Emo

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
zdziwię cię panie prowokatorze , nie jestem - wręcz nie przepadam , po prostu drażni mnie debilizm.
Co do reszty to można powiedzieć , że jestem chudy i noszę długie włosy , ale tego chyba nie uznamy za zniewieścienie.
 

xAgax

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
..Tam gdzie ty...
Jak rozpoznać emoooo?????
To proste- po wyglądzie :lol:

A w emo nie chodzi tylko o to by się ciąg,
Niektórym ten styl się podoba i dlatego tak wyglądają i się ubierają <_< (Myślcie troche)
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
dodajmy do tego jeszcze kolczyki , bo jak widać nie nadmieniłem ;) och , cóż ze mnie za mężczyzna :lol:

dobrze panie terminatorze , kończymy to ot w tym temacie , załóż temat 'samiec alfa' to sobie pogadamy
 

Heartkiller

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
kultura która nie ma nic wspólnego z tym, co ludzie prezentują sobą w polsce nazywając się emo, ale każdy ocenia ich pod względem jakiegoś stereotypu

z tymi emo, to jak z ludźmi słuchających zespołów w podobiu green dey, nazywającymi się punkami
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Prowokatorze, cieszy mnie, że jest jeszcze wśród nas paru prawdziwych mężczyzn z Tobą na czele, ale nie rozpędzaj się tak, bo jak będę musiał Cię zatrzymać to zrobię to raz, ale skutecznie. Bez off topu panowie.
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Haha, ej nie no ogólnie to przepraszam, że napiszę tak dosłownie,a le Emo to dzieci pozostawione przez przyjaciół <?!>
Te dzieci pozostawione przez przyjaciół postanowiły sobie stworzyć subkulturę ? Nie wiem, za cholerę. To żadna subkultura jest moim zdaniem, boże a te emo zespoliki ? kurde, wokalista sobie zaczesze grzywę na pół twarzy i "siemka jestem emo" . Prosze Was, emo to nie żadna subkultura, to jakiś totalny wymysł. A te ich fotosie od góry i obecna na każdych zdjęciach rzucająca się z daleka czarrna grzywa ? obowiązkowe usteczka w jedną stronę, jakieś napisiki "nikt mnie nie lubi " ? no na prawdę, pozdrawiam gorąco. -.-
 

luqa19

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Athens
Moim zdaniem to debile, dzieciaki z bogatych rodzin, albo nie mają kolegów przyjaciół i próbują zwrócić na siebie uwagę. U nas na osiedlu taka osoba nie przejdzie spokojnie ;D.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Hej. Ja też należe do subkultury i jestem emo :niepewny: Ludzie mnie akceptują taką jaką jestem ... Mam swój świat inny niż wy wszyscy i mam także swoje problemy którymi nie daje sobie rady i dlatego sie tnę.. Nie chce sie ciać ale sie uzależniłam i trudno z tego nałogu wyjść... eh... chciałbym aby ktoś mnie wyciągnął z tego bagna!:(

z każdego "syfu" da się wyjść. W wiekszosci jest to poprostu Twoje własne wyolbrzymianie problemu, który w rzeczywistości jest malutki :) nie ma dużych problemów, sami sobie je takimi stwarzacie.
Osobiscie dla mnie jak się ktoś tnie jest idiotą;] tchórzem... tak największym tchórzem na świecie. Zamiast normalnie rozwiązać problem bo się DA, bo kazdy problem da się załagodzić lub rozwiązać, a jak uważasz że się nie da to nie ma problemu :)

Wyobrażasz sobie siebie za 10 lat jako żonę czy matkę z poharatanymi rękami?? jak narkoman lub psychol ?? chyba że wolisz spędzić życie jako totalne dno zamartwiając się nadal jaki to los jest bezlitosny... tylko że sama sobie go takim robisz i napędzasz się aby taki był.... jest wiele sposobów na rozwiązanie takiego... losu (wiem ze troszkę niespójne zdanie :p ) sam to praktykuje. Wystarczy raz podchwycić i uwierzyć a będzie dobrze, nawet sie niespodziewacie jak dobrze!!!!

