Emo

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
czlowieku jakby nie było jestem artystka i obracam sie w środowisku ludzi którzy są muzykami od lat także ich zdanie dla mnie znaczy wiecej niż kolesia z forumowisko.pl
więc po co wchodzisz na forum?
Tu się dyskutuje , a nie chwali kolegami , bo w tej materii każdy może napisać , że zna kogo mu się przyśni i nikt tu nie jest w stanie tego zweryfikować.
W takim miejscu powinno się stosować poważniejsze argumenty.

ależ żeś porowanie zaje**** :lol:
nie jest bez sensu , bo boga można tak samo domniemywać jak i twoich znajomych. Albo inaczej , obydwie te rzeczy są bez sensu :D Natomiast czy subkultura istniała w danym okresie można łatwo stwierdzić ( szczególnie w dobie internetu ) i nie czepiając się twoich znajomych , bo nie muszą tego wiedzieć , mogli również tego nie zaobserwować , nie oznacza to jednak , że dane zjawisko nie miało miejsca , prawda? bo chyba nie chcesz powiedzieć "czego nie widzieli moi znajomi to nie istnieje" , to miło że jesteś nimi zafascynowana , dobrze jest mieć jakieś wzorce , lecz nie przesadzajmy , trochę pokory dziewczynko.

boze wy tu macie wiedze podobna do mojego kuzyna tylko że on ma 3 latka ;)
Konkrety , nie dziecinne zaczepki , tym bardziej ,że to akurat ty nie możesz się pochwalić wiedzą w tym temacie.
 
M

Mushkin

Guest
Przez 15 stron wszyscy mylicie EMO z jakimiś pozerami EMO... ale nie - dla wszystkich te nastolatki, które noszą czarne błyszczące spodnie, noszą włosy "czorne jak wyngiel" i są na każdym kroku chamskie są dla was emo... naprawdę mylicie pojęcia.. wszędzie roi się od pseudoczegoś.
 
R

Reuben

Guest
tak to juz jest pseudo świat tworza ludzie ktorzy pozuja na kogos kim nie sa i nie beda...
a garwina proszę udowodnij mi że emo istniało w latach 80, oczywiscie mam na mysli real emo....
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
"W swoim początkowym wcieleniu termin emo używany był do opisania podgatunku muzyki hardcore punk, która powstała w Waszyngtonie D.C., w połowie lat 80. W późniejszych latach termin emocore, skrót "emotional hardcore" był również używany do opisania sceny D.C. i regionalnych scen, które się z niej zrodziły. Termin wziął się stąd, że członkowie zespołów byli bardzo spontaniczni i wyraziści w okazywaniu uczuć w czasie występów. Najbardziej znanymi nazwami z tego okresu są Rites of Spring, Embrace, One Last Wish, Beefeater, Gray Matter, Fire Party oraz troszkę później Moss Icon. "Pierwsza fala" emo zaczęła znikać po rozpadzie większości zespołów rozpoczynających gatunek, tj. na początku lat 90"

tak trudno zapytać wujka google ?
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
jeśli chodzi ci o emo Martynke itp. to faktycznie to nie są "ci" , co nie zmienia faktu , że to emo. Lat 80'.
Więc w czym problem ?
 
R

Reuben

Guest
problem jest z waszymi zrytymi baniami
emo powstało w latach 90 moje drogie dzieciaczki
 

fasci_nation

Львівський батяр
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
116
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Lublin
emo powstało w latach 90 moje drogie dzieciaczki
Przed chwilą dostałaś potwierdzenie, że jednak powstało wcześniej. Pisząc że powstało w '90 udowodnij to.
Aha i argument, że jesteś artystką (buahahahahahhaha) i że obracasz sie w kręgach muzyków (buahahahahhahahahah x2) mnie nie przekonuje.
 
A

Aulelia

Guest
Reuben, trwają już pewne procesy w związku ze zbanowaniem Cię, ponieważ nagminnie obrażasz innych użytkowników - pohamuj.
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Reuben, trwają już pewne procesy w związku ze zbanowaniem Cię, ponieważ nagminnie obrażasz innych użytkowników - pohamuj.

Trochę nie na temat.
To nie możecie od tak zbanować użytkownika? Tam gdzie ja się bawię w moderkę klikasz ban i koniec zabawy.
 

Gentlewoman

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Jestem tolerancyjna. Nawet bardzo ale jesli chodzi o moje zdanie to wg. mnie jest to forma zwrócenia na siebie uwagi... np. " o zobaczcie tnę się i mam problem". Mogę nawet dać jeden przykład widziałam fotobloga jednej dziewczyny która dodała zdjęcie pociętych rak z dopiskiem " teraz już naprawdę jestem emo". Dla mnie to ludzie ktorzy chcą celowo zapedzic się w jakaś chorobe.
 
R

Reuben

Guest
chciałabym zauważyć, że równiez jestem obrażana!
chyba że teksty typu:"komunistyczne ścierwo" to nie obraza.
Przepraszam najmocniej już uzyskałam swój cel jak już pisałam to wszystko było prowokacją.
Zdanie na temat forumowiczów (tych, którzy tak ze mną dyskutowali wspaniale) poznają niebawem i inni ludzie gdyż piszę artykuł własnie do jednej z gazet na temat forum i ludzi piszących nań.
Obiecuję zatem że juz nie znize się do poziomu ludzi tu piszących jeśli coś w ogole napiszę.
Przepraszam najmocniej wszystkich forumowiczów.
 
R

Reuben

Guest
swietnie, najważniejsze że cel uzyskalam ;) po nic innego bym na to forum nie wchodzila.szkoda tylko że osoby piszące obrazliwie na moj temat i na temat moich pogladow nie odpowiedza za to...halo, moderator zasnął?a może zauwaza tylko to, co chce?
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
pohamuj się czerwona dziewczynko , w jakim temacie się nie pojawisz robisz z siebie pośmiewisko , a to bzdurne chwalenie się studiami , artyzmem , wiedzą historyczną ( :lol: ) czy pisaniem artykułów jest więcej niż żałosne , nawet ta śmieszna próba przekręcenia tego w prowokacje.
Gdybyś już naprawdę uzyskała cel , nie chwaliłabyś się tym ;)

i ty jeszcze śmiesz się czepiać , że ktoś cię obrazi - sama się prosisz.
Brak logicznych argumentów , liczne bezpodstawne wyzwiska - to tylko pare przykładów twojej niekompetencji.
 
M

Mushkin

Guest
Gentlewoman - chyba ci się pomyliło z pseudoemo. EMO to ludzie pozytywnie nastawieni do świata. A akurat na Photoblogu jest masa takich pozerów.
 

UpadlyAniol

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Nic do emo nie mam ale jak widze ze ktos widzi emo tylko jako subke co sie tnie i mowi jakie zycie jest be to az musze ja zjechac i dac pare lekcji na temat tej subkultury teraz te emo to sa zwykle show a nie ta prawdziwa suba co byla kiedys ulozona
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Kiedyś EMO to była subkultura. Nie widziała sensu życia i dbała o swój wygląd. Wyglądali najlepiej ze wszystkich jak na tamte czasy. a teraz tylko freaq i świat jest bez sensu.
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Może gdyby były 70 lata XX wieku to szukałbym w tym sensu. Bo na dziś dzień to EMO zjadła komercha. Wszystko co dodaje się do gazet(typu Bravo), kostka na trampkach, zresztą same trampki. Takich przykładów jest o wiele więcej.
 
Do góry