dzien kobiet

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
podkarpackie
Cóż... generalnie dzisiaj Dzień Kobiet to taka jednostronna dogrywka do walentynek. Każdy dba o kobiety - ale tylko o swoje. Miłego gestu można się spodziewać po własnym mężu, szefie, koledze z pracy. Ale w autobusie rozwaleni na siedzeniach młodzieńcy (większość z tulipanem dla SWOJEJ baby) a my, kobiety, gibiemy się nad nimi na stojąco. Kierowcy MUSZĄ przejechać natychmiast - nie przepuszczą stojącej na przejściu kobiety. Do de z takim świętem.

Ja tam dbam o wszystkie kobiety, nie tylko o swoje jakkolwiek to nie brzmi :p (żartuje wolny jestem teraz :D). Ale kobiety trzeba dobrze traktować przez cały czas a w taki dzień jak dzisiaj to szczególnie :)

PS: Wszystkiego najlepszego :*
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Wg mnie każdej kobiecie miło uslyszeć życzenia i dostać kwiatka itp.
Ja jednak nie robiłabym z tego świeta wielkiego halo, typu wielkie bukiety, stosy czekoladek, kolajce, świece itp.
Mi to święto kojarzy się z wiosną, wiem, że jeszcze nie wiosna, ale może to od tego, że jakoś mam w głowie taki widok latających po mieście kobiet z tuipanami. Sama, też lubie te kwiatki :) Tak mi sie to widzi :)

Także wg mnie całus, życzenia i mały tulipanek :)
 

ad_kat1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
na twoim miejscu "lekko" wybadałbym co najbardziej lubi i to spełnił. Dziewczyny lubią niespodzianki, to będzie dla ciebie dodatkowym plusem
 
Do góry