Dziewictwo

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Wolę się nie przyznawać, bo żałuję niektórych moich występków :bag: Szkoda, ze wtedy nie wiedziałam, że to nie odpowiedni facet :/ . Ale masz rację, wystarczyłoby jedno moje słowo, a nikt nie powstrzymałby się przed wykorzystaniem mnie...
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wy sie wstydzicie rozmawiac ze soba na żywo, że o wszystko wypytujecie na forum?
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Powiedzmy, że musimy się bardzo dobrze poznać, bo nie znamy się aż tak super długo... Poza tym, czy to komuś przeszkadza :|?
 

Siwyyyyy18

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam taki problem bo jestem z dziewczyna która mowi mi ze jest dziwica. Wiem ze w zwiazku nie jest to az takie wazne bo najwazniejsze jest abysmy sie kochali ale chcialbym wiedzieć jak sprawdzić czy jest dziewczyna dziewicą czy tylko tak mowi. Słyszałem cos ze to wyczuwalne ale ja nie wiem dokładnie jak mam zrobić aby to sprawdzić i być pewnym. Bardzo prosze odpowiedzcie mi dokładnie i szczegółowo jak sie sprawdza dziewictwo. Z góry dzieki
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
nie da sie sprawdzic tak żeby ona tego nie zauważyła :p
jeśli będziecie się kochać, to powinno wystąpić niewielkie krwawienie czasem bywa niewielki napór, ale to zależy od grubości błony dziewiczej.
 

uUulusss

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Tam gdzie wzrok nie sięga..
Hmm....Ty tego nie sprawdzisz... jedynym sposobem jest stosunek..ale pomysl...skoro jestescie razem to oczywiste jest ze predzej czy pozniej bedziecie sie kochac...poi co dziewczynqa mialaby klamac jezeli wie ze kiedys to sie wyda..bo podczas stosunku zorientujesz sie ze nie jest dziewica...;p
 

Siwyyyyy18

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ale słuchajcie ja chcem sprawdzić czy ona jest dziewicą ale ona mi pozwoliła sprawdzić czy jest dziewica ale ja nie wiem jak. Po prostu ona mi mowi ze moge sobie sprawdzac bo wie ze ja nie wiem jak sie sprawdza. Dlatego pytam was prosze pomóżcie.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja bym ci dała w dziub a nie pozwoliła.

Nie dasz rady tego sprawdzić. Lekarz potrafi to ocenic, ale nie laik. Błona może ulec czasami uszkodzeniu przypadkiem, krwawienie też nie występuje zawsze.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Nie dasz rady tego sprawdzić. Zresztą, dlaczego miałaby cię okłamywać?? I czy to NAPRAWDE takie ważne, czy jest dziewicą czy nie?? Dała Ci kiedys do zrozumienia, ze jej na tobie na zalezy??
Odpuść sobie i nie rób siary, że sam to sprawdzisz. :mruga: :mruga:
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Nie da sie tego sprawdzic. Niby idzie poznac cy ma blone dziewicza czy nie,ale bardzo czesto bywa to mylace.Po pierwsze nie wszystkie dziewice maja blone dziewicza, po drugie mogla ja stracic np. na wf podczas wysilku fizycznego.
Zaufaj je i tyle
 
Do góry