Ehhh Juz Nie Mam Siły By Walczyc... :(

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No wiec przejde do rzeczy...
Tak wiec w poniedziałek na fizyce podchodze do biurka do mojej wychowawczyni i daje jej zeszyt z usprawiedliwieniem za dzień wagarowicza... A ona tak krzywo na mnie patrzy i mówi " Następnym razem jak bedziesz cos pisac na gadu-gadu to prosze bez nazwisk" ja nie wiedziałam o co chodzi ale siedziałam cicho... A ona znowu mówi do mnie " Bo ty i Rita (jest moją kumpelą z klasy) jak kogoś nie lubicie to wszyscy musza o tym wiedziec..." ja wtedy dosłownie miałam taką mine :mruga: Bo nie wiedziałam o co chodzi... i jej to powiedziałam, a ona kazała mi siadać i nie dyskutowac... Oczywiście to wszystko powiedziała wystarczająco głośno żeby zdążyła usłyszeć cała moja klasa... <_< Ale to jeszcze nic ... to dopiero początek... We wtorek nie poszłam do szkoły bo jakos nie specjalnie mi sie chciało i kiepsko sie czułam... I popołudniu sie pytałam kilka osób z klasy co sie działo ciekawego w szkole i co sie okazuje że ponoć na biologii pani chciała do mnie zadzwonic do domu i porozmawiac z moją mamą, ale nie miała kasy na koncie w komórce... Tylko tyle sie dowiedziałam wczoraj. A dzisiaj przychodze do szkoły i juz w szatni wszyscy do mnie lecą i mówią że babka z biologi chciałą do mnie zadzwonic, że ponoc mam lipe , i że pani z biologii powiedziała że " jeżeli ktoś obraża nauczycieli to nie ma prawa wyjść z tej szkoły" mówiąc prościej ona bedzie mnie teraz tępić żebym sobie siadła... dziś uczepiła sie mnie pani z chemii (jeszcze nie było lekcji żeby nie miała do mnie żadnych pretensji) tak wiec mówiąc w skrócie to 4 nauczycieli mnie nienawidzi... jest to moja wychowawczyni (fizyka),pani z biologii, pani z chemii nio i pan z wosu i historii.
Widać że są na mnie cięci...
A ja wciaz nie mam pojecia o co chodzi... tzn juz po nie kad wiem, bo dziś sie dowiedziałam że ponoc pani z biologii sie nie chcący włączyła moja prywatna rozmowa na gg z Ritą (wtedy chyba musiałam troche na nauczycieli najechać) ale sorry to była moja prywatna rozmowa na gg . Tak wiec to co ona zrobiła jest nie legalne... i jestem na 100% przekonana że to nie było przez przypadek, bo nikomu przez przypadek nie włącza sie rozmowa na gygy i to jeszcze czyjaś...
I teraz już nie wiem co mam robic... non stop sie mnie czepiają, te ich krzywe spojrzenia na mnie, głupie komentarze tych nauczycieli... to sie zaczyna robic męczące :( teraz jak ide na ich lekcje to czuje sie jak bym była prowadzona na rzeź :smutas:
HELP ME!
Co wy o tym myslicie...?
 

Attachments

  • foto.jpg
    foto.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 29

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
1. Nie używaj GG, polecam Tlen'a
2. Coś mi się nie wydaje, że nauczycielce "włączyła" się Twoja rozmowa, sprawdź czy ta Rita niema nic z tym wspólnego
3. Sprawdź archiwum czy psiałaś coś złego
4. Paranoja, za bardzo na to zwracasz uwagę i wydaje się Ci, że wszyscy zmienili nastawienie
5. Wypłać z półobrotu tej babce co Ci niepodchodzi i będzie spokój.
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie rozumiem jak to się mogło stać.. wytłumacz prosze