Więc drogie Emo.. dziewczyny :p bo chyba tylko jedna płeć u was jest :) problemy są dobre!!! a czemu?? bo można podjąć wyzwanie i je rozwiązać i żyć dobrze!!! ale wy jesteście lenie śmierdzące!!! i wolicie iść na łatwiznę i popłakać jak to źle u was w życiu jest!!!

Żle to mają ludzie chorzy na trąd!!! żle to mają narkomani w ost fazie uzależnienia !! ale nie wy!! normalni.. w miare ludzie
ale im tez sie da pomoc!! wystarczy ze sa wolontariusze i sa z nimi do konca!!! to tez pomoc!!! i pocieszenie dla nich wielkie!!


a wypowiedzi "prowokatora" są nadal załosne i wyciągnięte z filmu :) o badboys ;]
skoro jesteś taki bandzior i kark, to po co siedzisz na forum ?? idź pod blok z kolegami :) może jakiegos emo czy chuderlaka napadniecie, podniecicie się bo w 12 na 1 i będziecie królami podwórka :)

uważaj tylko bo zaczepiając nie wiesz co kiedyś Tobie się przydarzy !!! Twój umysł jest skierowany w jedną stronę bo tylko widocznie tak działa "sprać kogoś o byle co, za to że jest chudy czy inaczej wygląda", ale pamiętaj że to działa w dwie strony, będziesz szedł kiedyś z żoną czy panienką ( o ile jakaś poleci na Ciebie) i jakaś grupa chuderlaków czy jak ich to nazywasz zrobią CI z ryja kaszankę;] jak już pisałem... ale przypomnę... pozory mylą, kolegi nauczyciel od MMA wygląda jak pierwszy lepszy szarak a nogą by CI łeb urwał nawet byś go nie zdążył zapytać czy mu coś nie pasuje :)
 

lubiemachac

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
29
U nas na osiedlu taka osoba nie przejdzie spokojnie ;D.
A kto "u was na osiedlu" przejdzie spokojnie?? Chyba tylko jeden z was...już wolał bym trafić na grupę emo niż na grupę ludzi takich jak ty :/
A co do emo...niech sobie będą tak jak inne subkultury nic do nic nie mam ich życie ich sprawa...a tak ogólnie to nie tylko emo się tną...do mnie do klasy chodzi dziewczyna taka różowa i w ogóle kilo tapety i słucha disco polo i techno i siedzi z dziewczyna która jest emo...Ta emo ma tylko taki styl nie tnie się,a ta co słucha disco polo ma całe ręce poharatane...
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
A kto "u was na osiedlu" przejdzie spokojnie?? Chyba tylko jeden z was...już wolał bym trafić na grupę emo niż na grupę ludzi takich jak ty :/
A co do emo...niech sobie będą tak jak inne subkultury nic do nic nie mam ich życie ich sprawa...a tak ogólnie to nie tylko emo się tną...do mnie do klasy chodzi dziewczyna taka różowa i w ogóle kilo tapety i słucha disco polo i techno i siedzi z dziewczyna która jest emo...Ta emo ma tylko taki styl nie tnie się,a ta co słucha disco polo ma całe ręce poharatane...


Najpierw do "taka osoba u nas nie przejdzie spokojnie" - pf, niech zgadnę Wasze osiedle to dresy, kibole ? Nie przejdzie, bo jest inna, tak ? -.- Komentować mi się tego nie chcę nawet. Po prostu popieram poprzedniczkę, która powiedziała, ze przejdą tylko osoby "od Was", ehm.

