dziewczyna mlodsza o 5 lat

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ewelinka.......wybacz, ale nieprzyjemnie się czyta Twoje posty. Zmień troszeczkę słownictwo, bo nawet z tego można wywnioskować te toje 15 lat..Więc nie miej pretensji do Szopa, bo najzwyczajniej ma rację.
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Nie każde 19=19 ;) Czasem równa się piętnaście A co tam będziesz Rosalie umoralniać koleżankę, tak lubi tak ma. Lepiej pomóż koledze list pisać do pani od książek ;););)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Nie chcę myśleć stereotypowo, ale szczerze powiedziawszy zawsze mi sie wydawało, że dorośli faceci wiążący się z nastolatkami są poprostu tak beznadziejni,że starsze ich nie chcą :p Nie no, wybaczcie, jeżeli kogoś obrażę, ale według mnie różnica pomiędzy 15 a 20 jest większa niż pomiędzy 20 a 25. To przecież oczywiste, że z czasem różnice się zacierają, nie mówcie, że nie, bo równie dobrze można by się dziwić, dlaczego dzieci ośmioletnie nie chcą się bawić na podwórku z trzyletnimi. Może jestem staroswiecka (chociaż zawsze zarzuca mi się coś wręcz przeciwnego), ale dla mnie to jednak jest trochę dziwne, że dwudziestolatek nie interesuje się 18-20 latkami, tylko gimnazjalistkami. W świetle prawa jednak stosunki z piętnastolatką nie są pedofilią, więc nie powinniśmy rzucać takimi słowami :) W każdym razie nie chciałabym chodzić (mam 16 lat) z dwudziestojedno latkiem :/
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Nie no, wybaczcie, jeżeli kogoś obrażę, ale według mnie różnica pomiędzy 15 a 20 jest większa niż pomiędzy 20 a 25. To przecież oczywiste, że z czasem różnice się zacierają, nie mówcie, że nie, bo równie dobrze można by się dziwić, dlaczego dzieci ośmioletnie nie chcą się bawić na podwórku z trzyletnimi.

Nikogo nie obrazisz. Chyba, że 15 latków. Sednem tematu chyba nie jest różnica 5 lat ( dla 40 latków, czy nawet 30 latków, to żadna różnica ) a "związek dorosłego mężczyzny z dzieckiem piętnastoletnim".

Trwoga mnie dopada, czytając wywody niektórych dzieci, że to nic zdrożnego.
 

