnie jakoś tak psychopatycznie brzmi:p
Ale żeby się jakoś wyjątkowo bawić na jakiejś imprezie, to czemu nie:)
Czyli raczej do tej euforii bym się skłaniała

Jakieś rady?
 

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Może i zostanę wyśmiany ale jeżeli chcecie sobie poprawić humor na krótką chwilę, to jesteście żałośni.
Co wy tu gadacie o bagażu doświadczeń życiowych? Że jak ktoś nie brał to jest słaby? Największa słabość to jest popaść w nałóg gdy jest sie w dołku.
A najbardziej śmieszne (a raczej śmieszni są ludzie) którzy mówią, że życie jest zbyt krótkie aby sobie żałować, HE! Żebyście sobie tego w odpowiedniej chwili nie uświadomili jak życie jest krótkie i to przez wasze żałosne, dla szpanu, aby podbudować swoje ego, narkotyki. Mam 14 lat, w szkole jestem często wyzywany za to, że nie pije, nie pale, nie biorę, ale to już pisałem w innym temacie, ale powiedzcie, CZY BIORĄC NARKOTYKI ZYSKUJECIE COŚ (STARSZAKI WIELKIE, BO BIORĄ, HAHA) ŻE BIERZECIE? Jestem pewien, że NIC! Dopiero uświadomicie sobie to gdy będziecie leżeć, wykrzywieni na podłodze, gdy powoli wasze części ciała zaczną umierać, wtedy pomyślicie, co ja zrobiłem/am, chciałbym to powiedzieć każdej takiej osobie, ale jak wiadomo trend>zdrowie.

Aby wspaniale żyć, bez używek, i innych gówien, polecam ćwiczyć jogę aby później nauczyć się medytować, wtedy będziecie wiedli życie bezstresowo, we wszystkim zaczniecie widzieć piękno, to jest dopiero "odjazd".
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Łe w sumie nic specjalnego, ale jest fajnie.
Wypowiedzi Mycota nie bede komentować bo ja nie wiem w jakim ty świecie żyjesz serio, ale szanuje twoje zdanie każdy ma prawo do swojego.
 

Mycota

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Łe w sumie nic specjalnego, ale jest fajnie.
Wypowiedzi Mycota nie bede komentować bo ja nie wiem w jakim ty świecie żyjesz serio, ale szanuje twoje zdanie każdy ma prawo do swojego.


Żyje na najbardziej normalnym świecie i patrze na nie, bez mgły, zapamiętując każdą chwilę jaką tylko przeżyje, jestem ciekaw na jakiej galaktyce ty żyjesz, skoro zadajesz takie pytanie :lol: .
 
Do góry