dzien kobiet

tomek0122

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
77
Punkty reakcji
3
jak to jest z tym "swietem"?
Czy mezczyzni w ten dzien robia prezenty i składaja zyczenia czy juz nie jest tak jak dawniej.
Niektorzy uwazaja to za komunistyczne swieto.

Pytam, bo spotykam sie z pewna dziewczyna od pewnego czasu, co prawda nie jestesmy razem ale czesto sie spotykamy i w ogole.
I sie zastanawiam czy w tej sytuacji powinienem dac jej jakiegos kwiatka w ten dzien
I jak to zrobic czy ja zaprosic gdzies czy isc do niej do domu tak po prostu.
Druga sprawa ze prawie cały dzien jestem w pracy i ciezko bedzie z czasem i byc moze pozostana mi zyczenia przez SMS.

Dziewczyny czy lubicie jakies niespodzianki czy tez prezenty (np kwiatki) w ten dzien czy tez czesc z Was nie obchodzi ze tak powiem tego dnia bo uwaza je za staromodne i w ogole.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
jak to jest z tym "swietem"?
Czy mezczyzni w ten dzien robia prezenty i składaja zyczenia czy juz nie jest tak jak dawniej.
Niektorzy uwazaja to za komunistyczne swieto.

Pytam, bo spotykam sie z pewna dziewczyna od pewnego czasu, co prawda nie jestesmy razem ale czesto sie spotykamy i w ogole.
I sie zastanawiam czy w tej sytuacji powinienem dac jej jakiegos kwiatka w ten dzien
I jak to zrobic czy ja zaprosic gdzies czy isc do niej do domu tak po prostu.
Druga sprawa ze prawie cały dzien jestem w pracy i ciezko bedzie z czasem i byc moze pozostana mi zyczenia przez SMS.

Dziewczyny czy lubicie jakies niespodzianki czy tez prezenty (np kwiatki) w ten dzien czy tez czesc z Was nie obchodzi ze tak powiem tego dnia bo uwaza je za staromodne i w ogole.

Bo to komunistyczne święto. Kwiatek jednak nie zaszkodzi przecież. Zawsze sobie zaplusujesz.
Zapraszanie i robienie z tego "święta" rabanu - raczej nie. Po prostu wspomnieć życzenia, pamięć - wystarczy.
Nawet jeśli tego nie obchodzi będzie jej miło. Zawsze można jeżeli się nie przesadzi.
 

bellesa

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja jako kobieta mogę powiedzieć, że kwiatek, albo jakieś zaproszenie na wspólne wyjście spodoba się dziewczynie. Kobiety lubią dostawać prezenty, niespodzianki itd. I jeśli nawet się zapierają, że nie obchodzą "takich świąt" jak dzień kobiet, to na pewno będzie im miło jak ktoś o nich pamięta.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
Ja lubię kwiatki codziennie.
Dasz czy nie dasz to Twoja decyzja.
Jednak dawanie kwiatków nie powinno się ograniczać do 2,3 okazji w roku! :) pzdr
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
KWIATEK ;)

ja poproszę różę ,najlepiej w kolorze fuksji


Nie znosze tulipanów!!!:]
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fuksja_%28kolor%29

są róże w tym kolorze?
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
owszem, mam kilka zasuszonych ;) oczywiscie nie tak intensywny kolor. Powiedzmy ciemny róż - zeby facetom było łatwiej :]
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
jak to jest z tym "swietem"?
Czy mezczyzni w ten dzien robia prezenty i składaja zyczenia czy juz nie jest tak jak dawniej.
Niektorzy uwazaja to za komunistyczne swieto.

Pytam, bo spotykam sie z pewna dziewczyna od pewnego czasu, co prawda nie jestesmy razem ale czesto sie spotykamy i w ogole.
I sie zastanawiam czy w tej sytuacji powinienem dac jej jakiegos kwiatka w ten dzien
I jak to zrobic czy ja zaprosic gdzies czy isc do niej do domu tak po prostu.
Druga sprawa ze prawie cały dzien jestem w pracy i ciezko bedzie z czasem i byc moze pozostana mi zyczenia przez SMS.

Dziewczyny czy lubicie jakies niespodzianki czy tez prezenty (np kwiatki) w ten dzien czy tez czesc z Was nie obchodzi ze tak powiem tego dnia bo uwaza je za staromodne i w ogole.

SMSem życzenia wysyła się dla koleżanki, dla dziewczyny lub potencjalnej partnerki życzenia składa się osobiście z kwiatkiem, ale jeśli nie masz czasu to wyślij jej pocztą kwiatową z karteczką z życzeniami :) będzie to miły gest, którym podkreślisz, że nie jest Ci obojętna i myślisz o niej by sprawić przyjemność....
 

Scorpio_18

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
295
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
wyślij jej pocztą kwiatową z karteczką z życzeniami

teraz to juz troche za pozno:p
w sobote w Pzn obdzwonilem 5 kwiaciarni(ktore "specjalizuja" sie takimi uslugami kurierskimi) i wszedzie zamowien bylo juz full:p
ale moze autor tematu nie mieszka na takiej wsi jak ja i uda mu sie zrealizowac ten wysmienity pomysl ;) [Julka89 zawsze ma najlepsze pomysly:p]
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Wystarczy zwykły kwiatek, by wiedziała, że pamiętasz. Nie jest to święto, kiedy powinieneś obsypywać ją kosztownymi prezentami. Skromny gest wystarczy.
 
A

Alek06

Guest
A ja powiem Wam ,ze jesli miałby to byc jakis prezent , to zdecydowanie wolałabym cos innego.Moze kurs tańca ...Ale na pewno nie chce po raz setny gozdzików.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
"Pie..olę Twoje kwiaty - szanuj mnie codziennie" - takie hasło znalazłam kiedyś przypadkiem na necie. I ono idealnie oddaje moje poglądy na omawiane tutaj święto.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
jaka??...znalazla?? wybacz, ale jestem plci tej lepszej, ale nie koniecznie piekniejszej wiec jak juz to "jaki" i "znalazl":p


no dobra mądraliński z lepszej płci :D

P.S. w czym to ta płeć jest lepsza to nie wiem :/

o zobaczcie go jaka mądrala znalazła się :phi: hihihih


użyłam go gdyby był kierowany do kobiety powinno być ją! :D
 
Do góry