Dziewczyny dlaczego tak jest ?

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
PS: Moja dziewczyna chodzi do liceum już. Gimnazjum ma dawno za sobą.


Jej zdjęcia które mam na telefonie nie są "nagie" tylko dość skąpe :p Więc spokojnie. Ale zgadzam się z aulelia. Kocham ją ona kocha mnie wiec nie myślimy o rozstaniu
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
PS: Moja dziewczyna chodzi do liceum już. Gimnazjum ma dawno za sobą.


Jej zdjęcia które mam na telefonie nie są "nagie" tylko dość skąpe :p Więc spokojnie. Ale zgadzam się z aulelia. Kocham ją ona kocha mnie wiec nie myślimy o rozstaniu

Normalka. Kazdy tak chce, chociaz wiadomo nie zawsze udaje sie i czasem zwiazek rozpada sie. No, ale oczywiscie zycze szczescia :)
Tak btw Twoja dzierwczyna z avatara przypomina mi moja znajoma, z ktora w sumie nie mam kontaktu od skonczenia liceum, bo w sumie z licealnej klasy tylko z jedna osoba tak naprawde mam kontakt, no powqiedzmy, ze z dwoma, ale z ta druga slaby, nie mialam az takiej fajnej klasy. No i ona strasznie podobna, ale skoro Twoja chodzi do liceum to nie ona bo juz raczej skonczyla :p
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Normalka. Kazdy tak chce, chociaz wiadomo nie zawsze udaje sie i czasem zwiazek rozpada sie. No, ale oczywiscie zycze szczescia :)
Tak btw Twoja dzierwczyna z avatara przypomina mi moja znajoma, z ktora w sumie nie mam kontaktu od skonczenia liceum, bo w sumie z licealnej klasy tylko z jedna osoba tak naprawde mam kontakt, no powqiedzmy, ze z dwoma, ale z ta druga slaby, nie mialam az takiej fajnej klasy. No i ona strasznie podobna, ale skoro Twoja chodzi do liceum to nie ona bo juz raczej skonczyla :p

Tak czas pokaże czy ułoży nam się ale jak narazie jest cudownie :)

A jeśli chodzi o podobieństwo to pewnie pomyłka ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tak czas pokaże czy ułoży nam się ale jak narazie jest cudownie :)

A jeśli chodzi o podobieństwo to pewnie pomyłka ;)

Wiem, ja tez modle sie , by nam sie udalo, ale wiadomo, ze nie mam gwarancji, ze sie uda, wiec nie moge byc pewna na 100%, a szkoda.

Tak, pewnie tak. Ta dziewczyna to Klaudia,.
 
A

Aulelia

Guest
PS: Moja dziewczyna chodzi do liceum już. Gimnazjum ma dawno za sobą.


Jej zdjęcia które mam na telefonie nie są "nagie" tylko dość skąpe :p Więc spokojnie. Ale zgadzam się z aulelia. Kocham ją ona kocha mnie wiec nie myślimy o rozstaniu

Oby tylko tak zawsze się Wam układało. :)
 
C

chriss87

Guest
witam wszystkie panie.
jestem krzysiek mam 24 lata i chetnie poznalbym dziewczyne na zabawe w łaskotki.
jeśli nie chcesz być łaskotana możesz tylko mnie łaskotać, nie ma problemu, ale wolałbym aby łaskotać się nawzajem np. w stopy.
zainteresowane pisać, więcej info na dreaming87@interia.pl
100% dyskrecji
 

assiya

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jest to charakterystyczna “słabość” mężczyzn: chcą oni być bohaterami w oczach kobiet. I to daje kobietom siłę, aby bawić się tą męską słabością i ukierunkować ją w prawidłowy sposób, tak aby mężczyzna spełnił pragnienie kobiety. / frag. artykułu laitman.pl polecam przeczytać, z pewnością pomoże zrozumieć "czemu tak jest" ;)

PS Nasza siła leży w waszej słabości. ehh... Faceci...
 
Do góry