Dziwne sny

adalina

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam.
Mam nadzieję że wybrałam dobrą kategorię do tego postu ponieważ wiąże to co się dzieje z charakterem religijnym.
A więc do rzeczy ...

Miewam dziwne sny.W sumie ostatnio miałam taki wczoraj ... Kładę się spać , po jakiś 40 min zasypiam.Zasypiam ale śni mi się to jak bym dalej nie spała ,nagle sen przenosi mi się do jakiegoś domu.W ostatnim przypadku był to dom mojej rodziny.Jest noc i w sumie pamiętam tylko tyle że jestm tam strasznie , rządzą tam jakieś moce nad przyrodzone a ja próbuje się z niego wydostać.Kiedy podbiegam do drzwi , przewracam się a tam siedzi dziecko (dość podobne do mojej bratanicy) jest ciemne i zabrania mi wychodzić , nie wypuszcza mnie z budynku.Nagle się wydostaje i uciekam z kimś i wtedy ktoś coś do mnie woła a ja czuje od środka ból dwa mocne uderzenia w klatkę piersiową i nagle akcja snu przechodzi znowu do mojego pokoju.Leżę w łóżku odwrócona do ściany , lekko otwieram oczy i mówię w tym śnie sobie w myślach "dlaczego ktoś włączył mi telewizor" i po chwili zdaję sobie sprawę że ten telewizor w rzeczywistości wyłączył się jeszcze przed moim zaśnięciem , obracam się na plecy znowu otwieram oczy a tam mam przed oczami żółte plamy które mnie zaślepiają , naglę czuję że nie mogę się ruszyć ale ktoś włada moim ciałem i podnosi wbrew mojej woli moje ręce.Chcę to zatrzymać ale nie potrafię i mówię sobie w myślach "znowu to samo" , "to tylko sen nie denerwuj się" , "policzę teraz do trzech i się budzisz" , "1" , "2" , "3" i czuję jak całe ciało ściskam i naglę się wybudzam ze snu, w tej pozycji w jakiej widziałam się we śnie ... wszytsko identycznie.

Jestem wtedy przerażona i panicznie się boję.Dość często miewam takie sny w których "ktoś" włada moim ciałem.Często budzę się i nie potrafię się ruszyć , płaczę i mam wrażenie że jakieś istoty wiszą nade mną.To jest straszne.Sama nie wiem co z tym robić.W tym przypadku opisałam wam wczorajszą noc.Ale często miewam podobnie.Że uciekam przed nad przyrodzonymi rzeczami , duchami itp.
W ogóle bardzo jestem bogo-bojna. I bardzo intensywnie wierzę w duchy i różnego tego typu postacie.

Proszę doradzcie mi coś żeby pozbyć się tego !
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
porozmawiaj z psychologiem to nie jest miejsce na rozpatrywanie Twoich leków ...
dobrze Ci życzę a tu tylko możesz pogorszyć swój stan!
ponadto w wieku 16 lat to dość częsty stan burza hormonów kształtowanie się świadomości itd
a religia raczej nie ma nic z tym wspólnego
obwiniałbym film i gry PC
media nie sprzyjają równowadze psychicznej ...
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Jeśli wiążesz to z charakterem religijnym - módl się przed snem.
Nawet zagorzały spirytysta powie Ci, że modlitwa to najlepsza broń na tego typu niesnaski.
Myślę, że opisujesz tutaj coś na pozór paraliżu sennego. Też miewałem. Jak wielu.
Nie zawsze modlitwa pomaga, bo nie zawsze to co się wówczas widzi ma podłoże duchowe.
Zdarza się tak, ale niekoniecznie. Nieraz potrafi to być jednak jedynie zwykły, zły sen.
 

