Dziewczyny Czym Morzemy Wam Zaimponować

pomek

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
interesuje mnie jaki chłopak wam się najbardziej podoba, jak się zachowuje i jak wyglada. jakie hobby najbardziej lubicie u chłopaków . Czym morze wam zaimponować ?? :bag: :sexy: B)
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Hehehe no aneczka mi zainponowała tylko mam pytanie czy ty szukasz sobie takich facetów ??? w mojej szkole dziewczyny żeby były ustaysfakcjonowane to musi mieć najlepiej 18 skonczone bo niby mądrzejszy od gówniarzy takich jak my (chciaż kilka razu udowodniłem ze nie zawsze tak jest) no i musi miec drogi telefon prawko i ładna fure no a jak jest przystony i ma duzo kasy to chłopak marzenie czyli co drógi dres z tuningowanym maluchem i tyle !!! teraz czekam na argumenty które obalą moja teze mam nadzieje ze sa takie bo jak nie to ... wielu facetów zostanie starymi kawalerami hehe
 

aneczkap

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
far...far...away...:)
Po pierwsze ja nie szukam facetów :p bo to oni powinni mnie znaleźć...
Po drugie ... wolimy starszych bo młodzi zachowuja sie jak dzieciaki (chlopacy pózniej dojrzewaja :). Mi nie imponują dresiarze z furami ... którzy myślą ze tym zaimponuja kobietom ble ble. poprostu musi miec to cos hehe...Twoja teza nie jest prawda :) przynajmniej według mnie
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Jeśli jest tak jak napisałeś to współczuje

Cała szkoła blachar o ja normalnie

No koment

A jak dziewczyna jest normalna to hmmm jest dużo rzeczy które są w stanie jej zaimponować ja imponuje dziewczyną:

1. Jazdą wyczynową na rowerze lubie to jest dla mnie oderwanie od życia

2. Rysunkami bo dość dobrze rysuje :]

3. Kulturą osobistą (NAJWAŻNIEJSZE) jeśli jesteś wychowany to u każdej dziewczyny masz "+" bo żadna chama nie chce mieć przy sobie :]
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
MUSI pisać poprawnie. :]
A jak by mi dał morze to może bym go bardziej polubiła. (;
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
No więc sie produkować zacznę :D

Lubie jak chłopak jest gentelmenem, przepuszcza dziewczyny przodem, nie szpanuje fajkami czy piciem alkoholu, jest w miare kulturalny ( czyli nie używa co drugie słowo na k*** ), ma swoje własne zdanie, szanuje dziewczyny, nie jest sztywniakiem i nudziarzem, tylko umie coś wymyślić, żeby jakoś fajnie spędzić czas.

A i jeszcze nie lubie dresiarzy :p
Mi się podoba styl typu rozpięta koszula a pod spodemm T-shirt :D

No i tyle :D najlepiej zaimponować swoją wartością a nie urodą, furą i komórą, bo na takich gogusiów jak patrze to żygać mi się chce <_<

pzdr
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
no widocznie na tym forum sa troche normlaniejsi ludzie niż w naszej szkole i naszczeście tacy wogule istnieją już myślałem ze jestem sam :D xD <skromniś> heheh no jeszcze pytanie ile z was pisze tak jak jest naprawde
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
Oj fakt fakt :] Paszqdka nie lubi jak przeklinam xD mam przez to przerąbane :] musze pisać za każde takie słowo 100 razy przepraszam xD no ale sam sobie to wymyśliłem xD

hehe to ciezko z nia masz...:p :p hehe:) ale jednak cie jakos wychowa na czlowieka :) pzdr;)

a moim zaniem chlopak...
za piekny byc nie musi.. ale tez nie taki,ze na oboki wywraca.. hehe.. urody troszeczke..
przedze wszytskim kulturka ;) zeby troche w mozczQ mial :p a jesli chodzi o ubranie.. to duzych wyagan nie mam, ale nie przepadam za spodniami wiszacymi w kroku.. wole normlane... <_< no i jaka koszulka itp ;)
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
hehe to ciezko z nia masz... hehe:) ale jednak cie jakos wychowa na czlowieka pzdr;)
ee tam ciężko :D da się ze mną wytrzymać jeszcze (chyba) a poza tym to moje paszqdzisko samo sobie te kary wymyśla :D

