Durexy?

Status
Zamknięty.

fikumiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2006
Posty
259
Punkty reakcji
0
Z reguły nie używam gumek, ale jak już to Durexy są jak dla mnie najfajniejsze. Unimile skrzeczą :eek: a te proszkowane.. pożal się Boże ;P
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
ta, powiem coś
Sąsiadka przychodzi o 21:00 do mnie czy nie wiem gdzie jest dyżur apteki - odpowiadam "na mijance" Ona nie wiedziała gdzie to jest więc pojechałem z nią, z powodu? W trakcie stosunku pękł im Durex - nie polecam tego

Na swój pierwszy raz przeżyłem na New Carres'ach i to do nich mam zaufanie :)
 

closterkeller

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
woj. mazowieckie
Czytam wasze posty i widze, że wszyscy oceniaja prezerwatywy po tym czy kiedyś już pękły, czy nie? :mruga: A przecież to czy prezerwatywa pęknie czy nie zależy w 99% od sposobu jej nakładania! Po prostu trzeba tak założyc żeby nie było powietrza w pojemniczku na spermę i tyle... Wiadomo, że jeśli ono się tam dostanie to pod wpływem nacisku może pęc. Dla mnie to czy prezerwatywa jest dobra czy nie zależy od jej nawilzenia, zapachu itd. Radzę dokładniej czytac ulotkę :eek:k: pozdrawiam
 

fruktola

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
podkarpacie
Czytam wasze posty i widze, że wszyscy oceniaja prezerwatywy po tym czy kiedyś już pękły, czy nie? :mruga: A przecież to czy prezerwatywa pęknie czy nie zależy w 99% od sposobu jej nakładania! Po prostu trzeba tak założyc żeby nie było powietrza w pojemniczku na spermę i tyle... Wiadomo, że jeśli ono się tam dostanie to pod wpływem nacisku może pęc. Dla mnie to czy prezerwatywa jest dobra czy nie zależy od jej nawilzenia, zapachu itd. Radzę dokładniej czytac ulotkę :eek:k: pozdrawiam


Całkowicie zgadzam się z Twoją wypowiedzią dotyczącą uszkodzenia gumek. :)
Bo gumki nie mają prawa pęknąć jeśli są dobrze nałożone.
Ale jeśli chodzi oto, które są dobre, lepsze i najlepsze to bym się kłóciła.
Dzisiaj jest tyle bajerów więc nie można stwierdzić, że wszystkie są jednakowo dobre.
Nawilżenie, zapach liczą się jak najbardziej.

Osobiście polecam unimil max love :sexy: i durexy te czekoladowe :D ;)
Próbujcie ;) Fruktola radzi, więc korzystać póki można :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Szczerze to pierwsze slysze o takich, ja jak narazie zaufalam firmie durex i tego się trzymam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry