Egzamin - Zna Ktoś Może Jakiś Sposób Na Stres ?

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
kizia, świetny sposób :D
szczerze mówiąc więcej stresu, niż to wszystko warte...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
taaa jakbym poideszla na luzie to bym sie raczej do zadnej szkoly nie dostala :p
kizia mizia ty to prewnie jestes zdolna i madra :p ja raczej nie, bez nauki sie raczej nie obejdzie
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Właśnie dziś zacząłęm się bać... ale nie koniecznie testów... tylko łącznej liczby pkt... musi być 110 minimalnie... ide do szkoły od 100pkt... wsyztskie 3 szkoły są od 100pkt, które wybieram... ale coś dzisiaj zwątpiłęm czy zdobęde te 40pkt z drugiej setki (nie testy)... ahhh
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Elune tak źle ? Ja liczyłam na to, że z ocen będę miała więcej niż z testów xD Ale nie było tak źle ;)
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
no ja tez tak sobie licze ze z ocen bede miala wiecej niz z testow no chyba ze testy mi dobrze pojda to z tescikow wiecej bedzie :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Niestety na sters pomagają mi tylko hurtowe ilości tabletek uspokajających lub wyśmienite towarzycho które tozbawi karzdego ponuraka :lol:
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Właśnie dziś zacząłęm się bać... ale nie koniecznie testów... tylko łącznej liczby pkt... musi być 110 minimalnie... ide do szkoły od 100pkt... wsyztskie 3 szkoły są od 100pkt, które wybieram... ale coś dzisiaj zwątpiłęm czy zdobęde te 40pkt z drugiej setki (nie testy)... ahhh
Ech widze że dużo ludzi ma z tym problem :) ja licze na przynajmnije 130ptk :) bo od tylu przyjmuja do tej szkoły co chce sie dostac :) ale jeśli pójdzie po mojej mysli tak jak sobie mniej wiecej obliczyłam to bedzie dobrze :) Ja się nie ucze do egz duzo mi daja testy dzieki nim sobie przypomninam :) Muszę sie troche wyluzować bo nie wyrobie denerwuje się ale nie wiem dlaczego to nie pierwszy mój test jak sie nie doatane do tej szkoły którj chce to bedzie inna ale też szkoła :) 3majcie się bede za was 3mac kciuki zeby wam dobrze poszło :) I sama musze się odstersowac żeby dobrze wyszło :) ide sobie dzis na lody i do ludzi a później (tzn jutro) też to zrobie a po egz pojde na disco zeby sie wyluzować...:) I dreagować :) Pozdrówka :)
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Elune tak źle ? Ja liczyłam na to, że z ocen będę miała więcej niż z testów xD Ale nie było tak źle ;)

lol? z ocen można mieć 60pkt... no dobra rozumiem, że można mieć z tych wszytskich 4 przedmiotów same szóstki... ale wtedy nie rozumiem, żeby mieć poniżej 60pkt z testów... ... nie rozumiem czegoś... :D


No żle, źle... jak ja mam tylko 4 i 3 :D za 4 mam 10pkt a za trójkę?... ile to było?... ale no i tak źle :D nie no mam tam 2-3 piątki :D buhehe mat-inf ;P
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
za troje jest chyba 8 pkt, ja licze ze z testow bede miec wiecej punktow i musze miec 110 bo jak nie to sznur na lep !
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
mi z ocen wychodzi 60-70pkt i jak tecik napisze na 70 to beda musieli mnei przyjac do tego ogolniaka do ktorego chce isc :p ehh
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
widać, że Elune się nie zapoznał z punktowaniem ocen :p
20 - cel
18 - bdb
15 - db

a dalej nie wiem, bo w gimnazjum nie miałam takich ocen :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
valeda chyba zle pamietasz :p albo rok temu bylo inaczej

20 - cel
16 - bdb
12 - db
8 - dst
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Ja dzisiaj zaczełam sie jakos tak stresowac... Zdałam sobie sprawe ze to juz w srode... Od razu przychodza najczerniejsze mysli :( Makabreska... Jutro chyba wyskocze oknem dla rozluznienia :sciana:
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
widać, że Elune się nie zapoznał z punktowaniem ocen :p
20 - cel
18 - bdb
15 - db

a dalej nie wiem, bo w gimnazjum nie miałam takich ocen :D



LOOOOOOOOOL chyba żartujesz?.... a nie tak:
cel = 15pkt
bdb = 13 pkt
db = 10pkt
troja nie pamietam
dop = 3pkt

nie tak??
LOOOOOOOL
kto ma rację ja czy Ty?:D


3. Zasady punktacji wyników egzaminu gimnazjalnego:

Z części humanistycznej - do 50 pkt
Z części matematyczno-przyrodniczej - do 50 pkt
Razem - do 100 pkt


4. Zasady przeliczania ocen ze świadectwa gimnazjalnego na punkty:

Celujący (6) - 15pkt
bardzo dobry (5) - 13pkt
Dobry (4) - 10pkt
dostateczny (3) - 5pkt
dopuszczający (2) - 2pkt



5. Zasady punktacji innych osiągnięć ucznia:

- 10 pkt.: ukończenie gimnazjum z wyróżnieniem,
- 15 pkt.: za tytuł finalisty,
- 20 pkt.: za tytuły finalisty, w dwóch lub więcej konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
- 5 pkt.: za osiągnięcia sportowe lub artystyczne, co najmniej na szczeblu powiatowym (za miejsca od pierwszego do trzeciego)
- 5 pkt.: za wolontariat,
- 5pkt.: za wzorową ocenę z zachowania, 3 pkt.: za bardzo dobrą ocenę z zachowania
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
lool...to co wymacie za szkołę? ja mam tak jak w całm Toruniu jest...to co...wszędzie inaczej?... lóól wyprowadzam się... 12pkt za 4...16 pkt za 5!!!!! omg... zdenerwowałem się! :D ulgowa muszą was trzymać...wiedzą, że w Toruniu sama inteligencja ;P ;/ ale wolałbym żeby było odwrotnie :D no nieeee... ale wy macie fajnie...ide spać... ^^ dobranoc
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hehe, do mojej sql takie:

cel - 17
bdb - 15
db - 10
dst - 5
dop - 2 pkt


niewiedzialem ze tyle gimnazjalistów jest na forum :pP sposob na stres? ponoc jogurty uspokajaja... ale ja tego nie potrzebuje... nie mam stresu
 

Correra

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
omg , ja zrobilam ok 40 testow , wzory umiem wszystkie i w sumie wsio na luzie- na razie. co bedzie jutro rano? wole chyba nie myslec o tym xD normalnie przez okno albo do wisły ^^ :sciana:

cel-20
bdb-18
db-15
dst-10
dop-3
tak jest u mnie.
mi wystarczy 140 i bedzie luzik ^^ i tak jestem z siebie dumna bo ostatni tescik ktory rozwalilam z matmy napisalam na 47 ^^ zeby tak bylo z obu jutro i pojutrzeee.....ech...nadzieja matka glupich ^^ ale kazda matke sie kocha :p
sluchajcie , bedzie dobrze....na pewno :niepewny: hehe B) lodzio miodzio :**
POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:eek:k2:
a w piatek..... :spotkanie: :tanczy: :piwosze: czyli pelen luzik :*
 
Do góry