Dziewictwo

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
a po co Ci to?? :/

nie ufasz jej?? - to zastanów sie nad tym związkiem...

a co do małego krwawienia podczas pierwszego stosunku to sie nie zgodze!!
Kazdy organizm inny i niektóre kobiety chociaz nie uprawiały seksu nie mają błony dziewiczej!!!
samym tamponem mozna ją rozerwać gdy jest cieniutka... :looka: :|

Mowia ze pierwszych pare stosunków kobieta nie czuje sie dobrze... a i o orgazm trudno
ale wiadomo że są wyjątki od reguły a każdy człowiek inny...

Masz powody myśleć ze Cie okłamała?
uważasz że to źle ze jest dziewicą ? - bo napisałeś "jestem z dziewczyna która mowi mi ze jest dziwica. Wiem ze w zwiazku nie jest to az takie wazne bo najwazniejsze jest abysmy sie kochali..." - mozna rożnie interpretować...

szczera rozmowa powinna byc najlepszym sposobem - no ale do najskuteczniejszych niestety nie nalezy...



PS: dziewictwo to stan umysłu a nie stan wejścia do pochwy!
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
skoro nie ufasz swojej dziewczynie to co z Ciebie za facet??? zreszta po co Ci coś takiego wiedzieć? skoro ona mówi ze jest dziewicą to pewnie nia jest i nie musisz tego sprawdzać!
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Mam taki problem bo jestem z dziewczyna która mowi mi ze jest dziwica. Wiem ze w zwiazku nie jest to az takie wazne bo najwazniejsze jest abysmy sie kochali ale chcialbym wiedzieć jak sprawdzić czy jest dziewczyna dziewicą czy tylko tak mowi. Słyszałem cos ze to wyczuwalne ale ja nie wiem dokładnie jak mam zrobić aby to sprawdzić i być pewnym. Bardzo prosze odpowiedzcie mi dokładnie i szczegółowo jak sie sprawdza dziewictwo. Z góry dzieki


a co to za różnica czy jest czy nie jest?
Jak nie jest, nie bedziesz z nią? <_<
 

bedek1818

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Góra
Ja bym chyba był z tego dumny... Niestety w dzisiejszych czasach kobiety po pierwsze nie są takie szczere to drugie za czesto tracą dziewictwo. Więc się ciesz bo to wielka cnota....
 

malfiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...
Hehe nie ma na to rady, nie da się sprawdzić. Jeśli ufasz dziewczynie to nie zastanawiaj się nad tym.Tylko nie wpadaj w panikę kiedy podczas pierwszego razu nie poczujesz jej błony, bo i tak się może zdarzyć nawet u dziewicy..
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
bezdomna !
wiadomo że pierwszy raz żadko jest udany albo nie chce wejść albo wypada albo wchodzi nie do końca i nie przebija błony etc.
Wiadomo że pozniej tez odrazu nie jest lepiej,czy taka dziewczyna moze powiedziec ze jest jeszcze dziewicą?
przecież błone można stracić np sie masturbując lub w ogóle jej nie miec, czytałam że niektóre kobiety nawet po roku współżycia miały jeszcze błony...to jak to jest waszym zdaniem?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Gdzieś słyszałam , że dziewczyna przestaje być dziewicą w momencie wprodadzania penisa do jej pochwy...
Hm... nic o przebijaniu błony nie było mówione. I pewnie od tego momentu traci sie dziewictwo...
Uważam podobnie , ponieważ stracić dziewictwo przez zabawianie sie z jakimś przedmiotem żadna by nie chciała :/...
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
A ja słyszałam, że błonę ma się napewno 'przebitą' wtedy, kiedy kobieta rodzi - naturalnie, wtedy jest pewność, ale jeśli chodzi o samo dziewictwo to chyba nie chodzi o to czy jest błona czy nie tylko o sam fakt współzycia.
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Zgadzam sie z wypowiedziami wyzej. Sam fakt wspolzycia decyduje o utracie dziewictwa. To czy blona jest czy nie to nie nie jest wazne. Blone mozna za kase zrobic nowa. :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Zgadzam sie z wypowiedziami wyzej. Sam fakt wspolzycia decyduje o utracie dziewictwa. To czy blona jest czy nie to nie nie jest wazne. Blone mozna za kase zrobic nowa. :)
:mruga: A tego to nie wiedziałam... za pieniądze możńa już wszystko...
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
W polsce mieszkasz, a tu mozna za pieniądze prawie wszystko :)
 

ams84

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Pytanie czym dla kogo jest dziewictwo. Jeśli mowa o błonie to oczywiście dziewicą przestaje się być w momencie jej przerwania/przebicia/stracenia. Ponieważ zgadzam się z tym, że niektóre kobiety nie mają błony (mają ale jest bardzo malutka i słaba) to dla mnie dziewictwem jest po prostu pierwszy seksualny kontakt ze swoim (pierwszym) partnerem seksualnym.

I też słyszałam o operacyjnym odnawianiu błony. Jest to podobno bardzo modne wśród kobiet, które wywodzą się z kultury, w której kobieta wychodząc za mąż musi być dziewicą. Nie źle, nie?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
ams84 . dobrze to ujął. "czym dla kogo jest dziewictwo?".
Jak dla mnie to pierwszy seskualny kontakt ze swoim partnerem.
 

justis18

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Brak zaufania do drugiej osoby w twoim przypadku to mało powiedziane...qrcze..nie rozumiem jak mogles nie uwierzyc w jej słowa...Przeciez to jest Twoja dziewczyna!! Napewno cos do niej czujesz! Wiec dlaczego traktujesz ją tak przedmiotowo??? Gdybym zapewniała chłopaka,że jestem dziewica a on chciałby to sprawdzic... wiesz co bym zrobiła??? Pomachałambym reką i powiedziała 'papa'... Dziwie się, że ona jeszce tego nie zrobiła...
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Przecież dziewczyna może być dziewica i nie mieć błony. Skoro jej nie ufasz to już Twój problem
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Mam taki problem bo jestem z dziewczyna która mowi mi ze jest dziwica. Wiem ze w zwiazku nie jest to az takie wazne bo najwazniejsze jest abysmy sie kochali ale chcialbym wiedzieć jak sprawdzić czy jest dziewczyna dziewicą czy tylko tak mowi. Słyszałem cos ze to wyczuwalne ale ja nie wiem dokładnie jak mam zrobić aby to sprawdzić i być pewnym. Bardzo prosze odpowiedzcie mi dokładnie i szczegółowo jak sie sprawdza dziewictwo. Z góry dzieki
Skoro wiesz, że nie jest ważne to po co chcesz sprawdzać :/? Jak ją kochasz powinieneś wierzyć jej na słowo. A spradzić może to ginekolog :/
 
Do góry