Dziewczyny a gry komputerowe

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
BTW nie ma nic bardziej wkurzajacego jak w mmorpg faceci za kobiety sie podaja XD kazdy powinien grac swoja plcia
No chyba nie jest grzechem jak sobie zagram dark elfka ;D? Btw, to podawanie sie za kobiety to genialny sposob na to zeby Ci wszystko dawali bez szemrania ^^, jeszcze tacy mili sa, takie no-lify jak widza kobiete w grze to dostaja fioła :D wiem z doswiadczenia... ale nie ze strony no-lifow xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No chyba nie jest grzechem jak sobie zagram dark elfka ;D? Btw, to podawanie sie za kobiety to genialny sposob na to zeby Ci wszystko dawali bez szemrania ^^, jeszcze tacy mili sa, takie no-lify jak widza kobiete w grze to dostaja fioła :D wiem z doswiadczenia... ale nie ze strony no-lifow xD
na mnie nie licz, ja jak mnie cos irytuje to nie patrze na plec, duale w ruch. a bywam tak upierdliwy jak cos mnie wkurzy ze moge dziesiec razy probowac, az ubije :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Vardamir - moja eks była maniaczką RPG, zarówno papierowych jak i komputerowych.

A co do kobiet, moja siostra ostro w Sims 2 jeździ :D. I młodsza siostra (8 czy 9 lat) w FPP lubi po szkole pograć lub GTA.

Moja obecna dziewczyna woli raczej gry wstępne, jak to Rain bardzo ładnie ujął :D.
 

serojad

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Utopia.
ja również gram . Tekkena uwielbiam! :D
jak i również samochodówki lub karty.
kurnik.peel :)

peace.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Dla dziewczyn najlepszą grą jaka została wydana jest The Sims i The Sims 2. Myślę także że Second Life trafiło w ich gusta. Zdecydowanie nie lubią strzelanek i ogólnie zabijania.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja lubie grac w Call of Duty 4 - Modern Warfare jest wlasnie jak wiadomo od niedawna :)
oraz w Need for Spied
a gram bo mi sie podobaja :)
 

Mestaq

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
tam gdzie się nigdy nie znajdziesz
Faqqqq łooooł
Dziewczyny!!!
nigdy jeszcze nie widziałem aby dziewczyny grały w strzelanki na razie przydarzyło mi sie spotkać dziewczynę grajaca obok mnie w plemionach w gladiatusie u mnie w gildii i w simy oraz need for speed.
Ale od dzisaj moim marzeniem jeste aby zagrać z dziewczynami w CS, Tekkena, Quka 3, Unreala,Medal of.., Call of... i co jeszcze sobie zazyczycie drogie panie moge grac w szystko ostrzegam w pierwsze 6 gry gram od 2 klasy podstwówki a jestem w 2 gimnazjum czyli 6 lat.
Wiec powiem sczerze wymiatam. W baldura Neverwintera również a moze jakas pani gra w Warcrafta 3 hmm .??
Czekam na oferty zwiazane z zagraniem z jakas dziewczyna.
Kapciuszek może chodziło ci o Mortyra? :p :p :p :p


BB) BB) BB) BB) BB)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie wiedziales ze dziewczyny graja w strzelanki? a te slynne mniej niz 10 letnie smarkate co takich zwyklych w quakeu rozwalaja palcem w nosie? :D
 

Mestaq

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
tam gdzie się nigdy nie znajdziesz
takie zwykle to ja nie powiem jak rozwalam. Molyny one isc na mnie masowa a i tak by mi jedynie troche helta odebraly i by bylo po sprawie. ja wole trodniejszych przeciwnikow. Szkoda ze chwilowo nie mam mozliwosci technicznych ale gdyby kros chcial rundke stoczyc to niedlugo bardzo chetnie. pozdr. Mestaq
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja namiętnie grałam we wszystkie części medal of honor..
Co tam jeszcze.. fifa, hitman, i takie tam..
Strzelanki są najlepsze..dlatego w hitmanie ciężko mi szło zabijanie po cichu :D
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
ja staram sie swoja namowic zeby opanowala sztuki walki typu Mortal czy Tekken.. ech co to by bylo!! Miodzio...
Wtedy juz na pewno bym jej nie zostawil he he .
Tak sie zalozyc o to kto wygra turniej w Tekkena, wtedy rzadzi w lozku :) :) :) nice...
 
Do góry