Dziewczyny a gry komputerowe

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja gram od dzieciństwa i może nie jestem takim maniakiem jak niektórzy moi znajomi to gram sporo: głównie crpg, mmo, strategie: BG, Fallouty , TES, Civ, L2 itp. Jak kupię nowego kompa, rzucę się na Spore, Oblivion, NWN2 :p
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
aktualnie sporadycznie pogrywam sobie w Cs'a 1.6, wcześniej przeszłam przez fazę heroes'a, simsów i roller coaster'a.
i w medal of honor się grało. oj, grało.. (;
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja tam gram w Simsy, Zoo, kurnik, plemiona, west i pare innych na necie :D
Kiedyś grałam w Joannę D'arc.
 

vita

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
A ja myślę, że procent grających pań w Polsce wciąż rośnie. I dobrze :)

A jeśli chodzi o moje ulubione gatunki to gram w erpegi, akcję, action-adventure, klasyczne przygodówki point & click, MMORPG, strategie turowe i RTSy i to chyba tyle.
A ulubione tytuły: Baldurs Gate, Gothic, Oblivion, Wiedźmin, Mafia, Max Payne, GTA, Scratches, Necronomicon, Dracula, Syberia, WoW, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a to ja gram w Diablo II
Call of Duty 2 i 4
Pro Evolution Soccer 3
PDK 2008
need for speed most wanted
i jedna stara gra Tzar w którą mogłabym grać i
grać :D

a kiedyś grałam w władca pierścieni: Bitwa o Śródziemie, gta
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Witam.

Chciałbym się zapytać forumowych kobietek, czy grają w gierki komputerowe. W jakie gry ? Dlaczego? Po co? Cokolwiek by tam jeszcze chciały dodać.
bigsmilesy7.gif
Większość wypowiadających się w tym dziale to faceci, ale jak to jest na prawdę?
tongueyu8.gif


Jeśli chodzi o grające Panie - w Polsce jest to jakoś uznane że grająca dziewczyna to jakiś ewenement - a w USA procent grających Pań, zrównał się już prawie z procentem płci brzydkiej... Ja osobiście nic nie widzę w tym dziwnego, że ktoś lubi pograć (sam miewałem takie okresy czasu grania non stop) bez względu na płeć... w końcu to jedna z wielu form rozrywki więc i w ten sposób można razem spędzić mile czas, ale jeśli nie będzie potrafiła/lubiała grać to tez się nic nie stanie

Mnie nie dziwi, że dziewczyny grają :p
Ja gram w NFS'a, ogólnie samochody
GTA :D
Tomb Raider tez kiedyś był ;)
Simsy 2- już dawno temu, ale co rok(jakoś tak)mnie do nich ciągnie ;)
Age of Empire
Imperium Romanum
Twierdza
Co tam jeszcze, chyba tyle ;)
A gram, bo lubie, bo wciąga inaczej wytłumaczyc ne umiem :p
Szczerze to ja w ogóle wokół siebie mam straszecznie mało graczy. :/ Kolezanka GRAŁA w tibie, inna gra w simsy, a reszta to raczej w nic, a chłopcy jeszcze gorzej, czasem usłysze jak mówia cos o tibii, ale poza tym nic.

A no i Wiedźmin i Max Payne of course ;)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Preferuję strategie - różnego rodzaju tycoony, cywilizacja, hospital
ale również Simsy, Herosi, Diablo, Age of Empires, Seven Kingdoms, Age of Mithology
a w Gta2 uwielbialam rozjeżdzać ludziki :p
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja też jestem grającą dziewczyną :p Do moich ulubionych gier zalicza się GTA III, VC i SA, Max Payne, Tomb Raider, Half-Life 2, CS, a przede wszystkim Team Fortress 2 :D
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Witam Chce napisac ogloszenie, aczkolwiek wiem, ze to nie kacik typu ''szukam żony'' ; )

A wiec tak szukam Dziewczyny z Łodzi do wspolnych sesi przy konsoli badz PC, rodzaj gier nie ma znaczenia ale osobiscie lubie MMORPG :p no i oczywiscie Gears of War2 tak dla hm.. odpoczenia od MMO :D choc gram tez w inne gry PC i Konsolowe a nie wciskajac wam kitu to tak na prawde jestem konsolowcem a an PC gram dla gry Rohan online :D i tylko tego i mam nadzieje,ze to nie bedzie sprawiac jakiegos problemu : )
 

Absol

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
53°24'N / 2°59'W
10/10 :D

Odejdź od komputera i rozglądnij się dookoła ;)
(Uwierz mi, przechodziłem okres uzależnienia od gier :p)

A żeby nie było, że spam to się pochwalę ;P
Moja młodsza siostra (12 lat) odkąd kupiłem jej dla jaj CS-Sa na urodziny gra non-stop i nawet dobrze jej idzie :)
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Jak byłam młodsza, to przepadałam za Simsami, Diablo 2, Settlersami, ale teraz już raczej czasu na takie przyjemności nie ma..
Wolę poczytać książkę
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Nie odejde :p ;) bede szukal w Necie a takie Fora jak te zwiekszaja szanse :D i aktualnie gram w GoW2 jak cos ;p Absol wierze ci :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
moja zona od 1,5 miesiaca nie gra w nic (tygodniowa strata czasu na sacred2)
 

3x0tiC

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wejherowo
ja bym chętnie poszukał dobrego towarzystwa ( stałego ) do gry w Ragnaroka. Mile widziane kobiece ;D
albo cokolwiek z MMORPG.
 
Do góry