Egzamin - Zna Ktoś Może Jakiś Sposób Na Stres ?

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja jak zawsze zasne po 2 więc bede nie wyspana, ale to u mnie normalne.
Elune masz szczęście że tylko ciut, ja sie tu cała trzęse.
To dlatego, że sie w ogole do niego nie przygotowałam :}
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hehe :p u mnie mama mi nawet pościeliła pożądnie łóżko :D normalnie to śpię na kocu pod kądrą i poduszką bez poszwy ...za dużo roboty... a dziś mam wysłane... cudnie :p tylko nie wiem co to mi da ^-^no ale się okaże ^-^
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A mi bije i sie testem nie przejmuje hahaha :D wczoraj sie balam strasznie i jutro pewnie tez bede a teraz to mi sie chce smiac ! Chyba mozg mi sie z tej nauki przegrzal
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Co do pkt to u mnie w obydwu szkolach do ktorych skladam papiery jest tak
cel- 18
bdb- 14
db-10
dost-6
dop- 2
tez bym chciala za 4 15pkt:) wtedy to bym olala sobie bardziej te egzaminy.... a stres to mnie opusci dopiero w czwartek po poludniu:/
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
uff humanistyczny przeżyłam ale ciekawe co będzie jutro. Nawet wam powiem że nie był najtrudniejszy :)
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
dobra...mam napewno 24/25 pkt ...czyli wszystkie zamknięte + wersy, cytaty i wady i zalety
rozprawki, ogłoszenia i streszczenia sam sobie nie sprawdzę...muszę czekać :) ale nie jest źle :p
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
kurcze... ^^ nie mogę się doczekać jutra... nie chce mi się siedzieć i myśleć co będzie jutro...chciałbym już wstawać teraz i mieć to za sobą... i być wolnym... chcoiaż pewnie jutro powiem co innego :D
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
No jak czytałam wasze posty to sie troszke zdziwaiałam :D:D Tym że w kazdej szkole inna punktacja ale co tam u mnie za 6 jest 15 za 5-13 za 4-10 za 3-8 a dalej nie wiem :D A co do egz to dzien przez wieczorkiem przestałam sie stresowac.. :D:D na drugi dzien (egz human) wogole sie nie bałam:D:D A dzis to wogole luz... wszystko olałam i miałam gdzies... jakbedzie tak bedzie mam nadziej ze bedzie dobrze :D:D pozdrawiam:D: :)i piszcie jak wam poszło z matmy bo dla mnie tylko fiza nie poszła tak jak bym chciała!!;/
 

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
mój sposób na sters to sport. W ciągu roku nie mam na niego czasu, ale dzień przed egzaminami zawsze wynajduje godzinke czy dwie i wybieram się na basen :)
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
najlepiej to sobie coś chlusnąc:D
jest sie rozluznionym :D hehe//
próbowalam przed polski usntym :D i zdałam 18/20
a najpierw byłam strasnzieeeeeeeeeeee zestresowana
 
Do góry