Turkus

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
problemem może być zniewolenie, dręczenia.

stało się coś dziwnego, wczoraj, sprawiło to, że zacząłem wierzyć. być może to choroba psychiczna, ale przeżyłem chwile pełne niesamowitego napięcia ... dlatego chcę pomagać, jeszcze wczoraj bym się z tego śmiał ...

http://egzorcyzmy.katolik.pl tutaj masz/macie link i chciałbym, żebyście się zastanowili nad swoim życiem, nie chcę udzielać rad, bo jest to nie-stosowne.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Polecam temat zmory w dziale Strefa 11 lub paraliż senny w Psychologia, bo tam było wyjaśniane. To zwykłe zaburzenie snu, tzw paraliż senny, które jest tak realistyczne, że bardzo często brane za autentyczne wydarzenie.
Co do samego snu to jest on wynikiem czegoś co siedzi w twojej psychice. Jak najbardziej możesz udać się do psychologa, ale znalezienie żródła problemu może być dla niego ciężkie. Spróbuj sama dojść co Cię trapi. Dziecko które nie pozwala Ci na coś, że w pewnym sensie pozostałaś niedojrzała i to cię jakoś blokuje, ale to tylko przykład interpretacji. Pewnym sposobem na powtarzające się sny, jest założenie sobie w ciągu dnia, że jak sen się powtórzy to na przykład i tak jakimś wcześniej wymyślonym sposobem uciekniesz z tego domu (sprawdzone).

Kiepsko dobrałaś dział. Domyślanie się ingerencji sił nadprzyrodzonych to niepotrzebne powiększanie problemu, który można rozwiązał racjonalnie. Niemniej Pył dobrze Ci doradza. Modlitwa może być skuteczna, ale to nie znaczy, że nie panujesz nad sytuacją, dlatego egzorcyzmy nie są potrzebne. Po prostu problemy naszej psychiki można też (a nawet lepiej) rozwiązywać na poziomie duchowości, co nie wyklucza możliwości ich racjonalnego wytłumaczenia.
 
P

Pawian

Guest
Niepokojące i koszmarne sny zdaniem joginów to przedsmak tego,co czeka nas po śmierci.Jeżeli w tym świecie mamy zwyczaj krzywdzenia ludzi,to i tam będziemy poddani takim samym prześladowaniom,jakie praktykowaliśmy wobec innych,z tą różnica,że nie będzie możliwości aktywnego przeciw działania.Jeśli macie już teraz piekielne sny,zastanówcie się,czy nie istnieje potrzeba dokonania pewnych zmian w swoim życiu i świadomości.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Niepokojące i koszmarne sny zdaniem joginów to przedsmak tego,co czeka nas po śmierci.Jeżeli w tym świecie mamy zwyczaj krzywdzenia ludzi,to i tam będziemy poddani takim samym prześladowaniom,jakie praktykowaliśmy wobec innych,z tą różnica,że nie będzie możliwości aktywnego przeciw działania.Jeśli macie już teraz piekielne sny,zastanówcie się,czy nie istnieje potrzeba dokonania pewnych zmian w swoim życiu i świadomości.
Można powiedzieć, że coś w tym jest. Koszmary mogą być wynikiem niepokojów sumienia.
 

Turkus

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
http://sursum-corda.pl/forum/printview.php?t=428&start=15&sid=757b589dfa6736b9e5b0aacc0df058b7

przesyłam dalej.
 
M

miyavi1994

Guest
To ma coś wspólnego z twoją świadomością lub podświadomością. Jest film dokumentalny o rzeczach nadprzyrodzonych. Pewien mężczyzna tam tłumaczy że gdy zobaczysz jakiś film np. o duchach i w to strasznie wierzysz ten duch ci się ukaże, ale ten duch nie jest prawdziwy. To twór twojej wyobraźni. Jest tam doświadczenie o pewnym żółtym duchu, gdy myślisz o nim przed snem na 100 procent obudzisz się w nocy i on ci się ukaże. Pamiętaj to tylko twór twojego umysłu!!!
 
Do góry