Eldo

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Co sądzicie na temat Eldo?

Ja osobiście myślę, że jest jednym z najlepszych raperów w Polsce, a płyta ,,Eternia'' to mistrzostwo.
Niebanalne teksty, takie refleksyjne, to coś co naprawde cenię i dopóki Eldo nie zacznie nawijać o tym jka to się ubakał na imprezie i jak nienawidzi policji będzie moim numerem jeden :D

Poza tym cieszę się, że już jutro wychodzi nowa płyta ,,Eldo 27'' :)

A Wy lubicie twórczość Eldo? No i według Was jaka płyta była najlepsza?




Pozdrawiam.
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
Eldo jest ql :) Podoba mi sie kawalek ze Sokolem - Numerki :D

Tylko w jednej sprawie mnie zadziwil diss na Tede "gotow na bitwe" z pezetem i kretem :eek: dobry styl mieli :D
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Eternia była najlepsza ale nie wiem czy 27 jej nie przebije. Słyszałem kilka kawałków i sa świetne. :p
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Ja osobiście myślę, że jest jednym z najlepszych raperów w Polsce, a płyta ,,Eternia'' to mistrzostwo.
Niebanalne teksty, takie refleksyjne, to coś co naprawde cenię
Zgadzam się z powyższym stwierdzeniem. Jest on chyba najlepszym twórcą hiphopowym w kraju. Kawałki Plaża czy Autobus 522 to dzieła mające głęboki przekaz, dające do myślenia. Zresztą to tylko część z wielu jego doskonałych tekstów.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Była przecieki przed premierą i mam chyba 4 kawałki :p
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
Eldo Eldo Eldo! :) Kocham Jego twórczość. Jego teksty to istna poezja kojąca duszę a głos uspokaja i koi zmęczone uszy :) Eternia zdecydowanie najlepszą płytą Elda ale dla płyty Eldo-Bitnix - Człowiek który chciał ukraść alfabet, też nic nie brakuje :) osobiście ukochałam sobie kilka kawałków właśnie z Eterni : "chodź ze mną" , "Eternia" , "Myśli", "List z Ziemi" natomiast z Człowieka, który... najbardziej "czysta kartka" i "diabeł na oknie". tak jak trinker wspomniał "27" zapewne przebije poprzednie płyty Elda. Zresztą tego się można po Eldzie spodziewać bo każda Jego nowa płyta zaskakuje coraz bardziej. i tak jak trinker z nowej płytki podoba mi się najbardziej "więcej". na prawdę świetny kawałek! :D już z niecierpliwością czekam jutra żeby polecieć do sklepu po płytke :]
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
oczywiście nowa płyta jest świetna! :D jak dla mnie po kilkakrotnym już przesłuchaniu najlepsza :]
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
eee mi tam jakoś nie podchodzi ten jego styyyl, zarówno w solówkach jak i grammatiku, no ale zly nie jest, mozna sobie posluchac czasem (nie jest to HollyLodz ktora sucham bez przerwy od premiery :p), zeby bity mnial jakies lepsze jeszcze
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ja już słuchałem nowej płytki eldo i jest świetna. :D  A eldo ma fajne bity, choćby w "wiecej".
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
no w sumie tak ale i tak ten bit jest dobry :D  inne zreszta też :p
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
no tak :p Eldo daleko do Ostrego xD


Ja ich w ogóle nie porównuję, gdyż można zauważyć, że to całkiem inny styl. Jednak mi bardziej pasuje Eldo, jakoś bardziej wolę te refleksyjne klimaty:) Aczkolwiek Ostrego też lubię.
A nowej płytki przesłuchałam, nie wszystkich kawalków, ale kilku i juz od pierwszego brzmienia wpadly w ucho 2 numery ,,Więcej'' oraz ,,Szyk''. Reszta z tych co mam też niezła i widzę, że cala płyta kozak:)
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Ja Hollyłódź mam już kupe czasu i jeszcze mi się nie udało całej przesłuchać, a Elda płytka jest zacna i bardziej mi odpowiadają jego teksty, głos i bity w kawałkach dużo bardziej mi się podobają. Może i kwestia gustu. Nie wnikam.
 
Do góry