Dziewczyna w sukience...

mloda_zonka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród nad Motławą
Ale w zimie tez nie nosisz spodni? Tak to bym nie mogla, zamarzlabym :p. W lecie, ewentualnie poczatek jesieni i koniec wiosny nosze przez wiekszosc czasu sukienki i spodniczki (o ile jest cieplo). W zimie jednak wole spodnie.

w zimie też spodni nie noszę.. grubsze rajstopki, dłuzsze kozaczki i jest git :)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Latem wolę spódniczki, na inne pory roku zarezerwowane są spodnie, a sukienki ? nie przepadam, w sumie to nawet żadnej konkretnej nie posiadam w swojej szafie :p chociaż..ostatnio chciałam zaszaleć i kupić sobie jakąś sukienkę, ale żadna mi nie wpadła w oko, a teraz znowu przeszła mi ochota na sukienki. Może kieeedyyyś :p
 

Tusiunia

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Nosze sukienki zazwyczaj latem, a to dlatego, ze nie mam zadnej, ktora mozna byloby ubrac zima. Za to letnich mam sporo i nosze je dosc czesto. A tak swoja droga, to te wszystkie sukienki ze zdjec sa swietne.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja sukienki noszę latem, jeśli w ogóle noszę. No i na takie uroczystości jak wesele, bal itp. ;)
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
Hm, ja sukienek nie noszę. Przede wszystkim jeszcze nie przełamałam moich kompleksów. :/ Grube nogi, uda itd.

Tak naprawdę ja uważam, że trzeba ubierać się stosownie do figury, ja osobiście nie założyłam sukienek, które pokazujesz na fotach, bo nie mam tej figury, by fajnie wyglądać w czymś takim trzeba ją niestety posiadać.
 

Alusska14

queen.of.nothing
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
539
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Ja nie noszę sukienek.
Wcale.
Są niewygodne, niekomfortowe i ogólnie niefajne.
Nigdy chyba nie ubiorę sukienki.
Ej. Chyba że na ślub, jeżeli takowy będę miała ;)
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Mi się sukienki podobają, ale ich nie noszę. Nie wiem, czemu... Chyba dlatego, że moje koleżanki i znajome tak się nie ubierają. Zazwyczaj się nosi jeansy i jakąś bluzkę. No i jeszcze spódniczkę, ale sukienki nie. Głupio jakoś jest się tak bardzo wyłamać, ale jak wyjadę na wczasy będę nosiła sukienkę :) Mam taką w miarę ładną, letnią. Może nie jest cudem świata, ale ujdzie :p Chciałabym, żeby więcej dziewczyn je nosiło, bo to takie miłe i ... dziewczęce właśnie :D
Ale to jest trochę głupie, bo piszemy, że fajnie gdyby się nosiło sukienki, ale jakoś efektów nie ma, bo i tak większość z nas- dziewczyn- nosi spodnie...
 

Arafata

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
W sukienkach chodze bardzo czesto ale latem. Bo w szkole trzeba uwazac jak sie siedzi a ja uwielbiam obsiadywac murki, schody a w sukience tak nie bardzo ^^
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Oj, tak :p Z tym się zgadzam. Ja też siedzę na podłodze w szkole i nie cierpię, jak mam spódniczkę i muszę uważać, jak siadam. Bo u nas jest kilka stolików z krzesełkami na korytarzu, ale zazwyczaj są zajęte i się siada na podłodze, a wtedy trzeba patrzeć, czy nie pokazuje się za dużo :p
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
śliczne ostatnie 3 sukieneczki.. cudo :D
ja rzadko chodzę w sukienkach, bo wsztydzę się moich chudych nóg, czekam aż przytyję ^^
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Mi się tam podobają sukienki, ale nie noszę, bo nie mam figury. Może dlatego że jestem jeszcze młoda i głupia :p Ale jak na razie nie mam zamiaru przełamywać się. Mam czas na sukienki.

BTW Nie lubię też jak dziewczyny mają grube nogi albo "oponkę" na brzuchu a wciskają się w obcisłe ciuchy i im się cały tłuszcz wylewa. Jeżeli ktoś jest gruby to niech to ukrywa, a nie "eksponuje". Pf.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
yay. Domkładnie ;)

A co do tematu..
Może po prostu wolimy wygodę i nasze kochane jeansy? - to akurat o sobie napisałam :p
Ale ja czasem lubię sie wbic w sukienke, ale bardziej jak juz to w mini ;)
Ale to tak od święta..
4 razy na rok.. góra :D
 

loja

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Zgadzam się. Nie trzeba mieć figury modelki. Wystarczy dobrać odpowiedni fason. Ja wole krótkie spódniczki ;)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Ja nie noszę często bo uważam że są niewygodne ;]
I tyle ;]

Poza tym staram się być miłosierna i nie katować ludzi widokiem moich nóg xP no wyjątkiem jest lato :p
 
Do góry