Przeglądałam opinie innych o Emo i ja dość bezpośrednio pojechałam po tej subkulturze. Może bezpodstawnie,a le ja po prostu nie trawię takich ludzi, co nie znaczy, ze mam ich bić, wyzywać i co gorsza upokarzać ! oO Ludzie, którzy dokuczają takim osobą są mało co "niewychowane" ... Nie lubię emo sów,a le ich toleruję . KULTURA TEGO WYMAGA, yhm.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
a ja nie lubię ludzi co mnie zaczepiają tanim tekstem "gdzie jest nomi" stojąc obok, tylko po to aby sprzedać mi super perfum który będzie kosztował 500 zł w sklepie za jedyne 20 zł!!
Może i kosztował 500 ale jak oni to porozlewali do butelek z odzysku i rozcieńczyli z wodą lub spirytusem w stosunku 100 do 1, to mam ich prać za to?? bo mnie denerwują??

od dziś będę takii jak Ty, jak spotkam jakiegoś dresa na ulicy to mu tak wpier.. że nawet karetka nie będzie musiała przyjechać tylko koroner, tak dla zabawy bo mi się nie spodobał... widzisz i tak mi nic nie zrobi bo nie zdąży mi się nawet przyjrzeć, co Ty na to??? może i Ciebie kiedyś spotkam?? myślę że marne Twoje szanse, a tak dla zabawy dorwę dresa jakiegoś w ciemnej ulicy i zaatakuje od tyłu najlepiej tak jak wy!!

to ironia jest;] dla mało kumatych.

Nienawidye przemocy i cwaniakow!!!!
 

fallen_angel1

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Normalnie jak czytam wasze wypowiedzi to robi mi się was żal... Piszecie o czym o czym nie macie w ogóle pojęcia, oczywiście uważacie że wiecie wszystko o EMO bo naczytaliście się głupot z wikipedii...
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
haha, Droga i tu się mylisz. Otóż nie wszystkie informacje nabywa się z Wikipedii, ale też z życia ... Nie urwałam się z choinki, ani nie czerpię in f. z Wikipedii. Mam prawo wyrażać swoje opinie na temat "emo" i mi tego nikt nie zabroni w szczególności, że jest to FORUM - jak wiecie. Nie musicie się zgadzać z moimi opiniami - oczywiście, ale też nie musicie mówić oh, "wszystko wiecie z Wikipedii". Wiesz, niektórzy mają takie coś jak własny umysł, a nie Wikipedię -.-
Powiedziałam, że nie lubię osób należących do subkultury emo, ale toleruję ich czyli : nie wyzywam, nie upokarzam itp. Tak w ogóle to od keidy wiesz czy nie mam pojęcia o owej subkulturze ? oO
 

oldschool13

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
1
Wiele osób widzi stereotypowe Emo:
2 osoby, dwa dresy i Emo Boy;
Idą dwa dresy#
Przechodzi Emo#
-Ej stary...Co to było?
-Emo.
-A wgl chłopak?
-Nie, Emo.
-Spoko.

A tak być nie powinno. <_<
 

Montaggamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
293
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Kurde temat o Emo, a najwięcej na jego temat mówią ludzie, którzy nie są Emo.

Dla mnie Emo to osoba niezrozumiała.Jak można marnować młode lata życia na płacz i narzekanie na okrucieństwo tego świata.Rozumiem, że ktoś może być emocjonalny i wybuchowo reagować na różne sytuacje w życiu, ale co za dużo to niezdrowo.
Oczywiście, że świat jest brutalny, a życie ciężkie.No i co?Jakoś każdy z tym żyje.Trzeba się przeciwstawiać trudnościom.

Jeżeli oparłem swoją wypowiedź na stereotypach to przepraszam.Nigdy nie spotkałem Emo, ale tylko takie rzeczy o nich słyszałem.
Jeżeli Emo są inni, niż wszyscy mówią, to może zamiast narzekać na to, że tworzy się tyle stereotypów o Emo, czas zadbać o reputację tej subkultury?

O tym to już Emo nie pomyślały!
Żałosne <_<
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
Jeżeli Emo są inni, niż wszyscy mówią, to może zamiast narzekać na to, że tworzy się tyle stereotypów o Emo, czas zadbać o reputację tej subkultury?
A czy w ogole jakas subkultura dba o swoją reputację? W subkulturach chodzi przecież o odmienne reguły, zasady, sposób postrzegania świata. W związku z tym subkultury nie są zbyt uwielbiane przez ogół społeczeństwa, bo są uważani za "odszczepieńców". Subkulturom do spełnienia brakuje w zasadzie tylko świętego spokoju, nie akceptacji czy sympatii reszty społeczeństwa. Tak myślę.
 
Do góry