no a Mag3 hmm ja to nie wiem w jakim Ty środowisku żyjesz, że same blachary, no ale cóż na to poradzisz.
No ale nie wiem jak inni, ale ja prawde pisze :]
Kłame tylko rodziców :D ale śśś :D
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Heh,jak to czym?Przede wszystkim bądź naturalny...nie udawaj kogoś kim nie jesteś bo to nie działa a jak działa to na dłuższą metę nie pociągniesz...mi się podoba jak chłopak jest odpowiedzialny,sympatyczny,dowcipny i ZADBANY...to podstawy ale,że każdej dziewczynie pasuje co innego to nie sugeruj się bardzo tym co napisałam...jeśli chodzi o hobby to indywidualna sprawa.Wolałabym aby mój potencjalny chłopak nie zajmował się nałogowym piciem i paleniem....niech sobie biega,ogolnie uprawia jakiś sport,ma zainteresowania.Ja się w to nie wtrącam,jego sprawa a jak mi spodoba to co robi to może nawet spróbuję tego sama...zaimponuję napewno kulturą osobistą, a straci punkty jak będzie przekilnał i olewał szkołę maxymalnie co nie znaczy,że ma być kujon jakiś...Poprostu wolałabym aby zależało mu na wykształceniu...uff ale się napisałam...sądze,że takich odpowiedzi oczekiwałeś więc nie powinieneś mi mieć tego za złe...pozdro...:)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
po 1 musi umieć sie zachować <kulturka> :D dobrze by było, jakby miał jakieś zainteresowania... do tej pory wszyscy moi faceci byli pochłonięci czymś... jeden samochodami, mechanika itd. drugi piłka nożna...
i było fajnie (jeden mnie 'zaraził' tą piłką, zaczęłam mecze oglądać i tak mi zostało do dzis :D :D )

co tam jeszcze... co do wygladu zewn. to nie mam zbyt dużych wymagań (chyba :p )
nie musi być piękny cudowny i wogóle, ale też nie jakiś pasztet :p
zreszta, kazdy ma swój typ :p
nie bede tu go opisywać, bo to nie ten temat :niepewny:

straci punkty u mnie jak będzie przeklinał :zdegustowany:
boshe, jak ja tego nie znosze :zdegustowany: :zdegustowany: :D
taki gościu już na wstępie ma przechlapane <O>

no i oczywiście musi myśleć perspektywicznie, tj.o przyszłości... nie co będzie robił w przyszłą sobote :lol:
tylko o wykształceniu/pracy itd. musi mieć dobrze w głowie poukładane :D

dobra rozpisałam siem, ale chyba o to chodziło, o zdanie na ten temat :p :p


:papa:




----------------------------

Oczy patrzą, czasem widzą
Oczy śmieją się lub szydzą
Oczy zwierciadłem są duszy
W oczy patrzy, kto na to zasłuży.

One wszystko powiedzą,
Jakie smutki w nich siedzą,
Za czym tęsknią i kto im bliski
Zobaczysz w nich najskrytsze myśli.

Wabią swoim smakiem i czarem
Przyciągają blaskiem i żarem
W nich jest moc ukryta, wielka i niespożyta
Drzemie podniecenie i tęskne spojrzenie.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
interesuje mnie jaki chłopak wam się najbardziej podoba, jak się zachowuje i jak wyglada. jakie hobby najbardziej lubicie u chłopaków . Czym morze wam zaimponować ??

Szanowny Panie pompek, zacznij najpierw na ortografi. Potem szukaj możliwości zainponowania komuś.

Życzę udanego dnia
Deras

-----------------------------------------------
Błąd ort!
Morze - w tym znaczeniu chodzi o wodę.
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Szanowny Panie pompek, zacznij najpierw na ortografi. Potem szukaj możliwości zainponowania komuś.

Życzę udanego dnia
Deras

-----------------------------------------------
Błąd ort!
Morze - w tym znaczeniu chodzi o wodę.
heh,dobre to było :lol: :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja lubię, jak facet dba o siebie. Nie musi być niewiadomo jak wylansowany, ale żeby się mył, swoje ząbki, włoski na głowie i co tam jeszcze ma :p Ogólnie czysty żeby był. Kulturalny, przepuszczał mnie w drzwiach, nie przeklinał, nie palił, nie pił, nie ćpał. Starał się domyślać, o co mi chodzi, uwzględniał moje potrzeby, prawił mi komplementy, wykazywał się inwencją twórczą jeśli chodzi o spotkania, nei zdradzał mnie, miał swoją pasję, w miarę dobrze się uczył, ale też spędzał dużo czasu ze mną. Wytrzymywał, kiedy nawijam o kosmetykach, ubraniach i swoich kumpelkach, a sam mówił ciekawie.

Nie wiem, jak mój misieq to zrobił, ale spełnił to wszystko i jeszcze trochę, czego nie napisałam :D
 

pomek

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
dobra Spokój mam dysleksjie, dysortografie i inne takie tam choroby z tym związane nie moja wina :bag: :bag: jeszcze jedno do was dziewczyny . Czy wy jesteście takie naiwne, na te komplementy tak was łatwo poderwać . Bo mnie to denerwuje jak ktoś sie liże do dzieczyn. Nie moge lizusów :/ :/ to są zwykłe banany a te dzieczyny co na to idą to są nie lepsze :p :p Czy to się bierze z waszej naiwności <_<
 
Do góry