Dziewczyny Czym Morzemy Wam Zaimponować

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
heh,dobre to było :lol: :D

Dziękuję uprzejmie.

dobra Spokój mam dysleksjie, dysortografie i inne takie tam choroby z tym związane nie moja wina :bag: :bag:

Proszę przyjąć moje przeprosiny.
Ale dyslekcja i dysortografia jest wyleczalna. :eek:fftopic:

Postaram się następnym razem bardziej subiektywnie traktować Twoje posty.

Z wyrazami szacunku
Deras
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ma być SOBĄ!! To zalezy od laski. Jak szukasz młodej gorącej 13 na różowo, to postaw sobie włosy na żelu, przeklinaj, pal i noś spodnie z krokiem w kolanach. Musisz sie tez zachowywać głośno i niekulturalnie. (Nie polecam) Chcesz inteligentną Laskę, to dobrze się ucz, bądź kulturalny itp. Chcesz FAJNĄ Laskę, to zapuśc włosy, chodź na czarno, w pieszczoszkach i wogóle, słuchaj pieknej muzyki :) Ale nie możesz się dla nikogo zmieniać! <-- to taka moja rada. Bądź sobą, kiedyś znajdziesz tą! Pytałeś co robimy, żeby znaleść... Ja nie szukam, ja czekam.
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Ale nie możesz się dla nikogo zmieniać! <-- to taka moja rada. Bądź sobą, kiedyś znajdziesz tą! Pytałeś co robimy, żeby znaleść... Ja nie szukam, ja czekam.

Popieram :eek:k: ja się tylko zmieniałem no żeby nie być takim chamem jak opisałaś :] wcześniej byłem :]

No ale dobrze się stało teraz to już nie muszę się zmieniać nic a nic :]
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Popieram ja się tylko zmieniałem no żeby nie być takim chamem jak opisałaś wcześniej byłem No ale dobrze się stało teraz to już nie muszę się zmieniać nic a nic

No i bardzo dobrze, własnie o to chodzi!! <brawo> :)
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
tak naprawde to trudno powiedzieć, ja lubie kolesi z ktorymi mozna odwalic cos smiesznego od czasu do czasu, wyskoczyc gdziec poszalec (nie chodzi mi o kluby techno ) tylko oglnie jakis zwalki, ale lubie tez szczerych kolesi i tkaich ktorzy nie uwazaja sie za najprzystojniejszych i lpszych od innych po prostu sa soba...
i nie lubie kolesi ktorzy nakladaja mase zelu na glowe bleeeee to jest okropne :)
 
Do góry