Dziewczyna Jest Znowu Ze Mną

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Nie zabardzo rozumiem o co Ci w końcu chodzi?

kto na Ciebie leje? Dziewczyna czy ten brat? Jeżeli tak będziesz ją traktować jak pieska do toważystwa to nie spodziewaj się czego kolwiek pozytywnego z jej strony, a jeżeli chodziło Ci o brata to co Ci on przeszkadza?
chodzi o nią, że na mnie leje. Sorry za niestylistyczne pisanie, ale przed chwilą pisałem z nia smsy i powiedziałem jej o tym, że na mnie leje, dzięki pani moderator, która mnie wczesniej uświadomiła.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Że chce nocować w innym mieście to od razu na Ciebie leje? Wyluzuj trochę, narwany jesteś ale miałeś nad tym pracować a nie cały czas brniesz w to przed siebie jak koń z klapkami na oczach. Pozwól jej a Ty ten wieczór spędz ze znajomymi i będzie dobrze. :)
 

Anulkas

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
41
User, tyle pisałeś o tym że chcesz się zmienić i co, i nic?
Wytłumacz mi jedno, jak można tak traktować dziewczynę, która jest dla Ciebie kimś ważnym?
Jak możesz ją bić? Przecież sam kiedys powiedziałeś, że ją kochasz??
Chłopie, weź się za siebie!!
Zrobiłeś jej tyle złego, więc nie miej teraz do niej pretensji o nic.
Jeżeli ona chce gdzieś wyjechać, dlaczego masz coś przeciwko? Pozwól jej, niech jedzie, niech się trochę rozerwie i odpocznie od tego wszystkiego i od Ciebie. A Ty w tym czasie zamiast rozmyślać co ona tam robi, zajmij się sobą. Zrób coś wreszcie, żeby się zmienić.
Chyba zacząłeś jakąś terapię, o ile dobrze pamiętam? Mam nadzieję, że jej nie przerwałes.
Ona już udowodniła, że Cię kocha, teraz Ty udowodnij to jej. Pokaż, że chcesz się dla niej zmienić, że dla niej staniesz się innym człowiekiem, takim, którego ona nie będzie musiała się już bać. Praca nad samym sobą wymaga sporo wysiłku i jeszcze więcej czasu, nie da się tego zrobić tak raz dwa. Przecież masz dla kogo się zmienić. Jeżeli naprawdę będziesz tego chciał, to musi się udać!
User, przede wszystkim NIGDY WIĘCEJ JEJ NIE BIJ!!
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
moze byś tak z nia podadał a nie odrazu jej rozkazywał to troch echamskie chciaż nie uważam zeby ona miałą racje :) a dleczego ty nie idziesz zz nią na tą impreze?
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wiesz co? taki z Ciebie wielki, silny facet. potrafisz nawet swoją kobiete zbić a w najlepszym wypadku ją zwyzywać. taki jesteś męski, cudo poprostu... <_<
i ten wielki pan z każdym problemem sobie nie radzi, nie wie co to rozmowa, przyjaźń, zaufanie - po co mu to? zawsze można przecież wszystko pięścią rozwiązać - jedzie gdzieś? aaaa, chee się puszczać, leje na mnie a ja ją tak kocham, że aż z tej miłości jej zabronie. wszystko jej zakarze bo jest moja i tak ma być - ma się słuchać! ooOo, jaki ja fajny jestem...

człowieku weź się zastanów nad sobą, bo, że jesteś agresywny powtarzać już nie będe... / tyle razy już to słyszałeś - może to jest komplement dla Ciebie?? /

ps: zanim się być może wyżyjesz na mnie lub na swojej kochanej to też pomyśl - czasami naprawde warto...
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
powiem,że jesteś chrobliwie zazdrosny daj dziewczynie pooddychać
Jasne,że MUSISZ jej na to pozwolić i jeszcze wygonić ją z domu..jeśli kocha będzie tam,ale myślami z Tobą,a jeśli nie zależy jej na Tobie to i tak wyjdzie z domu kiedy zechce bo nie jesteś jej stróżem do pilnowania..jak zaczniesz ją kontrolować to długo nie będziecie ze sobą...i nie ważne ile już przetwaliście..
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Drogi Userze, ja to ujme tak: Wynoś się ! Zabij się ! My nie chcemy tutaj cię!

Jesteś poprostu maniakalnym idiotą, rozwiązującym swoje problemy nie rozumem (a cóż to jest pewnie się zastanawiasz?) lecz pięścią (innymi słowy zaciśniętą dłonią gdybyś nie kojarzył). Jeśli kochasz tą dziewczyne to powinieneś być gotów się dla niej poświęcić i wiesz co...daj jej święty spokój, zerwij z nią itp... No z drugiej strony skoro Ty się wobec niej zachowujesz jak wobec zwykłego ścierwa, a ona na to niereaguje to też świadczy o jej niskiej samowartości czy poprostu głupocie więc jednak może jesteście siebie warci?

Ktoś wspomniał o dwóch kobietach i jednym pokoju i zagrożeniu. No wiesz, a wiadomo czy to nie są homo? Dzisiaj to już nic nie wiadomo.

A tak wogóle to nie rozumiem jak nie można dziewczyny wypuścić gdziekolwiek. No chyba że obydwoje wyznajecie Islam, choć na to zagłupi jesteś.

