Elfen Lied

Kira15

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
oglądałem. Bardzo mi się podobało :D ale szkoda, że ta mało odcinków :/
 

lucys

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
z Lasu
Yaaay! Uwielbiam to anime! Oglądałam je 3 razy, i zawsze pod koniec ryczę xD
Szkoda ,że nie zrobili drugiej serii. :D
 

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zwłaszcz że ma tylko 13 odc...a szkoda bo bym z checią obejrzała 2 sezon o ile taki by powstał (I hope so!)

Niestety musze pozbawic cie nadzieji ,drugi sezon nie powstanie - no bo jak ? Pod koniec anime usmiercono Kurame - a to jedna z głownych postaci w mandze. Wszystkie postacie drugoplanowe zredukowano do minimum , a niektorych nawet nie wstawiono (mam na mysli Nozomi i Anne Kakuzawe). Niby mogliby sie skupic na relacji Nyu/Lucy x Kouta ,ale uwierz ta przyjazn konczy sie tragicznie wiec moze to lepiej ze jest tylko 13 odc.
 

Morte1

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Chojnów
Minako mam pytanko czemu przyjazn lucy z kouta konczy sie traginczie bo niewiem, ogladalem tylko anime a bardzo chcialbym to wiedziec czemu tak sadzisz, odp jak najszybciej plz ;p
 

Morte1

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Chojnów
Minako kiedy mi odpowiesz albo ktos inny jak zna odpowiedz na me pytanie?? bo bardzo mnie fascynuje elfen lied wrecz je uwielbiam i chcialbym wiedziec jak sie konczy :)
 

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Czy ja wiem słaby ... na pewno wyroznia sie na tle innych. Morte1 odpisałam ci na PW , nie bede tutaj spoilerowac bo moze akurat ktos tu czytam mange.
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
Elfen Lied to jedna z najlepszych anime które dotąd obejrzałam. Genialne kreski, krwawych scen dużo... no i te wektory. Trocę opening słaby. Sama postać Lusy (Nyu) jest zajefajna.
Moim zdaniem powinni skręcić jakąś wersję kinową. No i oczywiście nowe serie... przynajmniej jeszcze ze trzy ;)
 

tatik

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja również jestem ciekaw dlaczego przyjaźń lucy z koutą kończy się tragicznie???
czy wie ktoś z kąd można sciągnąć całą mange elfen lied????
 

robroy181

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Świetne anime. Ładna kreska, świetna historia, postacie...
Przesiąknięte taką...nostalgią...
Tyle łez co ja wylałam...
Ale było warto.
Szkoda, że tak mało odcinków :) Ale takie anime po których czuje sie niedosyt są najlepszymi produkcjami :)
zgadzam sie z tobą.. polecam to anime wszystkim. Szkoda, że nie ma drugiej serii... :(

Za każdym razem kiedy oglądam Elfen.. to rycze na końcu.. Za:cenzura:iście jest dobrana muzyczka to tego.. Lillium rządzi.. !!!!!!!!!!
 

Motson71

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
71
Obecnie skończyłem oglądać Hellsinga i jestem w zupełnie innym klimacie oglądając od dzisiaj Clannad.
Jednakże wczoraj kolega w szkole opowiadał mi właśnie o tym anime po Clannad'zie zamierzam je obejrzeć.
 

! Cox !

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja podziękowałem po 5 odcinku. Cukierkowate dziewczynki rozrywające się na strzępy, zdecydowanie nie moje gusta.
Przynajmniej opening całkiem przyzwoity.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Anime super!
Właśnie w takich gustuję :) Jeżeli znacie podobne podawajcie tytuły!

A co myślicie o końcu ostatniego odcinka?
Czy to nasza główna bohaterka zadzwoniła do drzwi?
 

Adek666

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kocham Elfen Lied!!! Historia jest poprostu niezwykla, fascynujaca, zagadkowa, doskonala!!! Nie rozumiem jak EL moze sie nie spodobac... no ale. Ale jestem taki ciekawy koncowki 13 odcinka... czy to byla Lucy? i jeszcze ten zegar... wspaniale... placze ze wzruszenia :) Pozdro
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Oglądałem to jakieś 2msc temu. Hm... DOSKONAŁE!! Ta muzyka... Elfen Lied doskonale manipuluje uczuciami... Tutaj niewinna Nyu a za chwilę Lucy, która rozrywa ludzi na strzępy. Serdecznie polecam wszystkim to anime!! :)
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
Elfen Lied, ciekawy tytuł, lecz nie poleciłbym go każdego ponieważ większość scen jest po porostu chore. Ale anime ma też swoje scen, niektóre wątki łapały za serce ; ). Jeśli ktoś lubi animę tego typu to powinien być z tego anime zadowolony ;)
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Ogladalem anime no i nawet dobre... ale widzialem lepsze;p A opening bardzo fajny. I musze sie w koncu za mange wziasc bo slyszalem ze duzo lepsza od anime:)
 
Do góry