Dzidziuś...kiedy?

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
xx...{Ksawierynka}...xx - Tak mi przykro :( Wiem, że to oklepane słowa, ale to straszne. Zostałaś okropnie ciężko doświadczona przez los mimo tak młodego wieku i jesteś taka dzielna! życzę Ci wspaniałego dziecka/dzieci w przyszłości :*
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Rozumiem...w takim razie starania o dzidzie są z jasnych przyczyn...mam nadzieje że w końcu Wam sie uda i będziecie szczęśliwi, a ten aniołek w niebie na pewno Wam pomoze... jeszcze raz przepraszam.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
to straszne co Cie spotkalo;/ moge tylko powiedziec ze przykro mi.................
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ksawierynka chyba nie ma takich słów które mogły by jakoś w te sytuacji pomóc... :(
Ale to jest faktycznie straszne, mam nadzieję, że mimo to jednak wszystko się ułoży, myśl pozytywnie. Czas leczy rany...
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Witam :*
Jak dla mnie Ksawierynka jesteś wielka. Po takiej wielkiej tragedii, podniosłaś się i chccesz walczyć dalej :) Brawo!! Jestem z Tobą całym serduszkiem i trzymam kciuki :*

No a tak ogólnie dziewuszki to u mnie przeszła burza. Dominika miała anginę i serie głupich zastrzyków (dostała uczulenie na antybiotyk biedactwo). Maleństwo w brzuszku sobie rośnie. Nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka :p Jeszcze się trzymam :p
Ostatnio stwierdziłam, że trzeba zacząć gospodarować becikowym i zrobiłam listę rzeczy które trzeba kupić i się załamałam :( ( musiałabym chyba 5-raczki urodzić, żeby starczyło :p )
=WÓZEK (stary szlag trafił,a nowy już upatrzyłam na allegro)
=ŁÓŻECZKO (stare jest za małe. Córcia spała w nim tylko do 8 miesięcy bo jej miejsca brakowało)
=FOTELIK DO AUTA (ale to może skądś pożyczę)
=KOJEC (był dobry jeszcze tydzień temu. Małe AdeHade (czyt. Dominika) dała mu radę)
=PRZEWIJAK (przy córci nie miałam, ale jest to wielka wygoda)
No więc same widzicie powiedzenie "Małe dzieci, mały kłopot...." jest przesadzone :*
Buźka :* :*: *
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
To na pewno duzy wydatek :) ale sama dobrze wiesz ze takie rzeczy nawet majac malo pieniazkow super sie kupuje :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Witam :*
Jak dla mnie Ksawierynka jesteś wielka. Po takiej wielkiej tragedii, podniosłaś się i chccesz walczyć dalej :) Brawo!! Jestem z Tobą całym serduszkiem i trzymam kciuki :*

No a tak ogólnie dziewuszki to u mnie przeszła burza. Dominika miała anginę i serie głupich zastrzyków (dostała uczulenie na antybiotyk biedactwo). Maleństwo w brzuszku sobie rośnie. Nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka :p Jeszcze się trzymam :p
Ostatnio stwierdziłam, że trzeba zacząć gospodarować becikowym i zrobiłam listę rzeczy które trzeba kupić i się załamałam :( ( musiałabym chyba 5-raczki urodzić, żeby starczyło :p )
=WÓZEK (stary szlag trafił,a nowy już upatrzyłam na allegro)
=ŁÓŻECZKO (stare jest za małe. Córcia spała w nim tylko do 8 miesięcy bo jej miejsca brakowało)
=FOTELIK DO AUTA (ale to może skądś pożyczę)
=KOJEC (był dobry jeszcze tydzień temu. Małe AdeHade (czyt. Dominika) dała mu radę)
=PRZEWIJAK (przy córci nie miałam, ale jest to wielka wygoda)
No więc same widzicie powiedzenie "Małe dzieci, mały kłopot...." jest przesadzone :*
Buźka :* :*: *
no niestety trzeba to wszystko miec przy malej dzidzi:) ale mysle ze pare rzeczy mzona by bylo pozyczyc od jakis znajomych moze ktos w rodzinie ma:) 3 maj sie i odpoczywaj sobie;)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Dokladnie, kilka rzeczy na pewno nie musisz miec nowych. Z pewnoscia ktos Ci pozyczy :) chyba ze planujecie jeszcze jedno to lepiej kupic :p
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Hahaha lovemartunia rozśmieszyłaś mnie i to bardzo :p Chyba bym wylądowała w psychiatryku z jeszcze jednym :p O nie!! to by mnie przerosło jak na razie chyba :/...Może kiedyś, jak nie będzie trzeba przechodzić przez poród i całe 9 miesięcy czekania, żeby zobaczyć swoją pociechę ( bo to w sumie korci mnie najbardziej. DO kogo będzie podobna(y) i w ogóle) Choć to marzenie może się niedługo spełni bo mam zamiar jechać do Krk na USG 4D (takie kolorowe z jakimś wykrywaniem wad genetycznych czy coś takiego :) )
Buźka :*
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Hehe przeciez dzieci to skarb :) ja w zyciu chciala bym miec dzieci dwoje dzieci :p z przerwami 2 albo 3 lata po sobie a jeszcze jedno jak tamte beda juz np w gim :p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
faktycznie dzieci to skarb ale i odpowiedzialnosc wiec trzeba by bylo zrobic sobie jakas przerwe pomiedzy jednym dzieckiem a drugim zeby miec jakiegos pomocnika w starszym dziecku:p
 

