Dziewictwo

koniec_koniec

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
mam 17 lat i mam dziewczyne w moim wieku. Dzisiaj robilem jej to reka i po jakims czasie spostrzeglem na palcach krew. Bylo jej tylko troche. Ona jest dziewica. Co moze to oznaczac ? Prosze o pomoc
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Mogłeś przebić jej błonę, dlatego mogła polecieć krew.
Ale niech się wypowiedzą panie, one mają większe doświadczenie na tym polu :p
 

Sweet_Honey

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
Możliwe, że błona, chyba że udrapnąłeś ją paznokciem...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
połączylam te 2 tematy ze sobą bo dotycza tego samego :)

sa takie opcje- albo naruszyles jej blone, albo przerwales albo serio ja zadrapales?
a Twoja dziewczyna odczula jakis bol?
 

princessin89

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z bajki :D
hej..
mam pytanie. troche czytałam o uszkodzeniu błony dziewiczej, ale i tak zapytam
od pewnego czasu uprawiam z moim chłopakiem seks oralny i za pierwszym razem kiedy włożył język do mojej pochwy (głeboko) to nie przerwał mi błony, dopiero za 4-5 razem pojawiła się krew ale tylko trochę i to dopiero chwile po stosunku. i moje pytanie brzmi: CZY MOŻNA CZĘSCIOWO USZKODZIĆ LUB PRZERWAĆ BŁONĘ?? zdarzyło sie to komuś ?
prosze o odpis
pozdroo! :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
nie wiem jak ostry musiałby mieć język żeby nim przerwać błonę :p
 

wositelec

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Jak ja bym wsunął język dziewczynie, która jest dziewicą do pochwy to pewnie musiałbym najpierw nakląć (ostry języczek hehe...)
A tak na serio: NIE MOŻNA uszkodzić błony dziewiczej podczas minety, ludzie, co za pytania... Uszkodzenie błony dziewiczej może nastąpić
tylko podczas penetracji...
 

Lirtran

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Dla mnie kontakt z seksualny. I nie musi dojść do seksu.Wystarczy nawet peeting i taka dziewczyna dla dziewicą zwać się więcej juz nie może.
 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
wiadomo że pierwszy raz żadko jest udany albo nie chce wejść albo wypada albo wchodzi nie do końca i nie przebija błony etc.
Wiadomo że pozniej tez odrazu nie jest lepiej,czy taka dziewczyna moze powiedziec ze jest jeszcze dziewicą?
przecież błone można stracić np sie masturbując lub w ogóle jej nie miec, czytałam że niektóre kobiety nawet po roku współżycia miały jeszcze błony...to jak to jest waszym zdaniem?


moim zdaniem dziewictwo traci sie po pierwszym razie, niezaleznie czy blon ajest przebita czy nie, no bo we wlasnej psychice jednak po stosunku nie potrafilabym o sobie myslec jako o dziewicy jesli wspolzylam ze swoim partnerem, nawet jesli blona nie zostalaby przebita... takie jest moje zdanie :eek:k:
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
A jak np. do stosunku nie dojdzie?Facet wlozy penisa i przykladowo partnerka z bolu kaze mu przerwac?jedno wlozenie i co? koniec czystosci? :p
 

howard9000

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Elo wszystkim.
Tak wiec mam taki problem iz ostatnio ,czyli wczoraj,uprawialem peeting z dziewczyna..i ona byla dziewica..wlozylem jej palce no potem przez 10min robilem swoje..jak wyjolem te palce to mialem lekko w krwi..mam pytanie..czy ja nie rpzebilem jej blony dziewiczej? Oraz ona do dzis krwawi..czy moglem jej uszkodzic w jakis sposob nablonek? I jak wiedziec dokladnie czy to uszkodzony nablonek czy dziewictwo poszlo..jezeli nablonek to co mamy zrobic? Proszee o pomooc boo nie wiem o co chodzi..:(
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
No może się okazać że przebiłeś jej błonę dziewiczą ale na pewno nie w całości bo palec jest jednak chudszy od członka. Nic nie macie robić. To normalna rzecz. ;-)
 

howard9000

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
tak,to byly 2 palce..:p a jest mozliwosc uszkodzenia nablonka?boo moja twierdzi ze jej cos wisi w okolicy ''wejscia''.. i nie wie czy to jest cos uszkodzone itp..:p
 

howard9000

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
ehh ja juz nic nie wiem..ja te palce jej wsadzilem jej dosc gleboko..na poczatku czulem ze ledwo cos wchdozi jednak po 5min juz bylo dosc miejsca..
 
Do góry