Eldo

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Wedlug mnie to klasyk,nie gada jak wiekszosc polskich raperow o sexie ziole i imprezac tylko jego teksty na serio maja przeslanie:) najbardzoiej podoba mi sie plyta 27;)
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Wszystkie płyty ma bardzo dobre, ale myślałem że płyta pt. "27" będzie słaba, bo wydana w UMC. A jednak się myliłem, nawet tak beznadziejna wytwórnia nie zepsuła stylu Eldoki i cała płytka jest wypasiona
 

Boniek02

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Popieram, że Eldo to najlepszy raper. A Eternia, EP, Światła miasta to prawdziwe mistrzostwo. Ale styl Asha i Jotuze też był dobry... Szkoda, że Grammatika rozwiązali.:(
 

jayjayjakub

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka. Mam takie pytanie a mianowicie chodzi mi o 1 track z nowej płyty eldo.Z jakiego kawałka jest to jakby cynbałki czy taki stukot np w 1:12 a lepiej w 4:30?
 

zaba1916

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Eldo, mistrz nad mistrzami. Swoimi lirycznymi tekstami rozpier**** każdego polskiego rapera. Rap dla ludzi którzy rozumieją teksty inteligentniejsze niż takie na poziomie "A aucie". Wielu uważa, że rapuje smuty, są też i tacy którzy kochają jego twórczość i ja zaliczam się zdecydowanie do tej drugiej grupy.
 

lefu

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Przy jego kawałkach naprawdę można się zrelaksować i pomyśleć. Jest miły klimat i za to go cenię.

BTW. Co myślicie o jego nowej płycie pt. "Nie pytaj o nią" ?
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
Jego nowa płyta poprostu rewelacja <3 kozacka :krol:
I nie pytaj mnie o nią , znasz ja doskonale nie pytaj co tobie da lecz co ty mozesz zrobic dla niej ....
Świetna nuta.
 

vason

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jasne że eldo jest super... Album Nie Pytaj O Nią wymiata i 27 także... I ogólnie wymiata.
 

Brzydula112

Bywalec
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
170
Punkty reakcji
55
Miasto
Śląsk
Mistrz Eldo ... On jest cudowny:)

Jak sam pisze ... Przez swoje słowa może wpłynąć na niejedno życie, dać nadzieje tym których światem jest muzyka, pokazać im że z każdą przeciwnąścią można wygrać :eek:k:

Szacun :]
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Mistrz Eldo ... On jest cudowny:)

Jak sam pisze ... Przez swoje słowa może wpłynąć na niejedno życie, dać nadzieje tym których światem jest muzyka, pokazać im że z każdą przeciwnąścią można wygrać :eek:k:

Szacun :]
No chyba też sobie zrobie sygnaturke i wogole cała bede Eldo :D
Zakochałam sie chyba w tym cudownym raperze :)
 

adk.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Eldo ma świetne teksty. Trafiają do mnie w 100%.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Wiecie może kiedy Eldo zacznie jakieś koncerty robić?...
:/ nie ma nigdzie w necie strony Eldo ,szukałam ale nie znalazlam
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
świetne teksty. nowa płyta średniawka, wolę '27'. najlepszy utwór - 'Plaża'.
 

jarekpeperoni

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
79
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Zobaczcie sobie wielką bitwę płocką gdzie został totalnie zjedzony przez Tedego,a jego freestyle był na poziomie wypocin Żuroma :)
 
Do góry