celka_1

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pierwsze dziecko??? moje pierwsze Maleństwo (mimo tego że jest już dorosłe ciągle je tak nazywam :lol: ) przyszło na świat 19 late temu :) czy był o dobry czas ??? nie wiem...wiem napewno jedno, że nie żaluję niczego. czasami trudno samemu podjąć decyzje i zdecydować się swiadomie na dziecko dlatego los nas w tym wyręcza :) dziękuje mu za to bo jestm mamą najcudowniejszego faceta pod słońcem :) co ciekawe, niedługo znowu będę mama :) jest to inne uczucie, dojrzalsze ale sam fakt powduje, że ciągle sie usmiecham. juz powoli zaczynam szykowac wyprawde i powoli popadam w szal zakupow na www.4kids.com.pl :)
Myśle ze nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie, kiedy jest najlepszy czas na dziecko...ja jestem tego żywym przykładem :)))
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
Ehh dziecko to najwiekszy i najukochańszy skarb, ale wiadomo to wielka odpowiedzialność.
Jeśli chodzi o moje plany to:
1- znależć pracę
2- slub
3- dziecko
Nie wyobrazam sobie planowania dziecka nie majac srodkow na jego utrzymanie. POza tym marzy mi się duzo dzieci, bo duze rodziny to swietna sprawa.. Nie mowie tu o ogromnej ilości ale o 3 pociechach :)
Hmmm a ja planować zaczne coś moze za 2-3 lata :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
hej wszystkim. ja mam na razie jedno dziecko ma teraz 5 lat. to synek urodzilam go w wieku 24 lat, bardzo chcielismy dziecka z moim facetem i udalo sie :) teraz jednak zdecyduje sie na drugie jak bede miala prace , bo z jednym dzieckiem jest latwiej ale dwoje to juz wieksze wydatki finansowe.
mysle ze nie wiek jest wazny , jesli chodzi o rozdzenie dzieci a pewna dojrzalosc do tej roli:
znam dziewczyny ktore maja po 30 lat jak rodza i nie potrafia zajac sie dzieckiem i poradzic sobie z nim, a znam 18 latki, ktore tak maja wszystko ulozone ze az dziw bierze jak one daja sobie rade

wazne tez jest chyba to ze jak sie chce dziecka i czeka na nie to tez ma sie calkiem inne podejscie do tej sprawy:)
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Tak bardzo Ksawierynka pragniecie dziecka że na pewno będziecie mieli maleństwo. I dacie mu tyle miłości, ile nie ma żadne inne dziecko na świecie. Będziecie wspaniałymi rodzicami a Wasz szkrab będzie Was kochał ponad wszystko. Ta miłość którą chcecie mu ofiarować nie może się przecież zmarnować. Wierzę, że już niedługo napiszesz tutaj, "słuchajcie...jestem w ciąży..."
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
Najpierw ustabilizowanie życia i pewność, że dziecko będzie miało wszystko co potrzebuje. I oczywiście godne warunki, stała praca, a później to tylko ciężka praca przy :sexy: i nieprzespane nocki :)
 
Do góry