bluetouch

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja ty masz 20 a ona 15 to jest przeje...bana roznica wieku a to niby tylko 5 lat, dla osob trzecich to duzo a tym bardziej, ze to malolat z gimnazjum a ty studencik BB) jakbys mial 25 lat a ona 20 to juz inna sytuacja, laska jest pelnoletnia i nie bedziesz brany za pedofila a tak wogole to sa pary, miedzy ktorymi jest 10 lat, 15 lat albo wiecej i jakos to jest BB) inna sprawa to taka, ze jak szukasz lasek o wiele mlodszych i liczysz na szybka bajerke i sex bo nie mozesz tego zrealizowac z rowiesniczkami to sie zastanow troche bo zbajerowac malolatę to nie sztuka, zaczij myslec i wez sie za jakas w twoim wieku !! no chyba, ze mamy z tym problemy to sr BB)​
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ja przypuszczam, że czy jest to ZUE, czy nie jest, to i tak autor zrobi to, co będzie uważał za stosowne. Możemy tu się spierać co do tego, jak taki "związek" by wyglądał, ale pamiętajmy że ostateczna decyzja należy do autora, ergo próby udowadniania sobie nawzajem kto ma rację są raczej daremne. Tylu ilu jest ludzi, tyle będzie opinii...
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
To jest ZHUO ..
Taki zwiazek z taka dziewczyna sprawia ze dziewczyna raczej odciagnie sie od nauki itp..
poza tym predzej czy pozniej dojdzie do wspolzycia..
malo to dojrzaly taki zwiazek
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
To jest ZHUO ..
Taki zwiazek z taka dziewczyna sprawia ze dziewczyna raczej odciagnie sie od nauki itp..
poza tym predzej czy pozniej dojdzie do wspolzycia..
malo to dojrzaly taki zwiazek
a kiedy nie dojdzie do współzycia? troche dziwnie na to patrzysz
nauka to nie wszystko
myslisz ze jak dziewczyna ma 20 a chlopak 25 to nie dojdzie do wspózycia? jeszcze szybciej niz Ci sie to wydaje pomimo ze związek bedzie "dojrzały"
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
a kiedy nie dojdzie do współzycia? troche dziwnie na to patrzysz
nauka to nie wszystko
myslisz ze jak dziewczyna ma 20 a chlopak 25 to nie dojdzie do wspózycia? jeszcze szybciej niz Ci sie to wydaje pomimo ze związek bedzie "dojrzały"
No wlasnie
Ale 20 latka bardziej wie jakie sa konsekwencje jej czynow
a 15 latka niezbyt bardzo zdaje sie jeszcze z tego sprawde,i gdyby wpadla to miala by mniejszce szanse na godne wychowanie tego dziecka niz 20 latka..
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
Ja sądzę, że 5 lat to trochę za dużo... w dodatku jeżeli kolega ma 20 lat a interesuje się 15 to jest trochę dziwne. No jeszcze jakby to były jakieś dziewczyny z liceum 18, 19 lat to ok, nie mam nic przeciwko, ale pamiętam że w wieku 15 lat ot się raczej za dużo w głowie nie ma, i nie myśli się o życiu, tylko przeważnie o głupotach. Nawet gdybyś się z nią związał, to i tak w końcu by się rozpadło, bo "Twoja dziewczyna" jeszcze by 10 razy zdanie zmieniała. Ja bym Ci radził zostawić te dziewczyny w spokoju, poszukaj se jakiejś bardziej emocjonalnie dojrzałej partnerki. Gimnazjum = Podstawówka a może i jeszcze mniej.
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Ja proponuje dac sobie spokój ale ta z 3 gim powina za niedlugo skonczyc 16 lat wiec raczej nie ma przeszkód żeby z nią być. Ja miałam chłopaka o 5 lat starszego i do dziś z nim jestem a jak zaczynaliśmy to ja miałam 17
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
armusienka jak sie bierze za seksto trzeba miec w glowie mimo wszystko cokolwiek!
jak ktos sie bierze za seks to chyba mysli nad konsekwencjami. Bo w sumie ja sobie tego inaczej nie wyobrazam.
No ale niestety sa takie paniusie, ktore mysla, ze to tylko przyjemnosc i nic wiecej.
Ja nie uwazam, zebym miala mentalnosc 15 latki, bo raczej mam troche wiecej w glowie niz mialam te 4 lata temu.
I nie powiedzialam, ze jak taka 15 bierze sie za seks to dobrze. Bo ze wszystkim mozna poczekac.
Zreszta wszystko zalezy od srodowiska w jakim zyjemy. U mnie takie zwiazki nie sa niczym nadzwyczajnym.
NIkt sie nie nabija z takich chlopakow 20 letnich chodzacych z 15 latkami. Glownie dlatego, ze chlopaki w wieku 20 lat maja jeszcze fiu bździu w glowie i wcale nie sa powazniejsi od tych 15latek.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
armusienka jak sie bierze za seksto trzeba miec w glowie mimo wszystko cokolwiek!
jak ktos sie bierze za seks to chyba mysli nad konsekwencjami. Bo w sumie ja sobie tego inaczej nie wyobrazam.
No ale niestety sa takie paniusie, ktore mysla, ze to tylko przyjemnosc i nic wiecej.
Ja nie uwazam, zebym miala mentalnosc 15 latki, bo raczej mam troche wiecej w glowie niz mialam te 4 lata temu.
I nie powiedzialam, ze jak taka 15 bierze sie za seks to dobrze. Bo ze wszystkim mozna poczekac.
Zreszta wszystko zalezy od srodowiska w jakim zyjemy. U mnie takie zwiazki nie sa niczym nadzwyczajnym.
NIkt sie nie nabija z takich chlopakow 20 letnich chodzacych z 15 latkami. Glownie dlatego, ze chlopaki w wieku 20 lat maja jeszcze fiu bździu w glowie i wcale nie sa powazniejsi od tych 15latek.
nie zawsze, znam facetow ktorzy sie ozenili w wieku 19 lat i nie z przymusu, zyją nie nagorzej :p wręcz dobrze
 

satellite

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
ludzie thx za odp ale juz na drugiej stronie sie wszystko dla mnie wyjasnilo przemyslalem szop pracz i reszta co mysli ze jest to nie haloo to ma racje sorry ze zalozylem ten temat :p wogole nie powinnienem miec jakis watpliwosci jak postapic :) ..zamknijmy juz ten temat
 
Do góry