Dziewczyny a gry komputerowe

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja kiedyś grałam w counter strike source (nie wiem czy dobrze napisałam)
NFS :zakochany:
Quike (nie wiem czy dobrze napisałam)

Ale teraz raczej nie gram
Nie chce mi się
 

(((G)))-Unit

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kobyłka
Ja wam dziewczyny radze zagrać w gothica 2, gothica 3 w need for speeda pro street , F.E.A.R. , Resident evil 4, Quake(wszystko jedno jaka częśc każda jest fajna ostatnio tez wyszło Quake:Wars) Medal of honor (każda częśc fajna) Call of duty ( też każda fajna część) i oczywiście w gta san andreas moja ulubiona gra (najfajniej sie gra przez neta gta mp albo mta:sa deathmatch)
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Ja wam dziewczyny radze zagrać w gothica 2, gothica 3 w need for speeda pro street , F.E.A.R. , Resident evil 4, Quake(wszystko jedno jaka częśc każda jest fajna ostatnio tez wyszło Quake:Wars) Medal of honor (każda częśc fajna) Call of duty ( też każda fajna część) i oczywiście w gta san andreas moja ulubiona gra (najfajniej sie gra przez neta gta mp albo mta:sa deathmatch)

Quake II jest fajny ^^ grałam kiedyś :p
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
Ja wam dziewczyny radze zagrać w gothica 2, gothica 3 w need for speeda pro street , F.E.A.R. , Resident evil 4, Quake(wszystko jedno jaka częśc każda jest fajna ostatnio tez wyszło Quake:Wars) Medal of honor (każda częśc fajna) Call of duty ( też każda fajna część) i oczywiście w gta san andreas moja ulubiona gra (najfajniej sie gra przez neta gta mp albo mta:sa deathmatch)
brawo, jak ja lubie teksty w stylu: polecam grac w to to i tamto
zalezy kto co lubi i wogole, ja bym polowe tych gier co wymieniles wogole nie polecal, i co teraz? :)
i moglbym wymienic inne gry, ktore MOGLBYM polecic, ale tego nie robie, bo wiem ze kazdy lubi co innego

Kapciuszek, unreal jest lepszy, QII byl dobry w czasach jak wyszedl ;) dzisiaj mamy 2008r. do tego czasu naprawde wyszlo duzo fajnych FPS ;) jak bys sie skusila na gre to zapaszam :D
pozdro ;)
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ja zapraszam BB)
jak ktoś gra w call of duty 2 lub warcrafta 3 dodatkiem to jak najbardziej :p
mapa obojętna :lol:
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Czy dziewczyny grają w gry? To głupie pytanie ;p Przynajmniej zawsze tak mi się wydawało.
Obecnie nie gram zbyt często, ale ogólnie lubię strategie, gry ekonomiczne, jakieś symulatory, wyścigi...
Pamiętam dobrze Airline Tycoon, Pizza Syndicate i Pizza Connection, Herosów, Settlersów ;p Pamiętam, że Age of Empires miałam po hiszpańsku xD
Faraona do dziś ubóstwiam ^^ Rayman... i Clayman! To było coś ^^
Grałam w Hospital (achhh xD), Earth ileśtam ;p Simsy, ileśtam części Need For Speed, Quake i wiele innych głupich gierek, których już dawno nie pamiętam. Nowszych nie znam, bo aktualnie tylko w zręcznościówki online pogrywam jak się wyżyć chcę ;]
 

gorky

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
oj takiego słownika nie ma i nie będzie :D
moja koleżanka z klasy gra w CSa, a moje siostry w Warcrafta III i anno 1602 lubią pograć ;p
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Osobliwość, jeszcze nie wyrósł z ortów a już oczekuje rzeczy niemożliwych xD.
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
ja też gram, i niedługo kupuję wiedźmina, diablo mi nie chodzi ale nie umiem naprawić sama, zgrałam chyba wszystkich herosów III z dodatkami, w might and magic VII (albo VI nie pamietam) grałam kilka miesięcy byłam na bardzo wysokim poziomie i mi komp siadł i nie zaczęłam od nowa, i dużo gram w gierki ze stron np. gry.pl w ucieczki, submachine, lubię też croc i crok2 takie dla dzieci, a wiedźmin fajny? nie mogę się doczekać, ale drogi kurcze więc zbieram :123:
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
o co chodzi z tym że dziewczyny nie grają w gry?
gry komputerowe to już tylko dla chłopaków są czy jak?

Ja dużo czasu spędzam nad grami.
kurnik, plemiona i ikariam, do ogame też mam zamiar powrócić ;d
w kompie to simsy 2 i różne przygodowe, dedektywistycze gdzie trzeba myśleć xD
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
A co to gry są only dla Chłopaków? Ja się spotykam jak gram w różne gry online, to widzę wiele dziewcząt :) i dobrze, fakt ten cieszy ;D.
Chciałbym gadać z dziewczyną np: o grze w którą wspólnie gramy, itp ;) Zawsze jakaś odmienność, XXI wiek ;]
 

Buhh

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
Dziewczyny i gry? Toż to norma jak i z chłopakami. No oczywiście część jest typowo dziewczęca i popiera gry typu, Hello Kitty, Sims, czy jeszcze inne przygody Barbie. Ale także część lubi i inne typy gier (od RTS, po FPS). Ja na przykład mam znajomą która głównie gra tylko w RPG'i (Morrowind, Oblivion, Gothic itp.).
 

predziu1910

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
ja Grałem z koleżanka w Diablo II na cbn i Counter-Strike oraz Serious Sama: SE, jak jest jakaś chętna na Cs'a 1.6 to zagram ;]
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
moja zona gra w knightonline (nawet jest szefem klanu), grala w muonline, gra w plemiona, grala w wiedzmina, sacred i cala mase pewnie innych., nazw nie pamietam...
 
Do góry