Elfen Lied

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
Nie wiem czy słyszeliście ale była wydana petycje o kontynuacje Elfen lied kto chciał to sie podpisywał :)

A i doszły mnie słuchy, że w tym roku ma być kontynuacja Elfen lied, fajnie by było choć to mało narazie możliwe
 

ToshiroPL

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
hmm niewiem oco im biega ale widzialem na oficjalne stronie elfena ze ma powstac 23 wrzesnia bo caly czas jakies tam spekulacje i plany sa ale cos kiepsko z wykonanie podobnie jak w przypadku 2 sezonu melancholy of haruhi shuzumiya
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Nie podoba mi się,ta erotyka i krew jest wciśnięta NA SIŁĘ.
Beznadziejnie to wygląda,strasznie nienaturalnie.
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
no to wielka szkoda, że dalej nic nie będzie, bo to anime jest naprawde świetne
 

kayako5

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Nie podoba mi się,ta erotyka i krew jest wciśnięta NA SIŁĘ.
Beznadziejnie to wygląda,strasznie nienaturalnie.
Chłopie nie wiesz co mówisz , to nadawało dramatyzmu akcji , jak by tego nie "wcieli na siłę" to było by to anime rangi Czarodziejka z księżyca , chyba że lubisz takie klimaty:p
 

kurosakii53

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
fajne anime, dalsza czesc... a fajnie by byla, wlasnie ta krew i to wszystko;p malo tego troche wiecej by sie czerwonego koloru przydalo ale Lucy swietna zal mi jej
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
słyszał ktoś coś o kolejnym odcinku Elfen lied??
widziałem na jednej stronce ale nie można było obejrzec
The Fortuneteller - to tytuł odcinka
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Chłopie nie wiesz co mówisz , to nadawało dramatyzmu akcji , jak by tego nie "wcieli na siłę" to było by to anime rangi Czarodziejka z księżyca , chyba że lubisz takie klimaty:p
Dla tych co tak myślą:Czy według was jak dziewczynka podchodzi do kolesia bez jednej ręki i całego zakrwawionego po "akcji" Nyu i pyta się tylko grzecznie "czy nie potrzeba pan pomocy" jest normalne???

Krew mogli by ograniczyć,anime nic by nie straciło.Momenty ecchi(podchodzące pod hentaja :/) są jak fanserwis w szkolnych haremówkach:nie potrzeba ich wciskać wszędzie i zawsze.
 

Fantôme

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niektórych z Was oburzają zbyt krwawe sceny w EL. Myślę jednak iż bez nich, całe anime straciłoby swój urok i klimat który reprezentuje.
Jeśli chodzi o mnie, całą serię oglądałam aż 3 razy. Jest to jedno z moich ulubionych anime, na samym początku byłam nim wręcz zafascynowana. Lilium oczywiście wywarło na mnie, niemałe wrażenie. Polecam każdemu .
 

kochamelfenlied

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
jak slysze ta muzyke lilum to non stop mysle jak zal mi tego koute i lucy :((((... milosc to naprawde cos wielkiego! przy tym 13 odcinku az chce sie plakac. swietny film szkoda ze tak krotki... tylko nie rozumiem czy ta lucy pzezyla wreszcie czy nie i dlaczego zegar zaczal bic i o co chodzi z tekstem piosenki lilum? i nie rozumiem dlaczego on mi sie tak podoba....
 

Mleq

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
23
Punkty reakcji
1
jak slysze ta muzyke lilum to non stop mysle jak zal mi tego koute i lucy :((((... milosc to naprawde cos wielkiego! przy tym 13 odcinku az chce sie plakac. swietny film szkoda ze tak krotki... tylko nie rozumiem czy ta lucy pzezyla wreszcie czy nie i dlaczego zegar zaczal bic i o co chodzi z tekstem piosenki lilum? i nie rozumiem dlaczego on mi sie tak podoba....
Racja, tez tak mialem i to przez długi czas. Po pewnym czasie ochloniesz. Po obejrzeniu innych anime zrozumiesz dlaczego ludzie nie lubia EL, dotyczy to glownie doswiadczonych animowiczow ktorzy siegaja po EL.
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Gdzież tam podobne do Higurashi, krew to nie wszystko. Higurashi było bardziej psychodeliczne i znacznie chłodniejsze niż Elfen Lied. Uwielbiam to anime.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Skoro już ktoś wspomniał o Higurashi to w żadnym wypadku nie jest podobne do ELfen Lied. Zacznijmy od tego, że mamy zupełnie inny poziom. Higurashi jest całkiem fajne, potrafi zaciekawić. Jest zdecydowanie bardziej skomplikowane i ma fajnych bohaterów. Elfen Lied pomimo brutalności jest infantylne, bohaterowie to wielka pomyłka. Oglądanie było męką.
 

Kaitlyn

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Zgadzam się. Higurashi całkiem różni się od Elfen Lied.
Choć uważam, że to właśnie Elfen było lepsze. Każdy lubi coś innego :)
 
Do góry