A wiesz co jest w tym wszystkim najlepszego? Że moge sobie po Tobie jeździć i spamować i tak nie dostane za to upomnienia czy bana :D. Chociaż prosiłem prywatnie o pare pkt ostrzeżeń to i tak ich nie dostałem.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Wiesz User zgadzam się z Badylem.Nie pomyślałeś że dziewczyna wraca do Ciebie bo myśli że się zmienisz.Ona w Ciebie wierzy,w Twoja przemianę.Nie izoluj jej bo zrobisz Wam obojgu krzywdę.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Widzę, że User jest coraz mniej lubiany a coraz bardziej otwarcie potępiany. Ale trzeba się zdobyć na zrozumienie, User jest chorym człowiekiem potrzebującym pomocy, wsparcia i wyjścia z tego a nie kopniaków za to jaki jest. Choć dużo zalerzy od niego to tutaj może znaleźć potrzebną motywację do zmiany jeżeli nie potrafi jej znaleźć w rzeczywistośći. A takie teksty mu nie pomogą choć rozumiem oburzenie i frustracje przeciesz kobiety nie wolno nawet kwiatkiem uderzyć a co dopiero pięścią. Sorry User, że tak o Tobie w Twoim topiku :)
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
A ja nie znam Ushera ale jak to czytam to swoje zdanie jednak wypowiem. Uważam, że jednak tej dziewczynie naprawdę musi zależeć, a Ty nie możesz jej tego zabronić. Przecież mogła tam jechać i nic Ci o tym nie powiedzieć, jednak była lojalna wobec Ciebie, a już sam ten fakt świadczy o tym, że jednak chyba nie ma złych zamiarów. Musisz dać jej trochę swodoby i powinieneś darzyć ją większym zaufaniem, bo to podstawa każdego związku. Zaproponuj jej może jakoś łagodnie, że słyszałeś o tym festynie i że może byście poszli razem na niego (oczywiście siostrę też byście zabrali np w roli przyzwoitki:p) ale jak odmówi to nie miej jej tego za złe i powiedz OK. I daj jej ten jeden jedyny wieczór wolny, bo nikt nie lubi buyć na uwięzi, a każdy człowiek potrzebuje swodoby. Przypuszczam że Ty nie lubisz, jeśli ktoś Tobie czegoś zabrania lub narzuca Tobie jakieś prawa. Więc zastanów się też nad tym jak inni się w takich sytuacjach czują.
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Ktoś wspomniał o dwóch kobietach i jednym pokoju i zagrożeniu. No wiesz, a wiadomo czy to nie są homo? Dzisiaj to już nic nie wiadomo.
już mówiłem, że one we dwie beda w tym mieszkaniu. Nie były na żadnej imprezie tylko sprzątały do późnej pory, bo ich brat juz tam nie bedzie mieszkał.
A tak wogóle to nie rozumiem jak nie można dziewczyny wypuścić gdziekolwiek. No chyba że obydwoje wyznajecie Islam, choć na to zagłupi jesteś.
i właśnie takie sprawy załątwia się pięścią jak ktoś kogoś obraża. :)
A wiesz co jest w tym wszystkim najlepszego? Że moge sobie po Tobie jeździć i spamować i tak nie dostane za to upomnienia czy bana :D. Chociaż prosiłem prywatnie o pare pkt ostrzeżeń to i tak ich nie dostałem.
... i dlatego wybiłbym Ci zęby :D

Własnie wróciłem od niej, bo tam spałem :) Było super!



badyl, Anulkas, Kasia_na pozdrawiam Was!

Kasia_na czemu nie odzywasz się na GG? :(
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
A wiesz co jest w tym wszystkim najlepszego? Że moge sobie po Tobie jeździć i spamować i tak nie dostane za to upomnienia czy bana :D. Chociaż prosiłem prywatnie o pare pkt ostrzeżeń to i tak ich nie dostałem.
Filozofie, dostajesz pierwsze ostrzeżenie słowne :D

... i dlatego wybiłbym Ci zęby :D
spróbowałbyś :D
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Z tego co się zdążyłem zorientować, to User, Tobie nie jest potrzebna dziewczyna, bo taka się przy Tobie wykończy, tylko automat do wykonywania poleceń. Na ten przykład taki I-DROID. Do samodzielnego montażu i nabycia w kioskach Ruchu jeszcze do niedawna. Nie myśli, nie ma własnych potrzeb i można go wyłączyć i włączyć kiedy się chce...Idealna sprawa :eek:k: A jak chcesz by nie było problemów, to traktuj dziewczyne z szacunkiem a nie jak robota z taśmy montażowej <_<
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Veleda - dziękuje Ty mój prywatny ochroniarzu :D
A ile ostrzeżeń słownych trzeba dostać aby mieć 666% ostrzeżenia na forum?:D

User, no widzisz, Ty byś to załatwił pięścią bo za głupi jesteś na dyskusje, nie sądzisz?
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ech... co tu duzo pisać... biedna dziewczyna, a Ty może spróbuj z nią NORMALNIE pogadać... :p
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 24

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Veleda - dziękuje Ty mój prywatny ochroniarzu :D
A ile ostrzeżeń słownych trzeba dostać aby mieć 666% ostrzeżenia na forum?:D
Proszę, Filozofie :D Chyba musiałbyś się wkraść do panelu administratora :p

Ech... co tu duzo pisać... biedna dziewczyna, a Ty może spróbuj z nią NORMALNIE pogadać... :p
To wymagałoby 40 - letniego treningu z jakimś wyjątkowo dobrym psychologiem. Już wcześniej nastąpi koniec świata :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ufacie sobie ?? Jeśli nie to masz chłopie pecha i tyle..... Jeśli tak to nie masz czym się martwć pogada z kolesiami i baju baju i tyle ... nie wyobrażaj se Bóg wie co.....
Oj nie bądz takim zazdrosnikiem ....
 
Do góry