No ja własnie też tego nie rozumiem... nie pojmuje tego jak mogła sie jej włączyć moja prywatna rozmowa...
jak by sie włamała to ok... to bym to jeszcze jakos zrozumiała...ale ona mówi że przez przypadek :/ coś tu chyba ściemnia... ona poprostu nie chce sie przyznac że sie włamała na moje gygy :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale jak to jest mozliwe, przeciez jest haslo, numer gadu, skad ona mogla to znac??? a poza tym w nowym miejscu jak jest gadu tej samej osoby tworzone to archiwum jest puste, z tego co wiem
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
tak..
archiwum jest puste..
zreszta niewierze żeby nauczycielka biologi umiała złamać hasło..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no to opcja jest jedna ktos musial jej cos powiedziec o tej rozmowie, nie przeczytala jej
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ale po co miałaby się włamywać czy coś? :mruga:
ja myśle, że ktoś jej powiedział, albo może gadałaś z kimś na korytarzu o tej rozmowie na gg i to podsłuchała.. nie wiem.. albo sobie coś uroiła...
Nie wiem co ci poradzić, ale ja bym jazde zrobiła i prosiła o dowody.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wlasnie moze na korytarzu cos uslyszala?
spsobuj sie jej zapytac skad ma takie informacje o Twoich prywatnych wiadomowsciach i tak chyba przewalone juz masz i niczego nie ryzykujesz
 

sandruska

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Dziwna sprawa... Przecież żeby sie włamać trzeba mieć numer i hasło, przecież to niemożliwe żeby twoja nauczycielka to miała. A archiwum jest tylko w twoim kompie. A może gadałas na gadu na informatyce i zapomniałas gg wyłączyć?
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Weś z nia porozmawiaj najlepiej i nie przejmuj sie tymi nauczycielami! ( ehh domyslam sie co mnie nieglugo bedzie czekac :/ ) Chyba wiadomo ze kazdy obgadauje te wredne stworzenia. A tak wogole to co tam napisalas? Bardzo pojechalas?
... no wlasnie jak to jej sie "wlaczyla" rozmowa?
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
JA nie moge ale masz przesrane ale ja mam podstawowe pytanie
skoro pisalas z kumpela to czemu Ty masz przesrane a ona nie?? mi to cos smierdzi strzelaniem z ucha!! Chyba ta Twoja kumpela troche przesadzila!! No ale ja tego nie rozumiem i niezrozumiem!!!
Pozdro i trzymaj sie!!!
 

kvachu

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Miasto
/zadupie/
Ja nie moge to co piszesz (znaczy to co mowi twoja nauczycielka) to nie realne ;/ Hmm... moze mialas jakies opisy na ich temat ?? Umnie w klasie jest taka sytuacja ze nasz wychowawca ma nasze numery i osoby z mojej klasy sa razem. W dzien wagarowicza ich nie bylo a pan gdzie oni sa do nas a wszyscy ze nie wiedza a tez ze ona raczej wie bo wystarczy na opisy spajrzec a mieli cos tam kocham cie i cos :p
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
JA nie moge ale masz przesrane ale ja mam podstawowe pytanie
skoro pisalas z kumpela to czemu Ty masz przesrane a ona nie?? mi to cos smierdzi strzelaniem z ucha!! Chyba ta Twoja kumpela troche przesadzila!! No ale ja tego nie rozumiem i niezrozumiem!!!
Pozdro i trzymaj sie!!!


Moja kumpela nie ma przesrane, bo ona jest o rok starsza ode mnie, bo juz raz sobie siadła i teraz ponoc znów chce sobie siąść... tak wiec nauczyciele juz zlewają na nią...
A po za tym to ta cała rozmowa była o tym że któregos dnia babka z biologii podeszła do moich kumpel ze szkoły i powiedziała ze mają sie ze mną i z Ritą nie zadawac, bo psują sobie tym opinie w szkole nio i jakos to tak ujela że my jestesmy najgorsze w całej szkole :/ ( tylko nie wiem czemu tak powiedizała skoro ja w miare ok sie ucze) no to własnie o tym potem gadałam z Ritą nio i troszeczke na nią najechałam ale wiecie bez żadnych tam wulgaryzmów tylko że jej nienawidze że mogła by sie w końcu odczepić od nas, że wtrąca nos w nieswoje sprawy, że jeszcze nas popapięta że tak powiedziała
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hmm, miałam podobną sytuacje pod koniec podstawówki. Tylko troche lżejszą (bo "tylko" jeda nauczycielka na mnie najerzdzała) . Fakt jest taki, że będziesz miała do samego końca przechlapane - chociaż będziesz się starać to kochane ciało i tak cię zdołuje. Jedyne co możesz zrobić to to wsio przeczekać (chyba już niewiele ci zostało??). Ja jeszcze na twoim miejscu to bym prześwietliła tą twoją kumpele bo ona nie jest chyba do końca "czysta". <_<
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
sprawa dziwna, bo skąd ona mogła to wiedzieć, no niby mozna sie do kogos włamać i sobie czytać rozmowy z gg, no ale czyzby nauczycielka biologi przeglądała rozmowy wszystkich osób...wątpie.

