dzien kobiet

Scorpio_18

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
295
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
co do tego "dlaczego lepiej"

to faktycnzie..dobrze wiedziec, ze nie kazda kobieta chce zdominowac nasza populacje;D
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
w jaki sposób?
Tak jak kobieta dominuje faceta :D

ja tam wolę wygodne życie :D gdybym była feministką i chciałabym zdominować populację to duuuuużo bym straciła :D a tak, jest dobrze! Chłopak niech się martwi o wszystko.....
To jest dominowanie :D Chłopak niech się martwi :D Ty nic nie robisz, masz w d****, a on wszystkim się zajmuje :D
 

Scorpio_18

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
295
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
no chyba jeszcze na głowę nie upadłam, by dawać sobą rządzić dla kogoś kogo mam w d.u.p.... uległość z mojej strony to mmmm.... zaszczyt dla faceta, gdy może jej doświadczyć :D
"zaszczyt dla faceta, gdy może jej doświadczyć :D" ...huhuhu
nie bede wnikal w ta uleglosc :D
 

tomek0122

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
77
Punkty reakcji
3
wracajac do tematu to dałem jej kwiatka i spedzilismy wieczor.

Nie załuje i dobrze ze to zrobiłem bo teraz chyba jej jeszcze bardziej otworzyłem oczy.
Była zaskoczona ale zadowolona
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
wracajac do tematu to dałem jej kwiatka i spedzilismy wieczor.

Nie załuje i dobrze ze to zrobiłem bo teraz chyba jej jeszcze bardziej otworzyłem oczy.
Była zaskoczona ale zadowolona


czyli bobrze wyszło :) fajnie! co miałeś na myśli w tym ' teraz chyba jej jeszcze bardziej otworzyłem oczy.' chodziło Ci o to, że pokazałeś jej, że Ci zależy i nie jest zwykłą koleżanką?
 

Scorpio_18

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
295
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
wracajac do tematu to dałem jej kwiatka i spedzilismy wieczor.

Nie załuje i dobrze ze to zrobiłem bo teraz chyba jej jeszcze bardziej otworzyłem oczy.
Była zaskoczona ale zadowolona
najwazniejsze jest to, ze NIE zalujesz! no i ze byla zadowolona;)
cos sie swieci...napewno :p
 
D

Dorka123

Guest
a babski wypad? http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_specjalne/dzien-kobiet
nie uważacie, ze to idealny sposób na spędzenie Dnia Kobiet? "Wśród licznych atrakcji czekają na Ciebie m.in.: wizaż i stylizacja fryzur, relaksujące masaże, występy gwiazd: Piotra Lisieckiego - finalisty programu "Mam Talent" oraz Katarzyny Piaseckiej - najzabawniejszej babki w Polsce. A na deser... występ chippendales z grupy Bad Boys! Przygotuj się na całonocną zabawę!" hehe :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
jak dla mnie... naprawdę fajny pomysł. i całkiem niedrogi taki prezent. Szkoda że ja do pomorza mam daleko, ale Ci co mieszkają blisko to naprawdę fajna sprawa. i atrakcje fajne zapewniają. zresztą słyszałam, że Unity Line ma naprawdę fajne te rejsy.
 
Do góry