Egzamin - Zna Ktoś Może Jakiś Sposób Na Stres ?

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wow ! Ta szkoa do ktorej ja ide to nie jest jedna z najlepszych moze dlatego tak duzo punktow daja za oceny :p
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
nam dzis w szkole powiedzieli zeby rano zjesc czekolade-pomaga myslec :p jeszcze bardzo sie nie stersuje zobaczymy co bedzie jutro i pojutrze rano ehhh DAMY RADE :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
niestety, też jutro piszę :/ lekki stres podobno nie zaszkodzi, ale staraj się o tym nie myślec, mnie pomaga :D będę trzymac kciuki i za siebie, i za ciebie :) myślę, że jak juz usiądziemy, zobaczymy pytania, to wszystko będzie OK. trzeba wierzyc :D

mnie by sie przydało łacznie tak ze 140-150 i będzie luz :D może się uda, tylko muszę pomyslec na tym egzaminie. hehe. próbny poszedł mi dośc cienko-81 pkt. a wam?? u mnie tez takie kryteria:
20 pkt - cel
18 pkt - bdb
15 pkt - db
a dalej nie wiem :) myślała,że są takie same w całej Polsce?? :(
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
kizia, świetny sposób :D
szczerze mówiąc więcej stresu, niż to wszystko warte...
No właśnie ;]
Tak mówiłam, że sie nie stresuje a dzisiaj w szkole zemdlałam :lol:
kizia mizia ty to prewnie jestes zdolna i madra :p ja raczej nie, bez nauki sie raczej nie obejdzie
Nie jestem zdolna, ale z polskiego to jeszcze jakoś napisze, z matmy bedzie masakra.
próbny poszedł mi dośc cienko-81 pkt.
LOL.... dla ciebie to jest CIENKO ? (sorry za capsa ale prawie krzycze w myślach)
ja marze o tylu punktach na testach.
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
LoL lOl Lol loL.... jak można za 4 dostać 15 pkt?... ... jak u nas za szóstkę 15 jest... ej no kur** teraz to się wkur**** wszędzie powinno być tak samo... a nie że jedni mają za 4 15 inni za 4 10... ja pierdziele... nie no... grrrr, ide jutro do tych to co wymyślali... i jak im zakur...ze z laczka nowego (buhaha jakie beznadziejne są te czarne buciki do garniturów) to się nie pozbierają...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
to chyba zależy od województwa albo od miastka. Krk rlz :D Ja z samych ocen miałam 72 pkt. :D
Życzę Wam jutro połamania piór ^_^
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tak mówiłam, że sie nie stresuje a dzisiaj w szkole zemdlałam
OMG! tak ze stresu? biedna... ja sie boje zebym jutro tam nie padla :p

Elune w kazdej szkole sa chyba inne progi...
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ale w Toruniu wszędzie ta sama punktacja... różne progi...
Stres zaczyna opanowywać moje ciało...

Na dodatek zgubiłem 50 zeta...i się strasznie zdenerwowałem...bo mogę nie pojechać na najlepsza klasową wycieczkę... matka powiedziała, że mi drugi raz nie da... a ja ze swoich nie wykładam...wole bas... A wiele osób mówi, że nie jadą jeśli ja nie jade ;d ;[
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mi tez sie slabo dzis zrobilo jak dyrka gadala o tych rzeczach zwiazanych z egzaminem :/
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak dyrka gadała to ja się z kumplem dziobałem cyrklem :D ale teraz to żąłądek się zaraz przewróci... ale wiecie...jedna osoba mnie pociesza oto ona: buhahahahaha
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Życze powodzenia wszystkim jutro piszacym :)

Dobrze ze mnie ten system ominął :):p

Elune widziałam fotki w galerii - no no gdyby te włosy były dłuzsze a ty starszy.... :p
Pozyczyc ci te 50 zeta :D ?
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
do mnie tez juz dotarlo ze to jutro ehhh zaczybam sie stresowac tak pozadnie ehh zobaczymy co bedzie jutro..Carmen ciesz sie ze nie musialas tego pisac :p
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Elune widziałam fotki w galerii - no no gdyby te włosy były dłuzsze a ty starszy.... :p
Pozyczyc ci te 50 zeta :D ?

haha no gdyby :D kiedyś będe starszy... i będe miał dłuższe włosy :)
Nie trzeba :p już mam załatwione ;) Ale dziękuje :D
Może jakieś wtyki teraz będe miał u modów? hyhyhyhy ^-^

Ok...trza iść spać... ale mnie coś nerki naparzają... mam nadzieje, że do jutra przejdą... brrr... nawet, chyba ciut się boję ... ^_^
 
Do góry