Mialam kiedys troche podobną sytuacje: stałam na korytarzu i gadałamz kumpelą no i zaczełyśmy gadac o jeden z nauczycielek, w sumie to ja na nią troche nadwałam bo po raz kolejny wstawila mi uwage za nic. no i jak sie okazała babka wlasnie przechodzila, no nie powiem ze bylo mi ale w koncu rozeszlo sie po kościach
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Moja kumpela nie ma przesrane, bo ona jest o rok starsza ode mnie, bo juz raz sobie siadła i teraz ponoc znów chce sobie siąść... tak wiec nauczyciele juz zlewają na nią...
A po za tym to ta cała rozmowa była o tym że któregos dnia babka z biologii podeszła do moich kumpel ze szkoły i powiedziała ze mają sie ze mną i z Ritą nie zadawac, bo psują sobie tym opinie w szkole nio i jakos to tak ujela że my jestesmy najgorsze w całej szkole :/ ( tylko nie wiem czemu tak powiedizała skoro ja w miare ok sie ucze) no to własnie o tym potem gadałam z Ritą nio i troszeczke na nią najechałam ale wiecie bez żadnych tam wulgaryzmów tylko że jej nienawidze że mogła by sie w końcu odczepić od nas, że wtrąca nos w nieswoje sprawy, że jeszcze nas popapięta że tak powiedziała


No ale ja rozumiem ze sie na nia wkur*** tylko skad ona wie?? Pzreciez to nie mzolwe zeby sie dowiedziala!! A moze opisy byly jakies albo rozmawialas o tym z kim na przerwie i ona nie chcacy to uslyszala albo ktos to uslyszal i przekazal komu trzeba..?? Wspolczuje Ci i jestesm z Toba!!!!
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
No ale ja rozumiem ze sie na nia wkur*** tylko skad ona wie?? Pzreciez to nie mzolwe zeby sie dowiedziala!! A moze opisy byly jakies albo rozmawialas o tym z kim na przerwie i ona nie chcacy to uslyszala albo ktos to uslyszal i przekazal komu trzeba..?? Wspolczuje Ci i jestesm z Toba!!!!


Heh dzięki :*
Ale tak jak już wam mówiłam moja kumpela jest czysta jak łza...ona z nauczycielami to juz wogóle nie gada , ona zlewa na wszytsko , ale mam pewnego wroga... w mojej klasie która była by zdolna do czegoś takiego żeby podac jej np: mój adres na bloga... <_<
Cała moja klasa mówi że to napewno sie ktoś włamał mi do rozmowy ( bo jest to możliwe ponoć ) i że poprostu przekazał babce albo jakos wysłał jej ta rozmowe... Bo ja też wątpie żeby taka podstarzała babka umiała takimi rzeczami operowac...
Opisu żadnego nie miałam na gg , pół mojej klasy jest świadkiem bo widzą co pisze w opisach na gygy
tak wiec ja już nie mam pojecia o co chodzi.. ale jak np: mówie tym nauczycielą dzień dobry to nawet nie odpowiedzą mi :/ a moja wychowawczyni omija mnie wielkim łukiem bo boi sie chyba że jej powiem dzień dobry i że ona bedzie mi musiała odpowiedziec... :/ ehhh... do kitu.. ale ja sie tak łatwo nie dam... mam zamiar wykuć na każdą ich lekcje żeby sie ździwili że stać mnie na wiecej i że ze mną nie bedzie tak łatwo jak sie spodziewali :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jestem z Toba moje zycie
tylko ja nie wiem jak ktos mogl Ci sie wlamac na gg? chyba zacofana jestem :] no ale jak masz jakas niesprzyjajaca Ci dusze w klasie to pewnie jest jej sprawka niestety, no a co do bloga to calkiem mozliwe ze cos tam wyczytala, pzreciez blog jest dostepny dla wszytskich
 
Do góry